نصب دوربین مدار بسته – در دنیای امروزی، به طور قاطعانه می توان گفت که امنیت بالا و غیرقابل نفوذ در ساختمان، مهم ترین ویژگی یک ساختمان مدرن است. زیبایی و آرامش فضای داخلی ساختمان در کنار امنیت بالای ان جلوه دوچندانی پیدا می کند. در ساختمان های  هوشمند نگاه ویژه ای به مبحث امنیت وجود دارد زیرا سایر امکانات خانه هوشمند مانند کنترل روشنایی، سیستم های صوتی و تصویری و آشپزخانه هوشمند در کنار امنیت کل این مجموعه، معنا پیدا می کنند. یکی از مهم ترین ویژگی های امنیتی خانه هوشمند، کنترل تمامی نقاط ساختمان با استفاده از دوربین های مداربسته است که از هرجای دنیا می توانید هرکجا از منزل خود را کامل ا زیر نظر داشته باشید و تمام رفت و آمد های مشکوک یا تجاوز به حریم شخصی تان را از راه دور مشاهده کنید و از خطرات و خسارت های احتمالی جلوگیری کنید.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تمایل افراد به امنیت بالاتر عموم مغازه ها و حتی پارکینگ منازل از دوربین مداربسته استفاده می کنند. از این رو انواع مختلفی از دوربین های مداربسته در بازار وجود دارد. این بدان معناست که شما باید یک انتخاب دقیقی در زمان خرید انجام دهید.

کاربردهای دوربین مداربسته به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر میرود کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی، نظامی، فضایی، صنعتی، کنترل ترافیک، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس.

دوربین های مداربسته از نظر نوع سیگنال در 3 نوع اساسی هستند : آنالوگ،AHD و تحت شبکه IP و از نظر  ساختار در 5 نوع هستند:

دوربین اسپیددام:

قابلیت چرخش360 درجه برای فضاهای بزرگ با ارتفاع زیاد و قابلیت زوم

دوربین های مینیاتوری:

برای مکان هایی با فضای نصب دوربین محدود

دوربین دام(زیرسقفی):

برای نصب بر روی سقف های کاذب و برای زیبایی نما چون سیم کشی مشخص نمی باشد

دوربین بالت:

قابلیت نصب بر روی هر سطحی و مخصوص فضای خارجی(بیرونی)

دوربین صنعتی:

قابلیت نصب انواع لنز

دوربین های مداربسته یا اصطلاحا cctv از نظر کیفیت و قیمت و قابلیت انواع مختلفی دارد.کرکره برقی کهربا در با کادری مجرب و کارآزموده این تضمین را به کارفرما خواهد داد که در کمترین زمان ممکن (بسته به تعداد دوربین و متراژ سیم کشی)و با قیمت مناسب بهترین خدمات را ارائه دهد،لازم به ذکر است همکاران ما در بخش فنی برای مشاوره و بازدید قبل از هر گونه قراردادی به درخواست مشتری به صورت رایگان در محل حاضر بوده تا توضیحات لازم را به اطلاع برسانند.برای ضبط تصاویر گرفته شده به وسیله دوربین های مداربسته دستگاهی به نام DVR نیاز است که با توجه به تعداد دوربین های مصرفی در پروژه ،قابلیت و قیمت انتخاب می شود ،که اطلاعات ضبط شده به وسیله هاردی داخل دستگاه DVR قرارداده می شود ذخیره می گردد تا در صورت نیاز از اطلاعات داخل هارد استفاده شود.

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعتهgoogle0b93f2bee0981e78.html