راهنمای انتخاب و خرید دزدگیر اماکن با کفیت بالا و پایین ترین قیمت | دیگر نگران سرقت نباشید!
کرکرع برقی کهربا

دزدگیر اماکن :

امروزه با توجه به بالارفتن آمار جرم  و جنایت عموم مردم به این فکر افتاده اند که از سیستم های امنیتی برای منزل یا محل کار خود استفاده کنند  تکنولوژی و تمایل افراد به امنیت بالاتر عموم مغازه ها و حتی پارکینگ منازل از دوربین مداربسته استفاده می کنند . دزدگیر اماکن یک سیستم اعلام سرقت می باشد و نحوه ی کار کردن ان به این صورت است که گذر از یک حریم خصوصی مثل ، خانه ، اداره ها و فروشگاه ها و… را از طریق سنسور های مخصوصش تشخیص داده و با به صدا دراوردن آژیر و گرفتن تماس سایرین را مطلع و اگاه می کند . سیستم های دزدگیر اماکن در بازار به دو حالت باسیم و بی سیم  و با برندهای مختلف وجود دارد که از نظر قابلیت،قیمت و کارایی با هم متفاوتند. این بدان معناست که شما باید یک انتخاب دقیقی در زمان خرید انجام دهید.

سیستم دزدگیر اماکن از قطعات و بخش های مختلفی تشگیل می شود که کارکرد این قطعات باهم مرتبط می باشد که شامل : دستگاه کنترل مرکزی، سنسور(چشمی)،فلاشر،ریموت،آژیر،کاور و بلندگو،مگنت و باطری BACK UP می باشد که تعداد آن بسته به نیاز پروژه و تمایل کارفرما استفاده می گردد.

قابلیت های مرکز کنترل مرکزی دزدگیر اماکن:

 1. دارای تلفن کننده روی دستگاه (در صورت اعلام خطر به وسیله ی رله تلفن کننده با شماره تماس هایی که از قبل برای دستگاه تعریف شده تماس می گیرد)
 2. در صورت قطع برق دستگاه به طور اتوماتیک از باطری BACK UP استفاده می کند به این ترتیب دستگاه به هیچ عنوا1ن خاموش و یا غیر فعال نمی شود.
 3. در صورت قطع تلفن دستگاه به طور اتوماتیک از طریق سیم کارت به تلفن کننده وصل می شود.
 4. قابلیت کنترل از هر نقطه از دنیا بدون نیاز به اینترنت به وسیله نرم افزار برای ANDROID   و IOS
 5. اعلام ضعیف شدن باطری چشم های بی سیم و مگنت های بی سیم بر روی نرم افزار
 6. قابلیت کنترل و برنامه ریزی توسط 1 تا 4 فرد متفاوت

 

شرکت فنی مهندسی نیک عهد هوشمند با کادری مجرب و کارآزموده این تضمین را به کارفرما خواهد داد که در کمترین زمان ممکن (بسته به تعداد قطعات و متراژ سیم کشی)و با قیمت مناسب بهترین خدمات را ارائه دهد،لازم به ذکر است همکاران ما در بخش فنی برای مشاوره و بازدید قبل از هر گونه قراردادی به درخواست مشتری به صورت رایگان در محل حاضر بوده تا توضیحات لازم را به اطلاع برسانند.

شکل ظاهری قطعات :

سنسور با سیم(چشمی)

دزدگیر اماکن

باطری BACK UP

دزدگیر اماکن

آژیر پیزو(داخلی)

دزدگیر اماکن

آژیر بیرونی (بلندگو)

دزدگیر اماکن

مگنت درب و پنجره

دزدگیر اماکن

مرکز کنترل مرکزی

دزدگیر اماکن

کاور بلندگو

دزدگیر اماکن

سنسور بی سیم

دزدگیر اماکن

مزایای استفاده از دزدگیر اماکن:

 1. امنیت کامل
 2. جلوگیری از سرقت
 3. مدیریت از راه دور
 4. آرامش خاطر برای حفاظت از جک درب پارکینگ
 5. ایجاد پرستیژ کاری و …
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09125140727