دزدگیر اماکن : مشاهده انواع دزدگیر اماکن در مدل های متنوع
دزدگیر خانه

دزدگیر اماکن :

در دنیای امروز کمتر افرادی پیدا می شوند که به مسئله امنیت خانه خود اهمیت ندهند و دزدگیر اماکن نصب نکرده باشند.

اگر میخواهید کار سارقین رو راحت کنید، دزدگیر نصب نکن!

جلوگیری از سرقت

جلوگیری از سرقت

امنیت بالا

امنیت بالا

کنترل از راه دور

کنترل از راه دور

انواع دزدگیر اماکن

دزدگیر خانه

مدل: HW-S410L

قیمت: 2.243.000 تومان

 • 4 زون با سیم و یک زون بی سیم
 • قابلیت اضافه کردن حداکثر 20 عدد سنسور بی سیم
 • تعریف نام جداگانه برای هر زون و دستگاه برای هر دو زبان انگلیسی و فارسی
 • زون تاخیری، دینگ دانگ، 24 ساعته
 • غیر فعال سازی هر زون از طریق پیامک
 • دو عدد خروجی جهت کنترل وسایل برقی
 • سه نوع حافظه 10 تایی برای ثبت شماره تلفن
 • اطلاع رسانی آلارم از طریق پیامک و تماس از سیم کارت و خط ثابت
 • گزارش دهی ورود و خروج، قطع و وصل برق، قطع تلفن و میزان شارژ سیم کارت از طریق پیامک
 • تنظیم میزان دسترسی
 • قابلیت کنترل دستگاه از طریق نرم افزار اندروید و IOS ، پیام کوتاه و تماس
دزدگیر خانه

مدل: HW-S20

قیمت: 263.000 تومان

1.دارای قابلیت نصب در دما و شرایط مختلف

2.دارای مقاومت پایین در خروجی ها

3.دارای جریان مصرفی پایین و بهینه

4.دارای قابلیت تنظیم میزان حساسیت

دزدگیر خانه

مدل: HW-S10

قیمت: 214.000 تومان

1.دارای قابلیت نصب در دما و شرایط مختلف

2.دارای مقاومت پایین در خروجی ها

3.دارای جریان مصرفی پایین و بهینه

دزدگیر اماکن

مدل: کلاسیک 64 پرو

قیمت: 1.265.000 تومان

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

دزدگیر خانه

مدل: کلاسیک G1

قیمت: 1.265.000 تومان

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

دزدگیر خانه

مدل: Sg7+

قیمت: 2.230.000 تومان

 • دارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۸ حالت مختلف
 • دارای ۴ حافظه ادمین با قابلیت ارسال پیامک و تماس
 • قابلیت اعلام خطر از طریق سیم کارت و خط ثابت
 • ثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع
 • تعریف سطح دسترسی برای کاربران ریموتی
 • تنظیمات متنوع برای رله (Option Relay)
 • هشدار قطع برق و کم شدن میزان شارژ باطری
 • دارای تنظیمات تاریخ و زمان از طریق SMS و اپلیکیشن
 • امکان غیرفعال کردن موقت زون، ریموت و سنسور بیسیم در سیستم
 • قابلیت کنترل و تغییر برخی تنظیمات سیستم توسط ios و APP Android

انواع دزدگیر اماکن قابلیت ها و امکانات متفاوتی بسته به قیمت دزدگیر اماکن دارند. هر کدام از آن ها دارای قطعات مختلفی هستند که هر کدام وظیفه خاصی را بر عهده دارند و کارایی خاص خود را دارند.

این موارد همگی باعث بالا رفتن امنیت خانه شما می شوند.

امکانات ویژه دزدگیر اماکن

 1. اول از همه باید بدانید دزدگیر اماکن دارای سیستم تماس گیرنده می باشد که قادر است در هر ساعتی که حادثه ای رخ دهد از طریق سیم کارت با شما تماس بگیرد.
 2. اگر برق دستگاه آلارم اماکن قطع شود لازم نیست نگران خاموش شدن آن باشید. زمانی که منبع تامین انرژی دزدگیر اماکن قطع شود، دزدگیر به صورت خودکار به باتری پشتیبانی خود وصل می شود و از آن تامین انرژی می کند. بدین شکل دزدگیر شما هیچوقت قطع نمی شود.
 3. اگر ازخانه و یا محل کار خود دور باشید علاوه بر اینکه دزدگیر اماکن در صورت بروز حادثه با شما تماس می گیرد، شما می توانید آن را بدون اتصال به اینترنت کنترل کنید.
 4. شما می توانید کنترل  دستگاه دزدگیر را چندین فرد متفاوت داشته باشید

شرکت فنی مهندسی کهرُبادُر با کادری مجرب و کارآزموده این تضمین را به کارفرما خواهد داد که در کمترین زمان ممکن (بسته به تعداد قطعات و متراژ سیم کشی) و با قیمت مناسب بهترین خدمات را ارائه دهد،لازم به ذکر است همکاران ما در بخش فنی برای مشاوره و بازدید قبل از هر گونه قراردادی به درخواست مشتری به صورت رایگان در محل حاضر بوده تا توضیحات لازم را به اطلاع برسانند.

