دزدگیر اماکن

انواعی از جدیدترین دزدگیر اماکن با بهترین قیمت

امروزه با توجه به افزایش قیمت لوازم و تجهیزات محل کار و منازل، میزان سرقت از این اماکن بسیار بالا رفته است و خسارات جبران ناپذیری را به صاحبان مشاغل وارد کرده و همچنین آسودگی خیال را از ما گرفته است. همین عامل سبب می شود تا برخی از افراد با نصب دزگیر در اماکن خود، امنیت آن را افزایش دهند و همچنین با داشتن دزدگیر اماکن می توانید امنیت خانه و محل  کار خود را افزایش داده و از اموال خود محافظت کنید و باید در نظر داشته باشید این دزدگیرها در انواع و کاربردهای مختلف موجود است که می توانید آن ها را از کهربادر، فروشنده رسمی انواع تجهیزات امنیتی اماکن با برندهای مختلف خریداری کنید.

دزدگیر اماکن

شکل ظاهری قطعات دزدگیر اماکن

آژیر بیرونی بلندگو

آژیر بیرونی (بلندگو)

آژیر پیزو(داخلی)

آژیر پیزو(داخلی)

باطری BACK UP

باطری BACK UP

سنسور با سیم چشمی

سنسور با سیم (چشمی)

سنسور بی سیم

سنسور بی سیم

کاور بلندگو

کاور بلندگو

دستگاه کنترل مرکزی

دستگاه کنترل مرکزی

مگنت درب و پنجره

مگنت درب و پنجره

supp

برای خرید دزدگیر اماکن به مشاوره نیاز دارید ؟

برای اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات دزدگیر اماکن با ما تماس بگیرید.

چرا کهربادر را انتخاب کنیم؟

قیمت مناسب

کیفیت عالی محصولات و خدمات

مشاوره حضوری و تلفنی

خدمات پس از فروش عالی

برخی از مشتریان کهربادُر

مزایای دزدگیر اماکن

مزایا استفاده از دزدگیر اماکن کهربادر

کاهش احتمال سرقت

کنترل از راه دور

نظارت تمام وقت

توضیحاتی در مورد دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن چیست؟

در ادامه توضیحات تخصصی تری در رابطه با دزدگیر های اماکن به شما خواهیم داد و بهتر است تا آخر با ما همراه باشید و بهتر است بدانید که دزدگیر اماکن از سری محصولات لوازم حفاظتی اماکن یا Home security equipment است که بسته به امکانات و قابلیت های متفاوت دزدگیر اماکن قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود. هر کدام از انواع مدل تجهیزات امنیتی اماکن دارای قطعات مختلفی هستند که دارای وظیفه ای خاص و کارایی منحصر به خود هستند.

کهربادُر فعال در حوزه دزدگیر و کرکره برقی، سعی در ارائه باکیفیت ترین تجهیزات امنیتی را برای مشتریان خود دارد. از سری خدمات کهربادُر می توان به نصب دزدگیر خانه و نصب کرکره برقی اشاره کرد که درصورت درخواست مشتری نصاب کرکره برقی و دزدگیر به محل شما در کمترین زمان ممکن اعزام می شوند تا با نصب این تجهیزات، ایمنی اماکن شما تضمین شود.

امکانات ویژه

 1. اول از همه باید بدانید دزدگیر اماکن دارای سیستم تماس گیرنده می باشد که قادر است در هر ساعتی که حادثه ای رخ دهد از طریق سیم کارت با شما تماس بگیرد.
 2. اگر برق دستگاه آلارم اماکن قطع شود لازم نیست نگران خاموش شدن آن باشید. زمانی که منبع تامین انرژی دزدگیر اماکن قطع شود، دزدگیر اماکن به صورت خودکار به باتری پشتیبانی خود وصل می شود و از آن تامین انرژی می کند. بدین شکل تجهیزات امنیتی اماکن شما هیچ وقت قطع نمی شود.
 3. اگر از خانه و یا محل کار خود دور باشید علاوه بر اینکه دزدگیر خانه در صورت بروز حادثه با شما تماس می گیرد، شما می توانید آن را بدون اتصال به اینترنت کنترل کنید.
 4. شما می توانید کنترل دستگاه دزدگیر اماکن را نزد چندین فرد متفاوت داشته باشید.

