تابلو روان – وقتی در خیابان ها و بازارهای شهر قدم می زنید حتما شاهد این هستید که مغازه ها و فروشگاه ها با استفاده از ابزارهای نوین نورپردازی و تبلیغاتی جلوه دیگری به شهر داده اند و ضمن اینکه بر روی تبلیغات خود و جذب مشتری بیشتر سرمایه گذاری نموده اند، باعث لذت بردن بیشتر عابرین از عبور از خیابان های شهر می شوند.
این موضوع در دو سه سال اخیر شدت زیادی پیدا کرده است به طوری که بر فضای رقابتی در بازارها اثر گذاشته و فروشگاه هایی که از این امکانات برخوردار نیستند، دیگر جلوه ای برای مشتری ندارند و مشتری تمایلی برای ورود به آنها نشان نمی دهد. یکی از این ابزارهای تبلیغاتی تابلوی روان است که البته یکی از مدرن ترین و موثرترین روش های تبلیغاتی نیز به حساب می آید و مورد استقبال چشمگیری قرار گرفته است.
این تابلو ها معمولا برای پخش اخبار، آگهی های تبلیغاتی، پیام های مناسبتی، آگهی های تجاری و … به کار می رود که می توان در فضا های تجاری، اداری، آموزشی، مسکونی، معابر، فضای داخلی نمایشگاه ها،درمانگاه ها،فرودگاه و … نصب نمود.

کرکره برقی کهربا در با کادری مجرب و کارآزموده این تضمین را به کارفرما خواهد داد که در کمترین زمان ممکن (1 روزه) و با قیمت مناسب بهترین خدمات را ارائه دهد، لازم به ذکر است همکاران ما در بخش فنی با علم به اینکه اثر بخشی چه نوع تابلویی بازدهی بیشتری برای کارفرما دارد برای مشاوره و بازدید قبل از هر گونه قراردادی به درخواست مشتری به صورت رایگان در محل حاضر بوده تا توضیحات لازم را به اطلاع برسانند.

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته