نصب انواع کرکره برقی

فرایند نصب انواع کرکره برقی

امروزه، یکی از دغدغه های مردم، اطمینان از امنیت خانه و فروشگاه شان است. این موضوع در مورد اماکن خدماتی، تجاری، فروشگاه ها و سازمان های بزرگ اهمیت بیشتری پیدا می کند. یکی از راه های تامین امنیت این مراکز، نصب کرکره برقی است. کرکره برقی در قیمت و انواع مختلفی در بازار عرضه می شود که می توانید با در نظر گرفتن نوع مکانی که می خواهید نصب کنید، نوع کرکره برقی را مشخص کنید. در این بخش، در مورد نصب انواع کرکره برقی با ما همراه باشید.

بله، نصب انواع کرکره برقی با یکدیگر متفاوت است. برای مثال در نصب کرکره برقی پارکینگ، اندازه های متفاوتی در عرض و ارتفاع نصب لحاظ می شود. این مسئله در مورد نصب کرکره برقی فروشگاه نیز صدق می کند.

خیر محل نصب روی قیمت کرکره برقی تاثیری ندارد.

در حالت عادی، هزینه نصب در هر متر، 12 تا 14 هزار تومان است. اما برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خیر بازدید از مکان نصب و مشاوره هزینه ای ندارد.

به محض انتخاب نوع تیغه، نوع موتور و انجام مشاوره لازم، فرایند نصب کرکره برقی شما شروع می شود. نصب کرکره برقی در یک نیم روز به پایان می رسد.

کرکره برقی کهربادر

نصب کرکره برقی

همانطور که در مقالات پیشین عنوان کردیم، کرکره برقی انواع مختلفی دارد.این انواع با توجه به نوع تیغه، نوع موتور و از همه مهم تر نوع کاربری تعیین می شود.در اینجا منظور ما از نصب انواع کرکره برقی، کاربری های مختلف کرکره برقی است.برای مثال، فرایند نصب کرکره برقی پارکینگ با نصب کرکره برقی فروشگاه و ساختمان متفاوت است.یا اندازه گیری های مربوط به نصب کرکره برقی برای پنجره نیز فرق دارد.

فرایند نصب انواع کرکره برقی، فرایند تخصصی و پیچیده ای است. بنابراین هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.اگر تصمیم گرفته اید که برای منزل،فروشگاه، ساختمان و یا هر مکان دیگری کرکره برقی نصب کنید.حتما با تکنسین های کرکره برقی کهربادر تماس بگیرید. برای نصب انواع کرکره برقی، اندازه گیری های مختلفی انجام می شود.ابتدا طول، عرض، ارتفاع مکان نصب با خط کش های مخصوص اندازه گیری می شود.سپس قسمت بالایی کرکره در بالای محل نصب، قرار می گیرد

 

نصب انواع کرکره برقی

 

در قسمت بالایی، یک رول وجود دارد که باعث حرکت تیغه ها می شود.سپس در دو طرف محل نصب، جایگاه های مخصوص تیغه ها نصب می شوند. این جایگاه ها مسطیل شکل هستند و در دو طرف قرار می گیرند. بعد از این مرحله، تیغه ها جایگذاری می شوند.تیغه ها براساس انواعی که دارند به تیغه های آلومینیومی، فولادی و پلی کربنات تقسیم می شوند.بعضی از کرکره ها بی صدا هستند، با نصب این نوع کرکره برقی، دیگر نگران سر و صدای کرکره برقی نیستید.

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته