نصب دزدگیر – امروزه با توجه به بالارفتن آمار جرم و جنایت عموم مردم به این فکر افتاده اند که از سیستم های امنیتی برای منزل یا محل کار خود استفاده کنند تکنولوژی و تمایل افراد به امنیت بالاتر عموم مغازه ها و حتی پارکینگ منازل از دوربین مداربسته استفاده می کنند. نکته حائز اهمیت این است که سیستم های قدیمی و سنتی دزدگیر در اماکن دیگر کارا نیست زیرا به موازات پیشرفت هایی که در تکنولوژی دزدگیرها رخ می دهد افراد سارق نیز راهکارهایی برای مقابله با این سیستم ها پیدا می کنند اما سرعت پیشرفت تکنولوژی به مراتب بیشتر است و این هنر شماست که از به روز ترین سیستم های امنیتی آگاه شده و از آنها استفاده کنید. با استفاده از سیستم های امنیتی جدید تر می توانید ضمن جلوگیری از سرقت، آرامش خاطر را برای خود به ارمغان آورید. همچنین در خیلی از کسب و کارها داشتن دزدگیرهای پیشرفته از دید مشتریان باعث ارتقای پرستیژ کاری می شود.

سیستم های دزدگیر اماکن در بازار به دو حالت باسیم و بی سیم و با برندهای مختلف وجود دارد که از نظر قابلیت، قیمت و کارایی با هم متفاوتند. این بدان معناست که شما باید یک انتخاب دقیقی در زمان خرید انجام دهید.
سیستم دزدگیر اماکن از قطعات و بخش های مختلفی تشکیل می شود که کارکرد این قطعات باهم مرتبط می باشد که شامل : دستگاه کنترل مرکزی، سنسور(چشمی)،فلاشر،ریموت،آژیر،کاور و بلندگو،مگنت و باطری BACK UP می باشد که تعداد آن بسته به نیاز پروژه و تمایل کارفرما تعیین می گردد.

قابلیت های مرکز کنترل مرکزی:

1-دارای تلفن کننده روی دستگاه (در صورت اعلام خطر به وسیله ی رله تلفن کننده با شماره تماس هایی که از قبل برای دستگاه تعریف شده تماس می گیرد)
2-در صورت قطع برق دستگاه به طور اتوماتیک از باطری BACK UP استفاده می کند به این ترتیب دستگاه به هیچ عنوان خاموش و یا غیر فعال نمی شود.
3-در صورت قطع تلفن دستگاه به طور اتوماتیک از طریق سیم کارت به تلفن کننده وصل می شود.
4-قابلیت کنترل از هر نقطه از دنیا بدون نیاز به اینترنت به وسیله نرم افزار برای ANDROID و IOS
5-اعلام ضعیف شدن باطری چشم های بی سیم و مگنت های بی سیم بر روی نرم افزار
6-قابلیت کنترل و برنامه ریزی توسط 1 تا 4 فرد متفاوت

کرکره برقی کهربا در با کادری مجرب و کارآزموده این تضمین را به کارفرما خواهد داد که در کمترین زمان ممکن (بسته به تعداد قطعات و متراژ سیم کشی) و با قیمت مناسب بهترین خدمات را ارائه دهد،لازم به ذکر است همکاران ما در بخش فنی برای مشاوره و بازدید قبل از هر گونه قراردادی به درخواست مشتری به صورت رایگان در محل حاضر بوده تا توضیحات لازم را به اطلاع برسانند.

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعتهgoogle0b93f2bee0981e78.html