جک درب پارکینگ : فروش فوق العاده جک در پارکینگ در کهربادر
کهربا در
قیمت کرکره برقی

جک درب پارکینگ کهربادر

شرکت حرفه ای کهربادر با در نظر گرفتن شرایط و محیط مورد نظر شما بهترین جک درب پارکینگ را پیشنهاد می دهد برای کسب اطلاعات بیشتر ودریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید تا انتخاب مناسب و مطمئنی برای پارکینگ خود داشته باشید.

مشاهده ی نمونه کارهای جک درب پارکینگ

درب و جک مناسب پارکینگ خود را انتخاب کنید…

درب پارکینگ

درب بازویی انتخاب در صورت داشتن فضایی مناسب برای باز و بسته شدن در

درب بازویی تک لنگه: اشغال فضای یک سمت در

درب بازویی دو لنگه: اشغال فضای دو طرف در

درب ریلی انتخاب در صورت داشتن فضای عرضی مناسب برای باز و بسته شدن درب به صورت کشویی

جک درب

جک هیدرولیکی مناسب برای درهای سنگین و مکان هایی با رفت و آمد زیاد 
جک گیربکسی آسیب پذیر تر از هیدرولیکی و جدا بودن بخش مکانیکی از الکترونیکی
جک پنتوماتیک کم بودن مصرف انرژی و آرام و بدون سر و صدا- مناسب برای مکان هایی که امکان سیم کشی وجود ندارد
video

ویدئو پیشنهادی کهربادر

 برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جک درب پارکینگ ویدئو زیر را مشاهده نمایید.

(ویدئو تهیه شده توسط تکنسین کهربادر می باشد.)

سوالات متداول

برخی سوالات مشتریان

در صورتی که جواب خود را پیدا نکردید می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

هدف ما تامین امنیت شماست

قیمت جک پارکینگ به اینکه تولید داخل یا خارج باشد، متفاوت است. از عوامل دیگر می توان به تک لنگه بودن و یا دو لنگه بودن درب، طول هر لنگه، برند جک مورد نظر، امکانات و کیفیت جک برقی و کارایی و دوام اشاره کرد.

برخلاف کرکره برقی، برای نصب جک پارکینگ به مکان نصب آن باید توجه کرد. یک لنگه بودن یا دو لنگه بودن در و طول آن از عوامل مربوط به مکان است که در قیمت نیز تاثیر دارد.

جک های کنترلی، جک های ساخت ایتالیا، جک پروتکو، جک اتوماتیک، جک بی اف تی فوبوس، جک هیدرولیکی، جک پارکینگ تابا، جک پارکینگی سوزوکی، و جک پارکینگی یوتاب، از انواع جک درب پارکینگ هستند.

خیر بازدید از مکان نصب و مشاوره هزینه ای ندارد.

جک های پارکینگی ایرانی ارزان تر از جک های خارجی هستند.

تسنیم
تبیان
مهر
خبر آنلاین
فارس
دنیای اقتصاد

اخبار کهربادُر در خبرگزاری ها

توضیحاتی در مورد جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

انواع مختلف جک درب پارکینگ متأثر از نوع درب ورودی تعبیه شده برای ساختمان می باشد و مدلهای مختلف آن به: وزن درب ،عرض درب و تعداد تردد در روز بستگی دارد. جک درب پارکینگ بسته به شیوه باز و بسته شدن درب ورودی که اعم از لولایی و ریل بلبرینگ می باشد، شامل دو نوع اصلی جک درب پارکینگ بازویی و ریلی می باشند.

 

انواع درب جک پارکینگ

جک درب پارکینگ شامل دو نوع درب بازویی و ریلی می باشد. مدل بازویی که استفاده متداول تری دارد، دارای فضای اشغالی بازشو زیادی می باشد. لذا در صورت دارا بودن فضای عرضی مناسب در دیوار کناری، استفاده از جک درب پارکینگ ریلی پیشنهاد می شود. در انتخاب جک درب پارکینگ ریلی نیز باید به مواردی همچون عرض درب، اندازه بازشو مورد تقاضا، وزن درب، تعداد تردد در شبانه روز و موقعیت مکانی برای تعیین قرارگیری موتور در بالا یا پایین درب توجه نمود. برای جک درب پارکینگ ریلی چندین برند وارداتی و تولید داخل وجود دارند. از انواع وارداتی میتوان به BFT ,NICE ,LIFE ,TOUSEK ,FAAK ,… اشاره نمود. تولید داخل نیز شامل برند هایی چون BETA , BARZANTE ,ROGER ,…  می باشند.  این جک قابل استفاده در درهای دو لنگی و تک لنگه می باشند .

 

جک درب پارکینگ

با توجه به اینکه این جک ها هم در در های یک لنگه و هم در در های دو لنگه مورد استفاده قرار می گیرند بهتر است ویژگی های هر یک را پیش از انواع جک ها مورد بررسی قرار دهیم . جک ها پس از نصب روی درب قابلیت باز شدن 90 درجه ای داشته و این باز شدن نه تنها به سمت داخل بلکه در صورت لزوم حتی به سمت خارج نیز قابل باز شدن اند. البته بهتر است این کار را به تشخیص نصاب بسپارید تا هم میزان باز شدن در و هم سمت آن در بهترین حالت خود باشد.

 

مدل tousek 

توان جابجایی هر لنگه تا 350 کیلوگرم می‌باشد و عرض آن 3.5 متر است .
کنترل باکس با قابلیت برنامه پذیری هوشمند برای هر بازو را دارد و یک کالای وازداتی است . کشوز سازنده‌ی آن اتریش است .

جک درب پارکینگ

مدل Kiia U400

توان جابجایی هر لنگه‌ی آن تا 350 کیلوگرم می‌رسد و عرض 3.5 متر می‌باشد.

جک درب پارکینگ

درب بازوئی

این مدل از درب ورودی که عمومیت بیشتری دارد، میتواند بسته به فضای ساختمان دو لنگه یا تک لنگه باشد.

استفاده از درب بازویی برای درب پارکینگ، حیاط و یا ویلا به علت استفاده از ریموت کنترل در هنگام باز و بسته کردن، باعث رفاه و راحتی افراد می شود.

جک درب پارکینگ

درب ریلی

این مدل از درب ورودی معمولا برای پارکینگ هایی استفاده می شود که فضایی برای باز و بسته شدن درب لولایی نداشته باشند یا فضایی دقیقاً یا بیشتر از اندازه عرض درب بروی دیوار کناری دارند که درب بتواند بصورت کشویی جابجا شده و هنگام باز شدن به موازات دیوار حرکت کند. حال با تشریح این دو مدل درب پارکینگ میتوانیم جک درب پارکینگ مناسب را بررسی کنیم. برای اطلاع از مدل جک درب پارکینگ بازویی مناسب درب باید وزن هر لنگه، عرض هر لنگه و تهداد تردد در شبانه روز را بدانیم. این موارد روی قیمت جک پارکینگ نیز تاثیر گذار هستند.

جک درب پارکینگ

جک هیدرولیکی

از جک پارکینگ هیدرولیکی برای مکان هایی که رفت و آمد زیاد است استفاده می شود. این جک ها قدرت بالایی دارند و درب های سنگین را به راحتی به حرکت در می آورند و حرکت درب بدون احساس لرزش و به صورت آرام است. درب های هیدرولیک از نیروی تحت فشار سیالات استفاده می کنند. برای استفاده از جک درب هیدرولیک نیاز به قفل برقی نیز هست که باید جداگانه تهیه شود. ازاین جک ها برای درب هایی که سنگین هستند و در مکان‌های پر تردد قرار داده میشوند‌، استفاده می‌کنند. 

جک درب پارکینگ

جک گیربکسی یا الکترومکانیک

این نوع جک ها با استفاده از نیروی برق کار می کنند. برای به حرکت در آمدن درب ها، نیرو از جک به گیربکس منتقل می شود. یکی از ویژگی های خوب این درب ها، جدا بودن بخش مکانیکی از الکترونیکی آن است. استهلاک این سیستم نسبت به سیستم هیدرولیکی بیشتر است و در نتیجه آسیب پذیرتر می باشد.

جک درب پارکینگ

جک پنتوماتیک

این جک ها با استفاده از نیروی باد کار می کنند پس در نتیجه مصرف انرژی آن ها کم است. در واقع تامین کننده ی انرژی برای باز و بسته کردن این درب ها باد است. استفاده از این در ها برای مکان هایی که امکان سیم کشی وجود ندارد مناسب و  حرکت این جک ها آرام و بدون صدا است. از این جک ها در گذشته به طور گسترده ای استفاده می شد اما امروزه کاربردی ندارند.

جک درب پارکینگ

جک درب مناسب پارکینگ شما نیست؟!!!

اگر فضای کافی برای جک پارکینگ ندارید و یا انتخاب آن را گزینه ی مناسبی نمی دانید، نگران نباشید!

ما استفاده از کرکره برقی را به شما پیشنهاد می دهیم.

موتور جک درب پارکینگ چیست ؟

موتور جک درب پارکینگ به دو نوع  هیدرولیک و الکترومکانیکال تقسیم می شود. در نوع هیدرولیک که برای دربهای با وزن و عرض بالا استفاده می شود. موتور بوسیله فشار روغن (همچون انواع موتورهای هیدرولیک دیگر) بازو را با قدرت بسیار بیشتری نسبت به موتور الکتریکی تنها به حرکت می اندازد. 

معمولا باز و بسته شدن این مدل درب کم صدا می باشد. از جمله معایبی که می توان بر شمرد فضایی به اندازه خود درب در سمت چپ یا راست درب نیاز می باشد.

در نوع الکترومکانیکال که معمولا برای دربهای تا عرض هر لنگه 4 متر و وزن هر لنگه 400 کیلوگرم استفاده می شوند، موتور در دو نوع  AC (220  ولت) و DC (24 ولت) موجود می باشد. تفاوت استفاده از 220 ولت و 24 ولت برای درب در قدرت مورد نیاز می باشند.

به عنوان مثال برای درب های سنگین تر استفاده از 220 ولت رایج تر می باشد. چراکه در صورت پایین بودن ولتاژ طبق قانون اهم اگر شدت جریان بیشتری می خواهیم باید مقاومت را افزایش دهیم و این بدین معنی است که باید سیم پیچ درون موتور را بزرگتر کنیم. این امر برای تولید کننده به معنی بزرگتر کردن فضای موتور بوده و اقتصادی بودن محصول را زیر سؤال می برد. از همین رو امروزه موتورهای DC بصورت محدودتری عرضه می گردند.

اما این موتور(DC) بدلیل جریان مستقیم و زمان کمتر رسیدن بار الکتریکی، در صورت استفاده مداوم دمایش کمتر زیاد می شود و به قول معروف داغ نمی کند. پس می توان گفت موتورهای 24 ولت برای دربهای با وزن نه چندان زیاد و تردد بالا مناسب تر هستند. همچنین با اضافه نمودن باطری بکاپ به مدل DC می توانیم در زمان قطع برق نیز بدون نیاز به خلاص کردن بازوها براحتی درب را باز یا بسته نماییم. جک های پارکینگی الکترومکانیکال در مقابل فشار و نیروی بیرونی مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

جک درب پارکینگ

ویژگی های موتور جک درب پارکینگ

موتور جک درب ریلی بصورت الکترومکانیکال بوده و برای افزایش قدرت از موتورهای قویتر و یا کمک گیربکس قوی بهره میبرند. به جرات میتوانیم بگوییم که موتور جکهای ریلی قویترین موتور الکترومکانیکال بین تمامی موتورهای دربهای اتوماتیک میباشند.

تجهیزات جک درب پارکینگ بازویی شامل موتور، مدار فرمان، فلاشر، چشم مابین(فتوسل) و ریموت می باشند. اما جک درب پارکینگ ریلی علاوه بر موتور، مدار فرمان، فلاشر، چشم مابین و ریموت، نیاز به وسیله ای که روی درب بوسیله ی پیچ و یا جوش دادن متصل می شود و دنده شانه نام دارد نیز محتاج است. چشمی و فشارسنج ابزار ایمنی و بازدارنده از برخورد با مانع می باشند که در مقالات بعدی بطور کامل تشریح خواهیم کرد.

فلاشر نیز ابزاری برای اطلاع از فعالیت و یا عدم فعالیت جک درب پارکینگ است. برای تمامی انواع جک پارکینگ در کنار مدار فرمان به قدرت (برق ورودی شهری 220 ولت) نیازمندیم. تمامی سیمهای فرمان و قدرت موتورها و فلاشر و چشمی ها به مدار فرمان انتقال داده شده و توسط برنامه ریزی دقیق همچون فیلم ضمیمه شده حرکت آن را کنترل می کنیم.

ویدئو پیشنهادی کهربادر

 برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جک درب پارکینگ ویدئو زیر را مشاهده نمایید.

(ویدئو تهیه شده توسط تکنسین کهربادر می باشد.)

انواع درب پارکینگ

همانگونه که میدانید دربهای پارکینگی به دو صورت لولایی و ریلی موجود میباشند. برای اتوماسیون هر کدام از این دو مدل باید جک مخصوص به خود درب با تجهیزات خاص درب را انتخاب کرد.برای درب لولایی از جک بازویی استفاده میکنیم.

این مدل از جک ها بسته به وزن درب دارای دو نوع الکترومکانیکال و هیدرولیک میباشند. اما نوع و شیوه کارکرد موتور تغییری در تجهیزات ظاهری آن ایجاد نمیکند. اقلام همراه بسته بندی جک درب بازویی شامل موتور، مدار فرمان  و متعلقات، فلاشر، چشمی ها، دو ریموت، پایه نگهدارنده موتور و اتصالات پایه به موتور هستند.

جک درب پارکینگ تک لنگه و دو لنگه

جک های لولایی در دو نوع در بازار عرضه می شوند. جک های تک لنگه و جک های دو لنگه. در واقع، کارشناسان نصب جک پارکینی در هنگام نصب به نوع دستگاه و عرض هر لنگه از درب و وزن آن توجه می کنند. همچنین، تعداد دفعات باز و بسته شدن جک در طول روز نیز مهم است. اگر درب فروشگاه یا خانه تان سنگین است و رفت و آمد زیادی انجام می شود، بهتر است از جک های هیدرولیکی استفاده کنید.

جک درب پارکینگ
انواع جک درب پارکینگ

موارد مهم در خرید جک درب پارکینگ

1- اولین نکته در خرید انواع جک درب پارکینگ ،وزن درب پارکینگ می باشد. چون اگر جک متناسب با وزن درب شما باشد در هزینه هایتان به میزان زیادی صرفه جویی خواهد شد.

2-   هرچه وزن درب اتوماتیک کمتر باشد، هزینه جک هم کم می شود.

3- مسئله بعدی در خرید جک، میزان قطعی برق منطقه می باشد، باید جک های 24 ولتی استفاده کنید چون دارای باتری پشتیبان هستند.

4-  وجود ریسیور هایپینگ می باشد، باعث می شود تا سارقان به راحتی نتوانند سیستم را هک کنند و به تنظیمات شما دسترسی پیدا کنند.

5- نصب قفل های برقی روی درب هست که مانع باز شدن درب بر اثر فشار می شود.

درب های با طول زیاد و تک لنگه با فشار به راحتی باز می شوند و باید شما قفل برقی را روی آن نصب کنید.

6-  میزان تردد شما خواهد بود، باید جک متناسب بامیزان تردد در ساختمان تهیه شود.

7- استفاده از یک نصاب ماهر، چون یک نصاب کم تجربه باعث افزایش هزینه های شما خواهد شد و به شما خسارت بیشتری وارد می کند.

نکاتی که برای محافظت از جک پارکینگ باید رعایت شود:

 • تعویض به موقع باتری ریموت کنترل
 • در تابستان برای چشمی یک سایبان تعبیه کنید
 • چشمی را تمیز کنید
 • در زمستان تمامی قسمت ها (ریل، غلتک، جک و فنرها) با روغن مناسب  روغنکاری کنید
 • به نحوه باز شدن درب ها و صدای آن دقت کنید، در صورت صدای اضافه و خلل در باز و بسته شدن ، درب ها تراز نیست و باید تراز شود
 • در زمستان برای جلوگیری از یخ زدگی موتور درب اتوماتیک را با پشم شیشه بپوشانید
 • برد اصلی درب را چک کنید

اختلال در کارکرد درب اتوماتیک فقط مربوط به جک نیست!

گاهی اوقات مشکلات و اختلالاتی در درب های پارکینگ به وجود می آید که صرفا مربوط به جک نیست بلکه علت های دیگری دارند.

 • وضعیت چراغ ریموت کنترل درب
 • بررسی دستگاه مرکزی و فیوز و موتور بُرد اصلی درب
 • عملکرد جک بازویی درب اتوماتیک
 • بررسی سلامت چشمی درب
 • تراز نبودن درب ها

جک درب گیربکسی بخریم ؟

جک های درب گیربکسی نوعی جک اتوماتیک هستند که با استفاده از ریموت خود می توانید اقدام به باز و بسته کردن درب از راه دور کنید البته  پیش تر نیز به آن ها پرداختیم ، امروزه این جک ها جایگزین در های پارکینگ معمولی شده اند چرا که علاوه بر اسانی در استفاده و صرفه جویی در وقت امنیت شان نیز بهتر است . در هنگام پیاده شدن از ماشین و اقدام به باز کردن درب پارکینگ به طور دستی سارقین ممکن است به سراغ ماشین شما رفته و ماشین شما را بدزدند و یا حتی در فاصله زمانی باز بودن درب وارد خانه شما شوند . بی شک خرید یک درب اتوماتیک برای پارکینگ امروزه ضروری و بایدی است . جک در گیربکسی می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد . البته بهتر است نکاتی را در رابطه با استفاده و نگه داری از این جک را دانسته و رعایت کنید تا طول عمر و دوام آن ها را چندین برابر کنید. برای مثال عوض کردن باتری ریموت هر شیش ماه یک بار تاثیر بسزایی در بهبود عملکرد جک  و ریموت در داشته و دیگردچار کندی و یا کار نکردن ریموت نمی شوید.  

نظر دادن در مورد"جک درب پارکینگ"

 1. دانیال سپتامبر 8, 2019 پاسخ

  درب تکه لنگه مصرف برق کمتری داره یا دو لنگه؟

 2. mirzakhani سپتامبر 8, 2019 پاسخ

  gheymat jak ha chande?

 3. بهنام نوامبر 13, 2019 پاسخ

  سلام.چطوری میشه لنگه دری که روش جک پارکینگ نصب است بیشتر از 90 درجه باز کرد.

 4. kian ژانویه 19, 2020 پاسخ

  سلام در چه مواقعی از موتور ساید استفاده میشود؟

 5. علی طالبی فوریه 2, 2020 پاسخ

  مصرف برق جک بالا؟

  • sarabyt فوریه 2, 2020 پاسخ

   سلام وقتتون بخیر، خیر مصرف برق آن ها مانند دیگر وسایل معمولی است.
   برای اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 6. saber فوریه 18, 2020 پاسخ

  سلام. خودمونم میتونیم جک درب پارکینگو نصب کنیم؟

  • sobhan3 فوریه 18, 2020 پاسخ

   نصب جک درب پارکینگ کاری تخصصی و نیازمند دانش فنی می باشد. بهتر است برای اطمینان از کارشناسان و متخصصان کمک بگیرید.

 7. رحمتی فوریه 23, 2020 پاسخ

  سلام خسته نباشید هزینه جک درب پارکینگی چگونه محاسبه می شد؟

  • sobhan3 فوریه 23, 2020 پاسخ

   برای اطلاع از قیمت شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

 8. سماواتی مارس 3, 2020 پاسخ

  سلام آیا جک پارکینگ فقط با ریموت کار می کند؟ به صورت دستی هم می شود در مواقع نبود ریموت با جک پارکینگ کار کرد؟

  • sobhan3 مارس 3, 2020 پاسخ

   سلام دوست عزیز. در شرایط اضطراری مانند قطعی برق با آموزش های لازم که در مقالات ما آمده است می توانید به صورت دستی نیست درب پارکینگ را بدون نیاز به ریموت باز کنید. شما با کمک آچار آلن و کلید مخصوص می توانید درب را بدون ریموت باز کنید. برای اطلاعات بیشتر هم می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

 9. حمید مارس 14, 2020 پاسخ

  سلام ممنون از اطلاعاتتون. حالا بهترین جک از نظر شما کدام است ؟

  • sobhan3 مارس 14, 2020 پاسخ

   سلام مرسی از لطف شما. بهترین جک بستگی به نوع درب و البته گاهی هم انتخاب شما دارد. اینگونه نیست که بگوییم کدام یک از انواع جک بهترین است. برای اطلاعات بیشتر شما می توانید با کارشناسان ما در کهربا در تماس بگیرید.

 10. iraj می 12, 2020 پاسخ

  سلام برای درب پارکینگ مسکونی جک بازوئی مناسب هست یا خیر؟

 11. mojtaba marashian می 17, 2020 پاسخ

  اقای قره داغی بستگی به عوامل بسیاری داره
  در این باره با کارشناسان ما در تماس باشید

 12. طاهر خوش نیت می 31, 2020 پاسخ

  سلام برای در های سبک جک چند ولتی رو پیشنهاد میدید؟

 13. مسعود ایمانی ژوئن 6, 2020 پاسخ

  سلام وقت بخیر برای درب با عرض 5 متر جک درب پارکینگ بازوئی مناسب هست یا نه ؟ بعد اگه مناسب هست شما یک تکه رو پیشنهاد میدید یا دو تکه؟

 14. فرشاد ژوئن 23, 2020 پاسخ

  شما خدمات پس از فروش و پشتیبانی مثل تعمیر جک درب پارکینگ هم انجام میدید؟

 15. حجت جولای 12, 2020 پاسخ

  برای درهای بیشتر از 300 کیلوگرم کدام جک درب پارکینگ مناسب هست؟

 16. حمید جولای 16, 2020 پاسخ

  سلام برای در لولایی از کدام جک درب پارکینگ ها میشه استفاده کرد؟

 17. نظری زاده جولای 21, 2020 پاسخ

  سلام برای درب های لولایی بالای 300 کیلو باید از جک های دو لنگه استفاده کرد یا تک لنگه؟

 18. اردشیر جولای 25, 2020 پاسخ

  سلام وقت بخیر بنظر شما برای باغ تالار چه نوع جک درب پارکینگ مناسب است؟

 19. احد عبادی آگوست 1, 2020 پاسخ

  سلام ، وقت بخیر ببخشید به تازگی ما به باز و بسته شدن درب پارکینگ مشکل داریم بخاطر و کارشناس هم اومد اما ایراد از جک نبود از نظر شما چه مشکلی داره این؟

 20. عباس آگوست 9, 2020 پاسخ

  سلام جک با امکان برنامه پذیری هوشمند سراغ دارید؟ اگه میشه قیمتشو لطف کنید

 21. زاهدی آگوست 17, 2020 پاسخ

  از انواع جک درب پارکینگ کدوم از اینها استفاده بیشتری دارد و پر مشتری تر است؟

  • mojtaba marashian آگوست 17, 2020 پاسخ

   زاهدی جان هر کدام مشتریان خاص خود را دارند که البته جک درب پارکینگ بازویی امروز متداول تر است

   • افشاری آگوست 22, 2020 پاسخ

    دلیل خاصی هم داره اینکه بازویی پر مشتری تره؟

    • mojtaba marashian آگوست 22, 2020 پاسخ

     جناب افشاری سلیقه ی ایرانی درب های بازویی را بیشتر می پسندد

 22. majid آگوست 24, 2020 پاسخ

  سلام برای انتخاب جک درب پارکینگ تعداد تردد در روز هم ملاک هست؟

 23. vahid سپتامبر 6, 2020 پاسخ

  سلام وقت بخیر ، ما از شما جک درب پارکنیگ تهیه کرده بودیم تقریبا دو سال پیش اما امسال تابستون مشکل باز و بسته شدن داشت. میخواستم بدونم دلیلش چیه؟

 24. هاشم سپتامبر 14, 2020 پاسخ

  سلام خدمت شما ، من پارسال جک درب بازویی نصب کرده بودم و درب یکم مشکل تراز داشت یعنی لنگه ها با هم تراز نبودن و فقط بعد یک سال استفاده جک ها خراب شدن من از چند نفر پرسیدم و گفتن که مشکل از این نبوده میخواستم بدونم نظر شما چیه؟ میتونه علتش همین بوده باشه؟

 25. kamal سپتامبر 20, 2020 پاسخ

  سلام برای درب های دو لنگه جک درب پارکینگ ریلی نداریم؟

 26. mahmood سپتامبر 27, 2020 پاسخ

  برای جایی که رفت و آمد زیاد داره کرکره برقی بهتره یا جک درب پارکینگ؟

 27. محسن کریم زاده سپتامبر 29, 2020 پاسخ

  سلام
  جک درب پارکینگ ریلی عملکرد سریع تری یا جک های بازویی؟

 28. محمد نوامبر 11, 2020 پاسخ

  سلام روز بخیر چه نوع جک برای درب پارکینگ مناسب تره؟

 29. mazaher نوامبر 16, 2020 پاسخ

  سلام بین جک های پارکینگ، جکی وجود داره که بی صدا باش یا صداش از بقیه کمتر باش؟

 30. mahdi نوامبر 17, 2020 پاسخ

  سلام،درب کشویی برای چه فضاهای مناسب یا همه جا امکان هست؟

 31. هادی نوامبر 21, 2020 پاسخ

  سلام اداره ما خیلی رفت و امد زیاد بنظر شما چه جکی براش مناسب ؟ممنون

 32. sahand نوامبر 22, 2020 پاسخ

  سلام روز بخیر میشه اطلاعاتی راجب جک گیربکسی بدید که چجوریه؟

 33. شبنم ژانویه 10, 2021 پاسخ

  نمونه کارهاتون توی اینستاگرام هست؟

  • شقایق حیدری ژانویه 10, 2021 پاسخ

   سلام دوست عزیز، بله لینک شبکه های اجتماعی موجود هست

 34. فریبا خالقی ژانویه 11, 2021 پاسخ

  سلام
  محل نصب روی قیمت کار تاثیر داره؟

  • شقایق حیدری ژانویه 11, 2021 پاسخ

   سلام وقت بخیر
   بله با توجه به نوع درب شما و تعداد جک های درخواستی متنوع می باشد

 35. Sara ژانویه 12, 2021 پاسخ

  برای درب های سنگین چه جکی رو پیشنهاد میدین؟

  • شقایق حیدری ژانویه 12, 2021 پاسخ

   سلام روز بخیر
   جک های هیدرولیکی ببرای درب های سنگین وزن وپررفت آمد مناسب هست

 36. شقایق حیدری ژانویه 18, 2021 پاسخ

  سلام وقتتون بخیر
  برای درب های ریلی باید مکانی به اندازه درب در کنار درب موجود باشد تا درب در مان آن حرکت کند

 37. سمیرا نژاد معصوم ژانویه 19, 2021 پاسخ

  نوع جک در رو به چه اساسی انتخاب میکنید؟

  • شقایق حیدری ژانویه 19, 2021 پاسخ

   سلام روز بخیر
   نوع جک انتخابی یه وزن درب ،عرض درب و تعداد تردد در روز بستگی دارد

 38. سحربرزگر ژانویه 24, 2021 پاسخ

  سلام
  میشه تفاوت جک هیدرولیکی و گیربکسی رو توی کار بگین ؟

  • شقایق حیدری ژانویه 24, 2021 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   جک های گیربکسی آسیب پذیر تر از جک های هیدرولیکی هستند و همچنین بخش مکانیکی از بخش الکتریکی جدا هست

 39. reza nobakht ژانویه 25, 2021 پاسخ

  سلام
  من فکر میکنم امکان سیم کشی جک برا درب پارکینگ ساختمان ما وجودنداره باید چکار کنیم؟

  • شقایق حیدری ژانویه 25, 2021 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   کارشناس بعد از بازدید محل به شما راهکار رواعلام می کنه ولی معمولا برا پروژه هایی که فضای سیم کشی وجود نداشته باشه از جک های پنوماتیکی استفاده می کنیم

 40. ایمان علی نژاد ژانویه 26, 2021 پاسخ

  میزان قدرت برق ورودی باید چقدر باشه؟

  • شقایق حیدری ژانویه 26, 2021 پاسخ

   وقت بخیر دوست عزیز
   به همان میزان برق ورودی شهر-220ولت

 41. شقایق حیدری ژانویه 27, 2021 پاسخ

  سلام روز بخیر
  شما اون ریموت رو باید بدین برات کد دهی با درب جدید انجام بدن

 42. سعیده حسینی ژانویه 31, 2021 پاسخ

  سلام در چه شرایطی میشه از درب های ریلی استفاده کرد؟ چون درب های بازویی به نطرم جالب نیستن؟

  • شقایق حیدری ژانویه 31, 2021 پاسخ

   سلام دوست عزیز برای درب ریلی باید یک دیوار عرضی به اندازه درب در کنار درب وجود داشته باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 43. نیکا سلیمانی فوریه 1, 2021 پاسخ

  ارزون ترین نوع جک پارکینگ چی هست؟

  • شقایق حیدری فوریه 2, 2021 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   جک های پارکینگی ایرانی ارزان تر از جک های خارجی هستند

 44. امیر محمد صدقی فوریه 2, 2021 پاسخ

  درب پارکینگ ما زمان باز و بسته شدن کمی صدای اضافه داره، دلیلش چی میتونه باشه؟از موتورش هست؟

  • شقایق حیدری فوریه 2, 2021 پاسخ

   سلام وقت بخیر
   احتمالا تراز بندی درب هاتون به مشکل خورده .اگر مشکل حل نشد با مشاوران ما تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند

 45. سعید غیاثی فوریه 3, 2021 پاسخ

  سلام وقت بخیر از جک های هیدرولیکی کجا استفاده میشه؟

  • شقایق حیدری فوریه 3, 2021 پاسخ

   سلام
   از جک پارکینگ هیدرولیکی برای مکان هایی که رفت و آمد زیاد است استفاده می شود. این جک ها قدرت بالایی دارند و درب های سنگین را به راحتی به حرکت در می آورند

