از ما بپرسید

فرم تماس سریع

آیا سوالی دارید؟

راحت باشید و از ما سوال کنید ...
لیست کاملی از تمام سوالات شما عزیزان آماده کردیم و به آنها پاسخ دادیم، در صورت نیافتن جواب پرسش خود آن را با ما از طریق کامنت و یا پر کردن فرم و ایمل آن به ما مطلع کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار از سوی کاربران
چه عواملی در قیمت کرکره برقی تاثیر دارد ؟

با توجه به نوع تیغه، عرض و ارتفاع مکان مورد نظر شما تعیین می شود. به علاوه فاکتورهایی مانند نوع موتور کرکره ، تعداد ریموت و لوازم جانبی در قیمت کرکره برقی تاثیر دارند.

آیا محل نصب در قیمت کرکره برقی تاثیر دارد؟
خیر محل نصب کرکره برقی روی هزینه نصب تاثیری ندارد.
قیمت کرکره برقی آلومینیومی با کرکره برقی فولادی چه تفاوتی دارد؟
به طور کلی تیغه های فولادی گران تر از تیغه های آلومینیومی هستند. بنابراین قیمت کرکره برقی فولادی بیشتر از قیمت کرکره برقی آلومینیومی است.
کرکره برقی چگونه نصب میشود؟
نصب کرکره برقی فرایند پیچیده ای است. بنابراین به شما توصیه می کنیم که اگر دانش فنی لازم را ندارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.
هزینه نصب کرکره برقی چقدر است؟
در حالت عادی، هزینه نصب در هر متر، 12 تا 14 هزار تومان است. اما برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
نصب کرکره برقی چقدر زمان میبرد؟
به محض انتخاب نوع تیغه، نوع موتور و انجام مشاوره لازم، فرایند نصب کرکره برقی شما شروع می شود. نصب کرکره برقی در یک نیم روز به پایان می رسد.
چه عواملی در قیمت جک درب پارکینگ تاثیر دارد؟
قیمت جک درب پارکینگ، با توجه به اینکه تولید داخل و خارج باشد، متفاوت است. از عوامل دیگر می توان به تک لنگه بودن و یا دو لنگه بودن درب، طول هر لنگه، برند جک مورد نظر، امکانات و کیفیت جک برقی و کارایی و دوام اشاره کرد.
جک درب پارکینگ چه انواعی دارد؟
جک های کنترلی، جک های ساخت ایتالیا، جک پروتکو، جک اتوماتیک، جک بی اف تی فوبوس، جک هیدرولیکی، جک پارکینگ تابا، جک پارکینگی سوزوکی، و جک پارکینگی یوتاب، از انواع جک درب پارکینگ هستند.
ارزان ترین نوع جک درب پارکینگ چیست؟
جک های پارکینگی ایرانی ارزان تر از جک های خارجی هستند.