سیستم های اعلان حریق

سیستم های اعلان حریق کهربادر

امروزه برای امنیت بیشتر عموم مردم از وسایل و دستگاه های برای تشخیص و اعلام خطر(دود،حریق،گاز مونو اکسید کربن و سایر شرایط اورژانسی دیگر ) به وسیله ی ابزار های صوتی و تصویری استفاده می کنند که مجموع این دستگاه ها را اعلان حریق می نامند.سیستم های اعلان حریق در بازار به دو حالت  متعارف و آدرس پذیر و با برندهای مختلف وجود دارد که از نظر قابلیت،قیمت و کارایی با هم متفاوتند. این بدان معناست که شما باید یک انتخاب دقیقی در زمان خرید انجام دهید. برای پیدا کردن مکان مناسب برای نصب این دزدگیر می توانید در کنار درب ورود و خروج، هنگامی که جک درب پارکینگ باز و بسته می شود، استفاده کنید همچنین قیمت جک پارکینگ و این مدل دزدگیرها معقول است و شما با تهیه این دو می توانید خیال خود را هم از نظر امنیت و هم هزینه های جانبی دیگر راحت کنید.

اعلان حریق

مزایای جک سیستم های اعلان حریق

مزایا استفاده از سیستم های اعلان حریق کهربادر

نجات جان افراد

کاهش ضرر های مالی

نظارت 24 ساعته

مراحل ثبت سفارش سیستم های اعلان حریق در کهربادر

نحوه ثبت سفارش
ثبت نام در کرکره
جک پارکینگ

در مورد سیستم های اعلان حریق به مشاوره نیاز دارید ؟

برای اطلاعات بیشتر در خصوص سیستم های اعلان حریق با ما تماس بگیرید.

درباره کهربادُر

آشنایی با تاریخچه مجموعه کهربادُر

شرکت خدماتی کرکره برقی کهربادُر فعالیت خود را از سال 1388 شروع کرده است و در زمینه نصب، تعمیر کرکره برقی همچنین جک درب پارکینگ و نصب دوربین های پیشرفته فعالیت می نماید.هدف ما تامین امنیت شماست.

درباره کهربادُر

برخی از مشتریان کهربادُر

توضیحاتی در مورد سیستم اعلان حریق

سیستم  اعلان حریق از قطعات و بخش های مختلفی تشکیل می شود که کارکرد این قطعات باهم مرتبط می باشد که شامل : پنل کنترل مرکزی(که با توجه به فضا تعداد زون های آن مشخص می شود)، دتکتور دود،دتکتور حرارت،دتکتور گاز،فلاشر،چراغ سردر،آژیر، فلاشر ، تلفن کننده و باطری BACK UP و … می باشد که تعداد آن بسته به نیاز پروژه و تمایل کارفرما استفاده می گردد.

شرکت فنی مهندسی نیک عهد هوشمند با کادری مجرب و کارآزموده این تضمین را به کارفرما خواهد داد که در کمترین زمان ممکن (بسته به تعداد قطعات و متراژ سیم کشی)و با قیمت مناسب بهترین خدمات را ارائه دهد،لازم به ذکر است همکاران ما در بخش فنی برای مشاوره و بازدید قبل از هر گونه قراردادی  در زمینه سیستم اعلان حریق به درخواست مشتری به صورت رایگان در محل حاضر بوده تا توضیحات لازم را به اطلاع برسانند.سیستم اعلان حریق

اعلان حریق متعارف

از قدیمیترین انواع سیستمهای اعلام حریق است که در این سیستم مکانی را که از نظر حریق می خواهیم حفاظت کنیم مشخص می کنیم تا در صورت بروز حریق بتوان محل حریق را سریعتر تشخیص داد که به هر کدام از این مناطق یک زون (zone) گفته می شود

اعلان حریق آدرس پذیر

نسل جدید سیستمهای اعلام حریق ، سیستم های آدرس پذیر است که زیر مجموعه ی سیستم اعلام حریق خودکار می باشد ، سیستم های اعلام حریق خودکار وابستگی کمتری به تشخیص انسان دارد . در چنین سیستمی تمامی عناصر به کاررفته اعم از دتکتورها، شستی ها، آژیرها و… توسط یک کد یا آدرس مشخص میشوند.

این سیستم قادر است با شناسایی آدرس المان ها محل دقیق وقوع آتش سوزی را با به صدا درآوردن آژیر اعلام کند. این سیستم ها دارای مشخصات فنی بالاتر و قابلیت های بیشتری نسبت به سیستم های متعارف هستند دارای سرعت بالای تشخیص حریق، شناسایی محل حریق و نگهداری آسان تر است. لازم به ذکر است این سیستم به سیم کشی کمتری نسبت به سیستم متعارف احتیاج دارد،در نتیجه هزینه سیم و سیم کشی به طور قابل توجهی پایین می آید. اغلب پیشنهاد می شود برای مکانهایی از قبیل کارخانه ها، ادارات، مدارس، دانشگاهها و بیمارستان ها از این سیستم استفاده گردد.

مزایای استفاده از اعلان حریق

  1. افزایش ارزش اماکن
  2. جلوگیری از گسترش حریق
  3. اطلاع رسانی احتمال بروز حریق
  4. مشخص نمودن مکان حریق برای جلوگیری آسیب های بیشتر
  5. جلوگیری از حریق کرکره برقی بعد از نصب کرکره برقی
به کمک نیاز دارید؟