 46. شیما محسنی فوریه 6, 2021 پاسخ

  برای درب پارکینگ مسکونی از جک استفاده میشه یا از کرکره برقی؟

  • شقایق حیدری فوریه 6, 2021 پاسخ

   سلام وقت بخیر
   معمولا برای پارکینگ مسکونی استفاده از جک کعکول تر هست ولی باز هم به فضا و شرا شما وابسته هست

 47. ناشناس فوریه 9, 2021 پاسخ

  جک های گیربکسی چطور کار میکنند؟

  • شقایق حیدری فوریه 9, 2021 پاسخ

   سلام ورز بخیر
   این نوع جک ها با نیروی برق کار می کنندو برای به حرکت در آمدن نیرو از جک به گیربکس منتقل می شود

 48. علی فوریه 21, 2021 پاسخ

  در صورتی جک درب بکار ما نیاد پکار باید انجام بدیم؟

  • شقایق حیدری فوریه 21, 2021 پاسخ

   سلام وقتبخیر
   استفاده از کرکره برقی را به شما پیشنهاد می دهیم

 49. شقایق حیدری فوریه 22, 2021 پاسخ

  سلام متینه جان
  برای مکان پر رفت آمد پیشنهاد ما به شما جک های هیدرولیکی هست

 50. محمد فوریه 23, 2021 پاسخ

  سلام
  جک های بازووی موجود تا چه ابعاد و وزنی روتحمل میکنند؟

  • شقایق حیدری فوریه 23, 2021 پاسخ

   جک های بازویی انواع مختلفی داره ،در حال حاضر قوی ترین جک ذربی باطول 8 متر و حدود 1000 کیو گرم رو میتنه به حرکت دربیاره

 51. شقایق حیدری فوریه 24, 2021 پاسخ

  سلام گلاره جان
  ما باید فضا و شرایط رو ببینیم تا بتونیم شمارو کمک کنیم..همیشه اینطور نیست که ذرب عوض بشه، شاید احتیاج به نصب کرکره برقی باشیم اصلا

 52. پیمان فوریه 27, 2021 پاسخ

  تفاوت سرعت عملکرد جک های بازویی و ریلی در چه حد هست؟

  • شقایق حیدری فوریه 27, 2021 پاسخ

   سلام روز بخیر جناب
   جک های بازووی چون هرلنگه یک جک داره سرعت به نسبت بهتری در مقابل ریلی داره ولی کلا خیلی تفاوتی نداره

 53. رحمان حسینی فوریه 28, 2021 پاسخ

  کدام جک متداول تر هست برای درب پارکینگ؟

  • شقایق حیدری فوریه 28, 2021 پاسخ

   سلام روز بخیر
   معمولا جک ها بازویی استفاده بیشتر معمول تریی داره

 54. فرناز رسول زاده فوریه 28, 2021 پاسخ

  جک های لولایی چندمدل هست و بر چه اساسی انتخاب مبکنید؟

  • شقایق حیدری فوریه 28, 2021 پاسخ

   سلام روز بخیر
   کلا دو مدل بازویی و ریلی داریم گه با توجه به شرایط و شرایط انتخاب میشن

 55. سینا مارس 1, 2021 پاسخ

  جک های ریلی موتور قوی تر دارند یا بازویی؟

  • شقایق حیدری مارس 1, 2021 پاسخ

   سلام جناب روز بخیر
   در کل موتورهای جک های ریلی قوی تر از مابقی مدل ها هست

 56. احمدرضا نجاتی مارس 2, 2021 پاسخ

  برای پارکینگ ساختمان نیمه کارم میخوام درب بذارم نمیدونم کرکره برقی بذارم یا درب ریلی و یا بازویی کدام بهترهست؟

  • شقایق حیدری مارس 2, 2021 پاسخ

   سلام جناب نجاتی برای انتخاب نوع کار باید از محل شما بازدید با توجه به شرایط به شما انتخاب بهتر پیشنهاد میشه

 57. داوود زمن مارس 7, 2021 پاسخ

  درب پارکینگ ما جایی برای سیم کشی نداره باید چکار کنیم؟

  • شقایق حیدری مارس 7, 2021 پاسخ

   سلام جناب زمن وقت بخیر
   برای فضاهایی که امکان سیم کشی وجو نداشته باشه از موتور های پنوماتیکی استفاده میکنیم.این جک ها با نیروی باد کار می کنند و مصرف انرژی آن ها کم است.

 58. احمد مارس 8, 2021 پاسخ

  جک ها لولایی مدل های مختلف دارند؟

  • شقایق حیدری مارس 8, 2021 پاسخ

   سلام جناب روز بخیر
   دول تک لنگه و دولنگه داره

 59. سروین مردانی مارس 10, 2021 پاسخ

  جک های تک لنگه توان جابجا درب های سنگین و برزگ رو دارن؟

  • شقایق حیدری مارس 10, 2021 پاسخ

   سلام وقت بخیر بله دارند ولی باید سایز و وزن درب شما بررسی بشه

 60. حسن مارس 14, 2021 پاسخ

  برای مراقبت جک ها توی طمتون کار خاصی باید انجام بشه ؟

  • شقایق حیدری مارس 14, 2021 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   باید برای زمستان جک ها روغن کاری شوند

 61. محنا امیدی مارس 15, 2021 پاسخ

  دربی که جک روش نصب تا چه اندازه باز میشه؟

  • شقایق حیدری مارس 15, 2021 پاسخ

   سلام محنا عزیز
   میزان باز شذن درب به جک شما بستگی داره که تا چه زاویه ای باز میشه

 62. اکبر محمدی مارس 16, 2021 پاسخ

  جک رو از خود شما میشه تهیه کرد یا باید خودمان جداگانه بخریم؟

  • شقایق حیدری مارس 16, 2021 پاسخ

   سلام آقای محمدیوقت بخیر
   بله خودمون داریم میتونید از خود ما تهیه بفرمایید

 63. مهسا آوریل 3, 2021 پاسخ

  سلام روز بخیر شما تعمیرات جک هم انجام میدین؟

  • شقایق حیدری آوریل 3, 2021 پاسخ

   سلام مهسا جان بله انجام میدیم لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 64. پويا نوامبر 24, 2021 پاسخ

  تو چه دمايي كار ميكنن اين جكا ؟

  • Shaghayegh Taak نوامبر 24, 2021 پاسخ

   سلام
   جک درب در دمای بسیار پایین و یا بسیار بالا کار می کند . دمای شهری آسیبی به عملکرد آن نمی زند .

 65. مينازاده نوامبر 27, 2021 پاسخ

  فلاشر دقيقا چه اهميتي داره ؟

  • Shaghayegh Taak نوامبر 27, 2021 پاسخ

   سلام
   این فلاشر به صورت چشمک زن در هنگام باز شدن و بسته شدن در عابرین را از عبور خودرو مطلع می کند .

 66. الهه نوامبر 28, 2021 پاسخ

  وزني كه تحمل ميتونن بكنن چقده ؟

  • Shaghayegh Taak نوامبر 28, 2021 پاسخ

   سلام
   این جک ها با کیفیت بالا تولید شده و مقاومت بالایی دربرابر وزن در دارند و وزن های بالا را تحمل می کنند .

 67. سحر نوامبر 29, 2021 پاسخ

  يه غير از جك ريلي چه جكي داريد ؟

  • Shaghayegh Taak نوامبر 29, 2021 پاسخ

   سلام
   دو نوع جک درب داربم جک ریلی و جک بازویی .

 68. اشكان دسامبر 1, 2021 پاسخ

  قيمت رو بر چه اساسي تعيين ميكنيد ؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 1, 2021 پاسخ

   سلام
   عوامل زیادی بر قیمت جک ها تاثیر گذار اند اما ما سعی داشتیم تا بهترین خدمات را با کم ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم .

 69. محمد مهدي دسامبر 4, 2021 پاسخ

  به عير از جك هاي هيدروليك جك هاي ديگه اي هم داريم ؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 4, 2021 پاسخ

   سلام
   جک درب پارکینگ الکتروموتوری و پنوماتیک .

 70. ميرزابابايي دسامبر 11, 2021 پاسخ

  چند نوع قفل تو درهاي اتوماتيك وجود داره؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 11, 2021 پاسخ

   سلام
   در درب های اتوماتیک از قفل های برقی و مکانیکی استفاده می شود .

 71. مسلمي دسامبر 12, 2021 پاسخ

  حداكثر تا تو چه دمايي كار ميكنن اين جك ها ؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 12, 2021 پاسخ

   سلام
   کیفیت این جک ها بسیار بالاست و در دمای بسیار بالا نیز مشکلی در عملکردشان پیش نمی آید .

 72. Reza دسامبر 13, 2021 پاسخ

  در باز و بسته نميشه علت چيه ؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 13, 2021 پاسخ

   سلام
   اول باطری ریموت را چک کنید . در صورت عملکرد صحیح ریموت با مشاورین ما تماس برقرار کنید.

 73. حامد حاجیزاده دسامبر 15, 2021 پاسخ

  کدوم جک شما موقع باز و بسته شدن درب کمتر صدا میده؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 15, 2021 پاسخ

   سلام
   جک های هیدرولیک و اتوماتیک کهربا کیفیت بالایی داشته و صدایی موقع باز و بسته شدن تولید نمی کنند.

 74. رضا دسامبر 18, 2021 پاسخ

  كدوم يكي از اين جكا براي در يك لنگه بهتره ؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 18, 2021 پاسخ

   سلام
   پیشنهاد می کنم با مشاورین تخصصی ما در این زمینه تماس بگیرید.

 75. فرهاني دسامبر 19, 2021 پاسخ

  تخفيف ها تا كي روي قيمت ها اعمال ميشن ؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 19, 2021 پاسخ

   سلام
   تا ماه آینده . البته بهتر است به دلیل نواسانات قیمت برای دریافت قیمت های به روز با ما تماس بگرید.

 76. محمدحسيني دسامبر 20, 2021 پاسخ

  برند هايي كه عكسشو نذاشتيد نداريد؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 20, 2021 پاسخ

   سلام
   بهتر است برای اطمینان ازموجودی ها با ما تماس بگیرید.

 77. کوروش نجفی دسامبر 23, 2021 پاسخ

  در صورت خرابی جک باید چیکار کنیم؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 23, 2021 پاسخ

   سلام
   با مشاورین ما تماس برقرار کنید.

ارسال نظر

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09125140727