نصب درب اتوماتیک ریلی  – استفاده از درب اتوماتیک برای پارکینگ مزایای زیادی دارد، از جمله:

1-جایگزین نیروی انسانی بدون پیاده شدن از خودرو جهت بازکردن دستی درب پارکینگ و تنها با فشاردادن یک شستی روی یک ریموت برای باز و بسته شدن درب پارکینگ
2-بدون ایجاد صدا
3-با استفاده از چشم الکترونیکی زمانیکه مانعی سر راه باشد توقف می کند

بنابراین شما با سرمایه گذاری اندکی که برای نصب درب اتوماتیک در منزل یا محل کار خوب می کنید در هزینه های بی شماری صرفه جویی می کنید. این هزینه ها مانند هزینه های نیروی انسانی، سلامتی و بسیاری هزینه های دیگر هستند که با سرمایه اولیه مورد نیاز برای نصب درب اتوماتیک قابل مقایسه نیستند.

درب های اتوماتیک پارکینگی دارای دو نوع تک لنگه و دو لنگه هستند که مشخصات هر کدام از دو نوع به شرح زیر است:

درب های دو لنگه:این نوع درب دارای 2 لنگه درب می باشد و فضای مناسبی برای رفت و امد ایجاد می کند. این نوع درب انعطاف پذیر و برای ساختمانهایی که دارای حیاط و مسقف هستند کاربرد دارد. چون دارای دو لنگه درب می باشد نیاز به فضای بیشتری برای باز و بسته شدن درب در مقابل سایر درب ها دارد.
درب های تک لنگه :این نوع درب یکی از درب های اتوماتیک پارکینگی است که از یک لنگه ساخته شده است که یا از سمت چپ یا از سمت راست باز می شود و در جاهایی نصب می شود که از یک طرف به فضای بسیاری نیاز می باشد که شرایط پارکینگ در طبقه همکف و زیرزمین قرار گرفته است. فضای 90 درجه را درب های تک لنگه باز می نمایندو برای دور گرفتن ماشین ها نیز آسان تر است.

درب های اتوماتیک دولنگه یا اصطلاحا جک برای پارکینگ سختمان های مسکونی،درب گاراژها و… قابل استفاده است که این درب ها از نظر جنس ، وزن درب، طول هر لنگه از درب، کیفیت زده شده انواع مختلفی دارد که بنا به در خواست مشتری و مقدار بودجه ی در دسترس برای تهیه درب انتخاب میشود و همچنین برای امنیت بیشتر می توان از قفل برقی استفاده نمود. شرکت فنی مهندسی نیک عهد هوشمند با کادری مجرب و کارآزموده این تضمین را به کارفرما خواهد داد که در کمترین زمان ممکن (1 روزه) و با قیمت مناسب بهترین خدمات را ارائه دهد،لازم به ذکر است همکاران ما در بخش فنی برای مشاوره و بازدید قبل از هر گونه قراردادی به درخواست مشتری به صورت رایگان در محل حاضر بوده تا توضیحات لازم را به اطلاع برسانند.

کرکره برقی کهربا در با پرسنل مجرب خود در زمینه تأمین ، نصب و راه اندازی سیستم های درب اتوماتیک آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعتهgoogle0b93f2bee0981e78.html