شکل ظاهری قطعات 

مزایا نصب دزدگیر اماکن

امنیت کامل و جلوگیری از سرقت

اگر به دنبال امنیت کامل برای خود و خانواده تان هستید، نصب دزدگیر اماکن می تواند به شما این امنیت را هدیه دهد. آمار ها نشان داده از نرخ سرقت از خانه هایی که از دزدگیر اماکن استفاده می کنند 90 درصد کمتر از خانه هایی که استفاده نمی کنند می باشد. معمولا سارقین زمانی که متوجه شوند خانه ای دزدگی دارد و یا سنسور آن را مشاهده کنند از سرقت آن خانه صرف نظر می کنند چرا درصد ریسک بالایی برایشان دارد احتمال دستگیر شدنشان افزایش پیدا می کند به همین دلیل نصب دزدگیر منزل می تواند خیال شما را از خطرات احتمالی و سرقت آسوده نگاه دارد.

کنترل از راه دور

یکی دیگر از مزیت هایی که نصب دزدگیر اماکن برایتان به همراه دارد قابلیت کنترل از راه دور می باشد. حتما بارها برایتان پیش آمده که به سفر رفته اید اما فکر و خیالتان دائما نزد منزل خود باشد. امروزه با وجود قابلیت کنترل از راه دور دزدگیر اماکن می توانید به راحتی از سفرتان لذت ببرید چرا که از فواصل طولانی می توانید از وضعیت خانه خود با خبر باشید و از وجود امنیت در محیط تان اطمینان داشته باشید.

مزایا نصب دزدگیر اماکن

پیشگیری از آتش سوزی

یکی دیگر از مزیت های نصب دزدگیر اماکن این است که در هنگام وقوع حادثه ای همچون آتش سوزی می تواند از آن آگاه شود و به شما خبر دهد و از وقوع آتش سوزی که می تواند بسیار پر خسارت باشد جلوگیری کند. یک بار هزینه کنید و همیشه محیط زندگی و یا کار خود را بیمه کنید.

قرار گرفتن تحت پوشش بیمه

از مسائلی که شاید کمتر کسی از آن آگاه باشد این است که بسیاری از شرکت های بیمه در قوانین خود برای پرداخت خسارت حوادثی همچون سرقت و آتش سوزی، داشتن و نصب دزدگیر اماکن را الزامی می دانند و در صورت عدم وجود دزدگیر اماکن شرکت بیمه هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.

دزدگیر اماکن نیاز هر خانه

شاید تا به امروز هنوز تصمیم به خرید و نصب دزدگیر اماکن نگرفته باشید اما این واقعیت که محل کار و یا زندگی شما به امنیت احتیاج دارد تا خیالتان از هر بابت راحت باشد همچنان وجود دارد. پس بهتر است هرچه زودتر اقدام به تامین این امنیت کنید و خیال خود را آسوده کنید. برای اطلاع از قیمت دزدگیر اماکن نیز می توانید در ابتدای همین صفحه از انواع مختلف دزدگیر اماکن و قیمت های آن ها دیدن کنید.

آسودگی خیال

حتما بارها برایتان پیش آمده که به مسافرت رفته اید و در اواسط راه از خود می پرسید: آیا گاز را بستم؟ آیا درب را قفل کردم؟ آيا…

نصب دزدگیر اماکن خیالتان را از این بابت راحت می کند. دیگر نیازی به نگرانی نیست چرا که این دزدگیر با سنسور ها و دوربین هایی که دارد این امکان را به شما می دهد که حتی بدون نیاز به اینترنت از راه دور بتوانید آن را کنترل کنید. شما می توانید خیالتان را از بابت آتش سوزی، سرقت و یا هر حادثه دیگری در هنگامی که در محیط حضور ندارید ممکن است برایتان پیش بیاید راحت کنید.

لزوم نصب دزدگیر منزل

اگر از افراد و قربانیانی که خانه شان به سرقت رفته است پرس و جو کنید متوجه می شوید که اکثر آن ها سرقت خانه شان از سمت درب ورودی بوده و این نشان می دهد که امنیت منزل آن ها به شدت پایین بوده است. درواقع عدم نصب دزدگیر منزل موجب این اتفاق شده است. چرا که دزدگیر منزل یا همان دزدگیر خانه اولین خط امنیتی در مقابل سارقین محسوب می شود و بدون آن ها سارقین به راحتی می توانند از منزل شما سرقت کنند.

نظر دادن در مورد"دزدگیر اماکن"

 1. حبیبی جولای 25, 2021 پاسخ

  بهترین نوع دزدگیر کدومه برای محل کار؟

  • Reza Golchin جولای 25, 2021 پاسخ

   سلام و درود. دزدگیر های اماکن دارای انواع مختلفی هستند و کیفیت آن ها بستگی به میزانی که می خواهید برای آن ها هزینه کنید دارد. در کل بهترین نوع دزدگیر برای محل کار باید قابلیت کنترل از راه دور را حتما داشته باشد.

 2. رسولی سپتامبر 18, 2021 پاسخ

  دزدگیر میتونه از سرقت جلوگیری کنه؟ یکی از آشناهای ما با وجود اینکه دزدگیر داشت بازم خونشون رو سرقت کردن

  • Reza Golchin سپتامبر 18, 2021 پاسخ

   سلام دوست عزیز. خیلی مهمه که از چه نوع دزدگیری و با چه امکانات و قابلیت هایی استفاده می کنید. دزدگیر ها دارای باطری پشتیبان هستند اگر این باطری چک نشود و یا خراب شود در صورت قطع برق دزدگیر کارایی ندارد. پس لازم است که به تمامی نکات توجه داشته باشید. دزدگیر هایی که کهربادر به شما ارائه می دهد از قابلیت اتاصال به تلفن همراه و تماس با مراکزی همچون پلیس در حین سرقت برخوردارند و بسیار ایمن هستند.

ارسال نظر

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09125140727