شرکت فنی مهندسی کهرُبادُر فعال در حوزه تجهیزات امنیتی اماکن و خانه با کادری مجرب و کارآزموده این تضمین را به کارفرما خواهد داد که در کمترین زمان ممکن (بسته به تعداد قطعات و متراژ سیم کشی) و با قیمت مناسب بهترین خدمات تجهیزات امنیتی اماکن را ارائه دهد، لازم به ذکر است همکاران ما در بخش فنی برای مشاوره و بازدید قبل از هر گونه قراردادی به درخواست مشتری به صورت رایگان در محل نصب تجهیزات امنیتی اماکن حاضر بوده تا توضیحات لازم را به اطلاع برسانند.
دزدگیر اماکن

مزایا نصب تجهیزات امنیتی اماکن

امنیت کامل و جلوگیری از سرقت با نصب دزدگیر اماکن

اگر به دنبال امنیت کامل برای خود و خانواده تان هستید، نصب دزدگیر اماکن می تواند به شما این امنیت را هدیه دهد. با نصب این دزدگیر ها می توان امنیت محل را تا میزان قابل توجهی افزایش داد. آمار ها نشان داده نرخ سرقت از خانه هایی که از تجهیزات امنیتی اماکن استفاده می کنند 90 درصد کمتر از خانه هایی که از تجهیزات امنیتی اماکن استفاده نمی کنند می باشد. معمولا سارقین زمانی که متوجه شوند خانه ای تجهیزات امنیتی اماکن دارد و یا سنسور آن را مشاهده کنند از سرقت آن خانه صرف نظر می کنند. چرا که درصد ریسک بالایی برایشان دارد و احتمال دستگیر شدنشان افزایش پیدا می کند. به همین دلیل نصب “دزدگیر اماکن” می تواند خیال شما را از خطرات احتمالی و سرقت آسوده نگاه دارد.

همچنین در محل کار نیز اقدامات امنیتی مثل نصب کرکره برقی و تجهیزات امنیتی اماکن می تواند امنیت سرمایه و کسب و کار شما را تامین کند.

کنترل از راه دور دزدگیر اماکن

یکی دیگر از مزیت هایی که نصب دزدگیر اماکن برایتان به همراه دارد قابلیت کنترل از راه دور می باشد. حتما بارها برایتان پیش آمده که به سفر رفته اید اما فکر و خیالتان دائما نزد منزل خود باشد. امروزه با وجود قابلیت کنترل از راه دور تجهیزات امنیتی اماکن می توانید به راحتی از سفرتان لذت ببرید چرا که از فواصل طولانی می توانید از وضعیت خانه خود با خبر باشید و از وجود امنیت در محیط خانه و محل کارتان اطمینان داشته باشید.

پیشگیری از آتش سوزی

یکی دیگر از مزیت های نصب “دزدگیر اماکن” این است که در هنگام وقوع حادثه ای همچون آتش سوزی می تواند از آن آگاه شود و به شما خبر دهد و از وقوع آتش سوزی که می تواند بسیار پر خسارت باشد جلوگیری کند. یک بار برای خرید تجهیزات امنیتی اماکن هزینه کنید و همیشه محیط زندگی و یا کار خود را بیمه کنید.

قرار گرفتن تحت پوشش بیمه

از مسائلی که شاید کمتر کسی از آن آگاه باشد این است که بسیاری از شرکت های بیمه در قوانین خود برای پرداخت خسارت حوادثی همچون سرقت و آتش سوزی، داشتن و نصب دزدگیر اماکن را الزامی می دانند و در صورت عدم وجود دزدگیر اماکن شرکت بیمه هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.

دزدگیر اماکن نیاز هر خانه و محل کار

شاید تا به امروز هنوز تصمیم به خرید و نصب تجهیزات امنیتی اماکن نگرفته باشید. اما این واقعیت که محل کار و یا زندگی شما به امنیت احتیاج دارد تا خیالتان از هر بابت راحت باشد همچنان وجود دارد. پس بهتر است هرچه زودتر اقدام به تامین این امنیت کنید و خیال خود را آسوده کنید. دزدگیرهایی که در بازار ارائه می شوند انواع مختلفی با قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند که دست شما را از هر لحاظ برای انتخاب باز می گذارد. برای اطلاع از قیمت دزدگیر اماکن نیز می توانید در ابتدای همین صفحه انواع مختلف دزدگیر اماکن و قیمت های آن ها را مشاهده کنید تا با دید بازتری بتوانید از میان نوع های متفاوت دزدگیر اماکن مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

آسودگی خیال با دزدگیر اماکن

حتما بارها برایتان پیش آمده که به مسافرت رفته اید و در اواسط راه از خود می پرسید: آیا گاز را بستم؟ آیا درب را قفل کردم؟ آيا…

نصب دزدگیر اماکن خیالتان را از این بابت راحت می کند. دیگر نیازی به نگرانی نیست چرا که این دزدگیر با سنسور ها و دوربین هایی که دارد این امکان را به شما می دهد که حتی بدون نیاز به اینترنت از راه دور بتوانید آن را کنترل کنید. شما می توانید خیالتان را از بابت آتش سوزی، سرقت و یا هر حادثه دیگری در هنگامی که در محیط حضور ندارید ممکن است برایتان پیش بیاید راحت کنید.

لزوم نصب دزدگیر اماکن

اگر از افراد و قربانیانی که خانه و محل کارشان به سرقت رفته است پرس و جو کنید متوجه می شوید که اکثر آن سرقت ها از سمت درب ورودی بوده و این نشان می دهد که امنیت منزل و محل کار آن ها به شدت پایین بوده است. در واقع عدم نصب دزدگیر اماکن موجب این اتفاق شده است. چرا که دزدگیر اماکن اولین خط امنیتی در مقابل سارقین محسوب می شود و بدون آن ها سارقین به راحتی می توانند از منزل شما سرقت کنند. یکی از راه های افزایش امنیت درب ورودی نصب کرکره برقی است. برای اطلاع از قیمت کرکره برقی با ما تماس بگیرید.بهترین دزدگیر اماکن

انواع چشمی

چشمی حساس به نور دزدگیر اماکن
چشمی ها مخصوص روز یا شب برای دزدگیر اماکن به طور جداگانه در بازار موجود می باشند اما بعضی از چشمی ها هستند که مختص شب و روز باهم هستند . چشمی حساس به نور دقیقا از نور تاثیر می گیرد و برای شب و روز همزمان تنظیم می شوند و عملکرد آن بر اساس انعکاس نور می باشد.

چشمی حساس به دمای دزدگیر اماکن
این نوع از چشمی دزدگیر اماکن نسبت به تغییرات دما عمل می کند و حضور افراد را در نزدیکش حس می کند و طبق تنظیمات و برنامه نویسی تنظیم شده در آن گزارش می دهد.

چشمی حساس به ابعاد فیزیکی دزدگیر اماکن
عملکرد این چشمی تجهیزات امنیتی اماکن همانند چشم حشرات است، تصاویر را به صورت لحظه ای ثبت می کند  و نسبت به کوچکترین حرکت عکس العمل نشان می دهد.

بهترین انتخاب برای خرید دزدگیر اماکن چیست

همانطور که در جریان هستید برای خرید دزدگیر اماکن ملزم به تهیه لوازم جانبی آن نیز می باشید، مگر اینکه فقط بخواهید سیستم امنیتی خود را بروز یا تعویض کنید. اما اگر اولین بارتان است که میخواهید دزدگیر اماکن تهیه کنید، بهترین انتخابی که می توانید داشته باشید پکیج دزدگیر اماکن به صورت آماده نصب است. این پکیج ها با توجه به نیاز شما حاوی دستگاه مرکزی ، چشمی، باطری، بلندگو و سایر تجهیزات و اتصالات از جمله کابل و سیم می باشد. این پکیج ها هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت مناسب است و اینکه تجهیزات آن با هم هماهنگی بیشتری دارند.

انواع تجهیزات امنیتی اماکن بر اساس نوع تکنولوژی ساخت

 •  دزدگیر اماکن ساده مبتنی بر آژیر و هشدار محلی
 • تجهیزات امنیتی اماکن با سیستم آلارم با استفاده از خطوط تلفن ثابت
 • دزدگیر اماکن سیم کارتی
 • تجهیزات امنیتی اماکن بی سیم
 • دزدگیر اماکن تحت شبکهامکانات دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن ساده مبتنی بر آژیر و هشدار محلی

در این سیستم ها دزدگیر اماکن علاوه بر هشدار محلی جهت فرار سارقین، با شماره های ذخیره شده در حافظه تلفن خود شروع به تماس گرفتن می کند. از معایب این دزدگیر ها این است که سارقین به راحتی می توانند خطوط تلفن دزدگیر را قطع کنند. اما همچنان از این دزدگیرهای اماکن بخاطر پایین بودن قیمتشان، استفاده می شود. برند های تجهیزات امنیتی اماکن کلاسیک، فایروال و فایو استار از چنین تجهیزاتی برخوردار می باشند.

دزدگیر اماکن با سیستم آلارم با استفاده از خطوط تلفن ثابت

این دزدگیرهای اماکن این قابلیت را دارند که پس از از کار افتادن آژیر سیستم، با خطوط ثابت پیغامی را به صورت خودکار به شماره های ذخیره شده ارسال نمایند و فردی که پیغام را دریافت کرده می تواند سریعا دوربین های مدار بسته را به صورت آنلاین چک کند. بعضی از انواع دزدگیر اماکن توسط اپلیکیشن های مخصوص موبایل نیز قابل کنترل می باشند.

دزدگیر اماکن سیم کارتی

دزدگیر های اماکن سیم کارتی یکی از بروزترین نوع دزدگیر اماکن در بازار است، این دزدگیرها این امکان را دارند تا بدون نیاز به خط تلفن ثابت، تماس تلفنی برقرار کنند. نصب این نوع تجهیزات امنیتی اماکن بسیار ساده است و با کمک سیستم امنیتی سیم کارتی می توان سیستم دوربین مدار بسته، اعلام حریق وسنسورهای دمایی را با تجهیزات امنیتی اماکن هماهنگ کرد. استفاده از این نوع دزدگیر اماکن باعث شده تا سارقان نتوانند مانند دزدگیرهای مبتنی برخطوط تلفن ثابت، سیم تلفن را قطع کنند. از مزیت های دیگر این دزدگیر سیم کارتی می توان ارتباط راحت، سریع و با کیفیت از طریق تماس تلفنی را نام برد.

دزدگیر اماکن بی سیم

دزدگیر اماکن بی سیم توسط فرکانس های رادیویی میان سنسور و پنل ارتباط برقرار می کند . این دزدگیرها به غیر از بی سیم بودنشان شامل مزایای دیگری از جمله نصب آسان، خطای بسیار پایین، امنیت بسیار بالا ، کنترل از راه دور، قابلیت شخصی سازی، شناسایی تردد حیوانات و جابجایی راحت می باشد.

مزایای دزدگیر اماکن بی سیم

نصب تمیز
کاهش هزینه در خرید سیم
قابلیت انتقال مکان در صورت جابجایی
امنیت بالا
کنترل از راه دور توسط تلفن همراه

 

دزدگیر اماکن تحت شبکه

دزدگیر اماکن تحت شبکه  قابلیت استفاده از آدرس آی پی را به دو روش استفاده از بستر شبکه ای جهت ارتباط داخلی تجهیزات امنیتی اماکن و ارتباط راه دور جهت ارسال آلارم بر بستر شبکه وب دارد. لازم به ذکر است که این نوع تجهیزات امنیتی اماکن استفاده از تجمیع هوشمند ساختمانی به منظور مدیریت و مانیتورینگ را برای کاربران راه دور نیز فراهم می کنند.توجه داشته باشید که قیمت دزدگیر اماکن به مدل و نوع ان بستگی دارد.

چه کسانی باید تجهیزات امنیتی اماکن تهیه کنند؟

قطعا همه افراد جواب این سوال را می دانند زیرا در هر مکانی که احتمال سرقت و دست برد وجود داشته باشد قطعا نیازمند امنیت بیشتری می باشد و ملزم به تامین امنیت است. پس افرادی مخاطب انتخاب و خرید دزدگیر اماکن می باشند که قصد دارند تا امنیت و حفاظت سرمایه و دارایی خود را تامین کنند. بنابراین تقریبا تمامی افراد از ساکنین آپارتمان ها تا صاحبین مشاغل نیازمند دزدگیر اماکن می باشند تا از امنیتشان مطمئن شوند. خرید دزدگیر اماکن

نکات مهم خرید و نصب دزدگیر اماکن

 1. اگر قصد خرید تجهیزات امنیتی اماکن را دارید از توجه به نوع برند ، گارانتی و قیمت غافل نشوید. زیرا این دستگاه ها با توجه به ویژگی آن ها امکاناتی را برای شما فراهم می کنند. همچنین از برند هایی خرید کنید که شرکت های خدمات دهنده آن ها در ایران وجود داشته باشد تا هنگامی که به مشکل برخوردید بتوانند شما را راهنمایی و پشتیبانی کنند.
 2. سعی کنید که نصب تجهیزات امنیتی اماکن را به متخصصان خود شرکت ارائه دهنده بسپارید زیرا شرکت ها موظف به ارائه گارانتی می باشند ولی اگر با یک نصاب جدا جهت نصب دزدگیر هماهنگ کنید، ممکن است شما را برای خدمات یاری نکنند. زیرا کسی آن هارا ملزم به ارائه خدمات نخواهد کرد. پس از شرکت هایی دزدگیر اماکن بگیرید که پس از کارشناسی کل سیستم تجهیزات امنیتی اماکن را برایتان نصب کنند.
 3. شماره تلفن همسایه هایتان را در حافظه دستگاه ذخیره کنید تا در صورت فعال شدن دستگاه با آن ها تماس بگیرد و از آن ها درخواست کند تا به منزلتان سر بزنند تا از تشخیص درست تجهیزات امنیتی اماکن مطمئن شوید.
 4. بعد از نصب به صورت دوره ای هر ماه یک بار دزدگیر اماکن را چک کنید.

مقایسه دزدگیر اماکن باسیم و بی سیم

 با سیمبی سیم
هزینهخود پنل دزدگیر هایی که دارای سیم می باشند معمولا در مقایسه با پنل دزدگیرهای بدون سیم ارزان تر می باشند، اما به دلیل اضافه شدن هزینه بابت کابل، کابل کشی، تران و… در دزدگیرهای با سیم هزینه پایانی آن ها بیشتر است. زیرا زمان زمان و پیچیدگی بابت پنهان کردن کابل و هزینه جانبی زیاد است.تجهیزات دزدگیر های بی سیم از جمله سنسور حرکتی، سنسور درب و پنجره و …نسبت به دزدگیر با سیم گران تر می باشد اما به دلیل نصب ساده و عدم هزینه های اضافی زمان و هزینه جانبی کمتری را نسبت به دزدگیر با سیم دربرمی گیرد.
باطریپس از نصب تجهیزات امنیتی اماکن هایی که سیم دارند نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه ای بابت باتری نیست به همین دلیل است که در این سنسورها باتری جهت تعویض نیست ولی باتری بکاپ گیری پنل اصلی را مثل سیستم های بیسیم ملزم هستید که هر سه چهارسال یکبار تعویض کنید.در سنسورهای دزدگیر اماکن بی سیم مانند چشمی،درب و پنجره که هر دوسال یکبار باید عوض شوند باتری پنل های اصلی را باید هر 7 سال یکبار عوض کرد.
ظاهریدزدگیر هایی که شامل سیم هستند به سیم کشی نیاز دارند که به پنل اصلی متصل شوند و جهت مخفی کردن سیم را داخل ترانک و داکت قرار می دهند و ممکن است که ای داکت ها به دور فریم و یا پنجره چرخانده شود تا به پنل برسند و متصل شوند به همین دلیل باعث ایجاد نمای بدی می شوند.سیستم های بی سیم به دلیل عدم وجود سیم کشی نصب ساده تری دارند و به دلیل نیاز به مخفی سازی سیم نیست و به دلیل ابعاد و چک آن از ظاهر شیکی برخوردار است و می توان آن را در هر جایی نصب کرد.

بررسی قابلیت های دزدگیر اماکن

هنگام خرید دزدگیر اماکن حتما به قابلیت های آن و مطابقت با نیازهای خود توجه کنید. بررسی کنید آیا سنسور ها و ویژگی های موردنظر شما را دارا است یا خیر. به طور مثال سنسور مگنتی قبل از ورود سارق به خانه و باز شدن درب، هشدار را فعال می کند. اگر می خواهید امنیت شما بالاتر برود و قبل از ورود، دزدگیر شما فعال شود باید دزدگیر اماکن شما این ویژگی را داشته باشد. یا اگر حیوان خانگی دارید با سنسور وزن می توانید وزن کسانی که باعث فعال شدن دزدگیر و هشدار دادن آن می شوند را کنترل کنید.

بررسی قابلیت های دزدگیر اماکن

اجزای مختلف دزدگیر اماکن چگونه کار میکنند؟

سنسور حرکتی یا همان چشمی دزدگیر اماکن: در دو نوع 360 و 110 درجه روی تجهیزات امنیتی اماکن نصب می شود و هر نوع حرکتی را به دستگاه مرکزی کنترل کننده اعلام می کند. انتخاب این سنسورها باید بر اساس محیط نصب دزدگیر اماکن انتخاب شود. نوع سنسوری که در فضاهای بسته که در معرض باد و باران و … نیستند استفاده می شود با نوع سنسوری که در فضای باز مثل حیاط و پادگان و … نصب می شود، متفاوت است.

باتری بکاپ

در مواقعی که برق شهری قطع می شود، باتری بکاپ وظیفه تامین برق تجهیزات امنیتی اماکن را دارد تا اختلالی در کار دزدگیر ایجاد نشود. این باتری به طور مداوم در درون دستگاه می باشد. در مواقعی که برق شهری وصل است باتری شارژ می شود و وقتی شارژ باتری پر شد برای جلوگیری از خرابی از مدار خارج می شود. وقتی برق شهری قطع شود باتری مجدد در مدار قرار می گیرد و تجهیزات امنیتی اماکن را فعال نگه می دارد.

آژیر بیرونی(بلندگو)

آژیرهای بیرونی یا اصلی از مهم ترین اجزا دزدگیر هستند .این آژیر در محیط بیرونی و اطراف دزدگیر قرار میگیرد و با ایجاد صدای بلند در فضا کار خود را انجام میدهد.این آژیر های باید پر سروصدا باشند و صدای قوی ای تولید کنند.

آژیر پیزو

همه دزدگیرهای اماکن جهت اعلام هشدار به آژیر نیاز دارند. آژیر پیزو با جریان برق یک صدای زیر تولید می کند به همین دلیل بیشتر برای مکان های کوچک مناسب هستند. این نوع آژیر در دو نوع بی سیم و با سیم موجود است. کار بلندگو این است که سیگنال هایی را که از پنل مرکزی دریافت می کند به هشدار های صوتی تبدیل کند آژیر ها با توجه به جاهایی که نصب می شوند شکل متفاوتی دارند معمولا آژیر هایی که در فضای بسته هستند به یک شکل هستند. اما بلند گو های فضای باز شکلی مانند شیپور دارند که متناسب با فضای باز است.

 

مگنت درب و پنجره

با قراردادن مگنت درب و پنجره برای تجهیزات امنیتی اماکن، به محض باز شدن در و پنجره ها تجهیزات امنیتی اماکن به صدا در می آید. یکی از راه های اصلی ورود سارقین به منازل پنجره ها می باشد. با قرار دادن مگنت این راه را هم برای سارقین می بندید و امنیت خانه و محل کارتان بسیار بیشتر می شود.

دستگاه کنترل مرکزی

این قسمت مانند قلب سیستم حفاظتی می باشد و وظیفه آن برقراری ارتباط بین اجزای دزدگیر اماکن مانند چشمی ها و آژیرها می باشد. همچنین فرمان فعال شدن و غیر فعال شدن تجهیزات امنیتی اماکن را نیز دستگاه کنترل مرکزی صادر می کند.

دستگاه کنترل مرکزی

 1. حیوانات خانگی
  اگر دزدگیر شما دارای سنسور حرکتی باشد با جا به جایی حیوان خانگی خود دچار هشدار های اشتباه می شود. برای جلوگیری از این اتفاق از سنسورهای وزنی استفاده کنید.سنسورهای وزنی به وزن افراد حساس هستند و میتوانید این مورد را کنترل کنید.
 2. رخداد های طبیعی
  عواملی مانند رعد و برق ،باران و این دسته رویدادها میتواند باعث خطا در دزدگیر شود.
 3. نصب نادرست
  گاهی پیش می آید افرادی که برای نصب به منزل یا محل کار شما می آیند به صورت دقیق و کامل نصب را انجام نمی دهند و این اتفاق باعث هشدار های غیر واقعی می شود .پس بهتر است دزدگیر اماکن را از فروشگاه های مطمئن خریداری کنید .
 4. تجهیزات
  با اینکه این اتفاق نادر است اما شاید گاهی به صورت تصادفی جزئی از تجهیزات امنیتی اماکن خریداری شده معیوب باشد در این صورت بعد از نصب میتواند دچار آلارم های اشتباه شود. برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است دزدگیر اماکن از شرکت های معتبر خریداری شود.

سخن پایانی درباره دزدگیر های اماکن

در این محتوا سعی بر ارائه مطالب جامع درباره دزدگیر اماکن بود. امیدواریم مطالب فوق برای شما بازدید کننده محترم مفید بوده باشد. درصورتی که از محتوای صفحه راضی بودید، آن را به اشتراک گذاشته و نظر خود را برای ما ثبت نمایید.

سوالات متداول

دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی اماکن شاید هر دو در شناسایی دزد کمک کنند اما کارایی متفاوتی دارند دوربین مداربسته صرفا می تواند تصویر را ضیط کند و هشداری برای شما یا پلیس یا همسایه ها نمی فرستد که از سرقت اموال خانه خود جلوگیری کنید  اما دزدگیر اماکن امروزه انقدر پیشرفته شده است که با کارایی هایی که دارد خانه را از بی نیاز به دوربین مداربسته کند ولی اگر باز برای احتیاط بیشتر نیاز به دوربین مداربسته دارید حتما کنار ان دزدگیر را نصب کنید زیرا دوربین بدون دزدگیر عملا کمک خاصی به جلوگیری از سزقت نمی کند.

نصب این نوع دزدگیر ها حتما باید به وسیله ی نصاب ماهر انجام شود تا مشکلی در کارایی دزدگیر پیش نیاید.

پاسخ این سوال بله است دزدگیر اماکن فرقی نمی کند داخل خانه باشد یا محل کار با توجه به کارایی های هر مدل دزدگیر می توانید دزدگیر مناسب محل کار خود را خریداری کنید.

سوالات متداول دزدگیر اماکن

21 دیدگاه

  • سلام و درود. دزدگیر های اماکن دارای انواع مختلفی هستند و کیفیت آن ها بستگی به میزانی که می خواهید برای آن ها هزینه کنید دارد. در کل بهترین نوع دزدگیر برای محل کار باید قابلیت کنترل از راه دور را حتما داشته باشد.

 • دزدگیر میتونه از سرقت جلوگیری کنه؟ یکی از آشناهای ما با وجود اینکه دزدگیر داشت بازم خونشون رو سرقت کردن

  • سلام دوست عزیز. خیلی مهمه که از چه نوع دزدگیری و با چه امکانات و قابلیت هایی استفاده می کنید. دزدگیر ها دارای باطری پشتیبان هستند اگر این باطری چک نشود و یا خراب شود در صورت قطع برق دزدگیر کارایی ندارد. پس لازم است که به تمامی نکات توجه داشته باشید. دزدگیر هایی که کهربادر به شما ارائه می دهد از قابلیت اتاصال به تلفن همراه و تماس با مراکزی همچون پلیس در حین سرقت برخوردارند و بسیار ایمن هستند.

  • سلام و درود. قبل هر چیز از غیر فعال بودن پین کد سیم کارت مورد نظر اطمینان حاصل کنید. آنتن دهی سیم کارت و نوع اپراتور را روی صفحه نمایش چک کنید. اگر در پوشش آنتن دهی مشکلی بوجود آمد محل نصب تلفن کننده سیم کارتی را تغییر دهید. اگر مشکل رفع نشد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  • سلام دوست عزیز. خیر تعمیرات دزدگیر را انجام نمی دهیم اما برای راهنمایی برای خرید بهترین دزدگیر متناسب با منزل شما می توانیم مشاوره رایگان خدمتتان ارائه دهیم. فقط کافیست تا با ما تماس بگیرید.

   • سلام و وقت بخیر دوست عزیز بله
    اکثر دزدگیر های اماکن موجود در کهربا در بصورت همزمان از 2 عدد بلندگو شیپوری و همچنین دو آژیر که تا 40 وات هستند، پشتیبانی می‌کنند.

  • سلام و درود
   این موضوع بستگی به نوع نیاز شما داره چون هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشون رو دارند

  • سلام. متاسفیم برای اتفاقی که افتاده. بله شرکتای بیمه در صورتی خسارت رو پرداخت می کنن که امنیت منزل شما کامل باشه. همین الان برای خرید دزدگیر اقدام کنید.

  • سلام. برای سنوسرهای حرکتی خبر نمیشه ولی ” با سنسور وزن می توانید وزن کسانی که باعث فعال شدن دزدگیر و هشدار دادن آن می شوند را کنترل کنید.”

  • سلام ، برای تعیین نیاز های دقیق خودتون نیازه که با مشاوران ما تماس بگیرید تا برای خرید دزدگیر اماکن شما رو راهنمایی کنند و سنسور های مورد نیاز شما رو تعیین کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *