دزدگیر خانه : فروش انواع دزدگیر خانه با قیمت مناسب در انواع متنوع 2021
دزدگیر خانه

دزدگیرخانه :

دزدگیر خانه با ایجاد امنیت در منزل و یا در محل کار، به شما این اطمینان را می دهد که در حضور و یا در نبود شما، فرد غیر مجازی وارد حریم شما نخواهد شد.

با نصب دزدگیر خانه این امنیت را به خود هدیه دهید

آشنایی با برخی از انواع دزدگیر خانه

دزدگیر خانه

مدل: HW-S410L

قیمت: 2.243.000 تومان

 • 4 زون با سیم و یک زون بی سیم
 • قابلیت اضافه کردن حداکثر 20 عدد سنسور بی سیم
 • تعریف نام جداگانه برای هر زون و دستگاه برای هر دو زبان انگلیسی و فارسی
 • زون تاخیری، دینگ دانگ، 24 ساعته
 • غیر فعال سازی هر زون از طریق پیامک
 • دو عدد خروجی جهت کنترل وسایل برقی
 • سه نوع حافظه 10 تایی برای ثبت شماره تلفن
 • اطلاع رسانی آلارم از طریق پیامک و تماس از سیم کارت و خط ثابت
 • گزارش دهی ورود و خروج، قطع و وصل برق، قطع تلفن و میزان شارژ سیم کارت از طریق پیامک
 • تنظیم میزان دسترسی
 • قابلیت کنترل دستگاه از طریق نرم افزار اندروید و IOS ، پیام کوتاه و تماس
دزدگیر خانه

مدل: HW-S20

قیمت: 263.000 تومان

1.دارای قابلیت نصب در دما و شرایط مختلف

2.دارای مقاومت پایین در خروجی ها

3.دارای جریان مصرفی پایین و بهینه

4.دارای قابلیت تنظیم میزان حساسیت

دزدگیر خانه

مدل: HW-S10

قیمت: 214.000 تومان

1.دارای قابلیت نصب در دما و شرایط مختلف

2.دارای مقاومت پایین در خروجی ها

3.دارای جریان مصرفی پایین و بهینه

کلاسیک 64 پرو

مدل: کلاسیک 64 پرو

قیمت: 1.265.000 تومان

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

دزدگیر خانه

مدل: کلاسیک G1

قیمت: 1.265.000 تومان

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

دزدگیر خانه

مدل: Sg7+

قیمت: 2.230.000 تومان

 • دارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۸ حالت مختلف
 • دارای ۴ حافظه ادمین با قابلیت ارسال پیامک و تماس
 • قابلیت اعلام خطر از طریق سیم کارت و خط ثابت
 • ثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع
 • تعریف سطح دسترسی برای کاربران ریموتی
 • تنظیمات متنوع برای رله (Option Relay)
 • هشدار قطع برق و کم شدن میزان شارژ باطری
 • دارای تنظیمات تاریخ و زمان از طریق SMS و اپلیکیشن
 • امکان غیرفعال کردن موقت زون، ریموت و سنسور بیسیم در سیستم
 • قابلیت کنترل و تغییر برخی تنظیمات سیستم توسط ios و APP Android

همین حالا دزدگیر خانه خود را سفارش دهید!

تسنیم
تبیان
خبر آنلاین
دنیای اقتصاد
فارس
مهر

اخبار کهربادُر در خبرگزاری ها

قابلیت های مرکز کنترل مرکزی دزدگیر خانه

 

 1. دارای تلفن کننده روی دستگاه (در صورت اعلام خطر به وسیله ی رله تلفن کننده با شماره تماس هایی که از قبل برای دستگاه تعریف شده تماس می گیرد)
 2. در صورت قطع برق دستگاه به طور اتوماتیک از باطری BACK UP استفاده می کند به این ترتیب دستگاه به هیچ عنوا1ن خاموش و یا غیر فعال نمی شود.
 3. در صورت قطع تلفن دستگاه دزدگیر منزل به طور اتوماتیک از طریق سیم کارت به تلفن کننده وصل می شود.
 4. قابلیت کنترل از هر نقطه از دنیا بدون نیاز به اینترنت به وسیله نرم افزار برای ANDROID   و IOS
 5. اعلام ضعیف شدن باطری چشم های بی سیم و مگنت های بی سیم بر روی نرم افزار
 6. قابلیت کنترل و برنامه ریزی توسط 1 تا 4 فرد متفاوت توسط سیستم امنیتی خانه

شکل ظاهری قطعات 

سنسور با سیم(چشمی)

سنسور با سیم (چشمی)

باطری BACK UP

دزدگیر اماکن

آژیر پیزو(داخلی)

دزدگیر اماکن

آژیر بیرونی (بلندگو)

آژیر بیرونی دزدگیر خانه

مگنت درب و پنجره

مگنت درب و پنجره

مرکز کنترل مرکزی

دزدگیر اماکن

کاور بلندگو

دزدگیر اماکن

سنسور بی سیم

سنسور بی سیم دزدگیر خانه

ویژگی های یک دزدگیر خوب 

بهترین دزدگیر خانه

بهترین دزدگیر خانه دزدگیری است که از قابلیت های هوشمند دزدگیر خانه بهره مند باشد. بهترین دزدگیر منزل باید از قابلیت های زیر برخوردار باشد:

بی سیم باشد

دزدگیر های بی سیم محدودیتی در مکان نصب ندارند و قابلیت مخفی شدن را دارند چرا که در آن ها سیم کشی وجود ندارد اما بسیاری بر این باورند که دزدگیر های بی سیم به علت استفاده از امواج می توانند امنیت را کاهش دهند به همین منظور می توانید از دوربین هایی استفاده کنید که از امواج اختصاصی استفاده می کنند.

قابلیت کنترل از راه دور

زمانی که در خانه هستید شاید احتیاج یاشد محل کار خود را چک کنید و یا در زمانی که مسافرت هستید نیاز است که خانه خود را از نظر امنیتی مورد بررسی قرار دهید. دزدگیر خانه ای که هوشمند باشد این قابلیت را به شما می دهد که از هر نقطه ای حتی بدون دسترسی به اینترنت بتوانید آن را کنترل کنید و از امنیت محل خود آگاه شوید.

داشتن باتری پشتیبان

یکی از مزایا بزرگ دزدگیر خانه این است که از باطری پشتیبان بهره می برد. در گذشته سارقین یاد گرفته بودند که زمانی که خانه ای دزدگیر خانه دارد، ابتدا برق خانه را قطع می کردند تا دزدگیر خانه از کار بیوفتد و با خیال راحت به سرقت خانه بپردازند. اما امروزه با وجود باتری پشتیبان حتی اگر برق محیط هم قطع شود دزدگیر خانه تا ساعت ها آماده باش میماند.

داشتن آژیر داخلی و بیرونی

یک دزدگیر خانه خوب دارای یک بلندگو و یا آژیر بیرونی و یک آژیر داخلی و یا آژیر پیزو می باشد. این دو می توانند امنیت خانه شما را تضمین کنند. بلندگو یا آژیر بیرونی در خارج از منزل در یک نقطه دور از دسترس قرار می گیرد تا سارق نتواند به آن دسترسی داشته باشد و آن را از کار بیاندازد. از طرفی این آژیر درون یک محفظه قرار می گیرد که در اثر باران و یا حوادث دیگر آسیب نبیند. آژیر داخلی نیز کمک می کند تا در زمان سرقت در صورت فعال شدن، سارق مضطرب شود و محل را ترک کند.

داشتن کاور بیرونی 

یک دزدگیر خوب و با کیفیت برای خانه باید کاور محافظ داشته باشد . در غیر این صورت ممکن است سریع خراب شده و آسیب ببیند . اما پیش از خرید دزدگیر خانه باید قابلیت نصب و یا وجود یک محافظ را چک کنید . یک کاور مناسب خوب می تواند طول عمر دزدگیر خانه را چند برابر کند ، و در برابر عواملی مانند رطوبت و خیس شدن و یا ضربه و شکستگی ، محافظت کرده و از آسیب دیدن دزدگیر جلوگیری کند .  

 داشتن سیستم تلفن کننده 

همه دزدگیر ها دارای این ویژگی نیستند . تنها برخی دزدگیر ها توانایی برقراری ارتباط و تماس با شما را دارند که امروزه محبوبیت آن ها چندین برابر دزدگیر های معمولی است . این دزدگیر ها به دو صورت در بازار وجو دارند ، دزدگیر های سیم کاری و دزدگیر هایی که به تلفن وصل می شوند . دزدگیر های سیم کارتی ، دزدگیر هایی پیشرفته هستند که سارق نمی تواند باعث قطع ارتباط دزدگیر و شما شوند ، در صورت وصل بودن دزدگیر به تلفن ثابت سارق با قطع تلفن ارتباط دزدگیر با شما را قطع کرده و به دزدگیر این امکان را نمی دهد تا با شما تماس برقرار کند .

 متصل به سنسور چشمی 

داشتن سنسور چشمی از مهم ترین ویژگی های یک دزدگیر خوب است. امروزه اکثر دزدگیر ها چه نوع سیم دار و چه نوع بی سیم آن ها  به سنسور چشمی متصل هستند. به طور کلی این سنسور ها هستند که با شناسایی حرکات غیر عادی اقدام به فرستادن هشدار می کنند. نکته جال این استکه نه تنها سنسور چشمی بلکه سنسور های دیگری نیز مانند سنسور شکستن شیشه و یا حتی دود نیز وجود دارد تا دزدگیر قادر باشد هر گونه خطر و مشکلی را سریعا اطلاع دهد. هرچه تعداد سنسور های یک دزدگیر بی شتر باشد ، آن دزدگیر حساس تر بوده و احتمال از دست دادن هرگونه خطری را تقریبا غیرممکن می کند.

دزدگیر سیم کارتی

دزدگیر سیم کارتی 

روز به روز آمار دزدی رو به افزایش است . و برای داشتن اطمینان خاطر استفاده و امنیت ، دزدگیر های خانه به کمک شما آمده اند . یکی از جدید ترین و کاربردی ترین دزدگیر های خانه ، دزذگیر های سیم کارتی اند ، از این رو قصد داریم تا شما را با انواع و ویژگی های آن ها بیشتر آشنا کنیم . این دزدگیر های هوشمند می توانند در هنگام فعال شدن با شماره ذخیره شده خود تماس برقرار کرده و درجا فرد را از بروز خطر اگاه می کنند . جالب است بدانید این دزدگیر های سیم کارتی نیازی به پشتیبانی تلفن ثابت نداشته و میتوانید سیم کارت را در خود دزدگیر قرار دهید تا حتی در صورت قطع بودن تلفن و یا نبودن برق نیز توانایی عملکرد درست را داشته باشند .  جالب  است بدانید سنسور های این دزدگیر تنها برای تشخیص سارق و افراد ناشناس نیست ، بلکه می تواند دود و آتش سوزی را نیز شناسایی کرده و صاحب خانه را بلافاصله مطلع کند .

قابلیت استفاده از منبع تغزیه برای دزدگیر های سیم کارتی 

 قطع شدن برق را در تهران و اقصی نقاط ایران تجربه کرده ایم . انواع دزدگیر ها چه خانگی و چه در اماکن ، با برق کار می کنند و درصورت قطع شدن برق از کار می افتند . اما با استفاده از یک منبع تغزیه می توان از برق اضطراری و ذخیره شده در منبع مانع از کارافتادن و خاموش شدن دزدگیر شوید . دزدگیر های سیم کارتی هوشمند بوده و نصب آسانی دارند به همین دلیل نصب و متصل کردن یک منبع تغزیه که در زمان قطعی برق ، جریان برق و الکتریسیته را در اجزای مختلف دزدگیر برقرار کند ، کار دشواری نخواهد بود . 

ویژگی دزدگیر سیم کارتی

ویژگی های دزدگیر سیم کارتی 

 دزد گیر های سیم کارتی در خانه انواع مختلفی دارند . از جدید ترین قابلیت های آن ها می توان به برقراری ارتباط  با چند تلفن اشاره کرد . حتی  برخی از این مدل ها توانایی فرستادن پیام ها ی مشخصی را با توجه به خطر پیش آمده به صاحب خانه دارند . از مهم ترین ویژگی های دردگیر های سیم کارتی ، قابلیت هوشمند سازی آن هاست ؛ شما می توانید با متصل کردن سنسور های حرارتی ، دوربین های مداربسته و یا نصب اعلان حریق دزدگیر سیم کارتی خود را هوشمند کنید . اگر خانه ای که دارید برای آن دزدگیر سیم کارتی تهیه می کنید در شهر دیگری است ، می توانید با قرار دادنن شماره پلیس در شماره های ذخیره شده کاری کنید هنگام دزدی از خانه دزدگیر با پلیس ارتباط برقرار کرده و تماس بگیرد . دزدگیر های خانه را می توان در دسته بندی های مختلفی قرار داد . دزدگیر های تصویری و ساده یکی از این دسته بندی هاست  . اما برای سهولت تصمیم داریم تا شما را با لیستی از دیگر ویژگی های دزدگیر خانه سیم کارتی آشنا کنیم :

 • داشتن قابلیت کنترل سنسور ها و داشتن چندین زون بی سیم
 • توانایی اطلاع رسانی و برقراری ارتباط توسط پیامک
 • قابلیت دسته بندی پیامک ها و تماس ها در گروه های مختلف
 • تعریف چند نوع آلارم مختلف
 • قابلیت اتصال به وای فای خانه
 • همراه با لوازم جانبی ای همچون باطری 

 دزدگیر سیم کارتی و دزدگیر معمولی چه تفاوت هایی باهم دارند ؟ 

از مزیت ها و ویژگی های منحصر به فرد دزدگیر خانه سیم کارتی برایتان گفتیم اما بهتر است به نکات مشابه نیز اشاره کنیم . دزد گیر های سیم کارتی و دزدگیر های معمولی شباهات ها و اشتراکاتی مانند سنسور تشخیص دود که در هنگام آتش سوزی و اعلام حریق کاربرد دارد ، سنسور چشمی و سنسور مگنت از مهم ترین سنسور هایی هستند که هم در دزدگیر های سیم کارتی و هم در دزدگیر های معمولی وجود دارند . اما از شباهات گذشته بهتر است با تفاوت هایشان نیز آشنا شویم تا بتوانیم بهتر این دو نوع دزدگیر را با هم مقایسه کنیم و انتخابی مناسب و درست داشته باشیم . اولین و مهم ترین تفاوت این دو ، اتصال دزدگیر معمولی به خط تلفن است . دزدگیر معمولی جهت برقراری ارتباط با شما در هنگام خطر ، از خط تلفن استفاده می کنند ، این موضوع به سارقان این اجازه می دهد تا با قطع تلفن مانع از رسیدن پیام دزدگیر به شما شوند ؛ اما دزدگیر های سیم کارتی و یا هوشمند با استفاده از سیم کارت و یا حتی وای فای اقدام به فرستاد پیام به شما می کند ، به همین دلیل سارق امکان قطع ارتباط دزدگیر سیم کارتی با شما را نخواهد داشت .

مزایای دزدگیر خانه 

شاید از خود بپرسید چرا باید یک دزدگیر برای خانه بخرم اما این به این دلیل است که با مزایا ی دزدگی خانه آشنا نیستید ، و یا شاید نتوانید بهترین استفاده را از آن داشته باشد ،  از همین رو قصد داریم تا شما را با مهم ترین مرایا دزدگیر خانه آشنا کنیم .  امکان کنترل منزل از راه دور : شما با استفاده از دزدگیر های خانه می توانید با خیال راحت خانه خود را ترک کرده و حتی به مسافرت های طولانی مدت روید چرا که میتوانید ب اشتفاده از گوشی خود و دزدگیر نصب شده در خانه ، کنترل های لازم را درباره خانه خود انجام دهید .

جلوگیری از هشدار کاذب  

هشدار های کاذب دزدگیر خانه یکی از مهم ترین معایب دزدگیر هاست و ممکن است بعد از تکرار آن افراد اقدام قطع و از کار انداختن دزدگیر کرده و یا فکر کنند که دزدگیر خراب است و یا حتی قادر به تشخیص آلارم جدی نباشند . از همین رو قصد داریم شما را با راهکار هایی برای جلوگیری از هشدار های کاذب دزدگیر آشنا کنیم . 

هشدار کاذب

یکی از پرتکرار ترین عللی که باعث ایجاد این هشدار ها می شود وجود وسایل در نزدیکی ، اطراف و یا مجاورت سنسور دزدگیر است . بهتر است اطراف سنسور دزدگیر را خلوت کرده و از وسایل متحرک در آن ناحیه استفاده نکنید . از دیگر عوامل می توان به حرکات حیوانات خانگی اشاره کرد . دزدگیر ممکن است حرکات حیوان خانگی را غیر عادی شناخته و هشدار دهد . سعی کنید حیوان خانگی خود را از حرکت در آن محدوده منع کرده و جلو آن را بگیرید . در هنگام بروز این مشکل هم می توان حیوانات را از آن محدوده دور کرده و مطمعن شوید به آن محدوده یا اتاق وارد نمی شوند ، و یا از دزدگیر هایی با سنسور های پیشرفته استفاده کنید که قابلیت تشخیص حیوانات خانگی و تغییر تنطیمات را دارند تا حرکات حیوان خانگی سنسور آن را تحریک نکند . از دیگر عوامل موثر و تشدید کننده هشدار های کاذب می توان به تکات خورد وسایل سبک مانند پرده ها در هنگام باز بودن پنجره ها اشاره کرد . وسایل سبکی مانند کاغذ و یا پرده ها در اثر وزش باد شروع به حرکت کرده و برای سنسور های دزدگیر یک حرکت ناشناخته محسوب می شود به همین دلیل ممکن است اقام به ایجاد هشدار کاذب کند . علاوه بر تمامی این نکات به شما استفاده از دزدگیر های بیسیم را پیشنهاد می کنیم ، این دزدگیرها درصد خطای کم تری داشته هشدار های کاذب نمی دهند

بهترین برند های دزدگیر خانه 

برند های دزدگیر ایرانی دارای قابلیت های مورد قبول و خوبی دارند و از نمونه های چینی موجود در بازار باکیفیت تر و با دوام تر اند. نکته جالب در رابطه با خرید دزدگیر ایرانی این است که علاوه بر کیفیت و کارآمدی بالا و مطلوب ، از تولیدات ملی نیز حمایت کرده اید. برند های ایرانی توانسته اند دزدگیر هایی قابل رقابت با دزدگیر های خارجی تولید کنند به صورتی که نه تنها فروش خوبی در ایران داشته اند بلکه توانسته اند در بازار های خارجی نیز جایی برای خود باز کنند.

شرکت کلاسیک

برند شناخته شده کلاسیک با داشتن سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه طراحی و تولید انواع دزدگیر های باکیفیت و مرغوب توانسته . این شرکت توانسته با به کار گیرینیروی متخصص ایرانی اقدام به تولید محصولی کاملا بومی و ایرانی کرده به طوری که نه تنها در ایران بلکه حتی در کشور ها و بازار های خارجی نیز طرفداران خود را پیدا کرده است. در  حال حاضر دزدگیر های شرکت کلاسیک با کیفیت و تنوع بالا در حال فروش در بیش از سی نمایندگی در اقصی نقاط ایران می باشند. 

شرکت فایروال 

 از جمله برند های ایرانی که سابقه ای درخشان و نامی شناخته شده در زمینه تولید و خدمات دزدگیر دارد شرکت فایروال است. با توجه به پیشتیبانی روزانه و پاسخگویی سریع و هم چنین گارانتی شش ماهه می توان به راحتی متوجه شد که رضایت مشتری از مهم ترین اصول کاری این شرکت است. این برند با شرکت در پروژه های بزرگ و نامی توانسته کیفیت خود را ثابت کرده و امتحان خود را پس دهد. بی شک یکی از پیشنهاد های ما در انتخاب دزدگیر انتخاب دزدگیر های فایروال است.

شرکت GMK

 ازشرکت های نوپای ایرانی که نسبتا سابقه کمتری در زمینه ساخت و فروش انواع دزدگیر ها دارد می توان به شرکت GMK اشاره کرد. این شرکت توانست در مدت کوتاهی فروش بالایی پیدا کرده و در حال حاضر نمایندگی های بسیاری در سر تا سر ایران دارد. این شرکت با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از متخصصین در خط تولید خود توانست محصولاتی با کیفیت بالا تولید کرده و دربین مصرف کنندگان محبوبیت بالایی کسب کند.

نظر دادن در مورد"دزدگیر خانه"

 1. سروش جولای 25, 2021 پاسخ

  سلام اگه برق قطع بشه دزدگیر از کار میوفته ؟

  • Reza Golchin جولای 25, 2021 پاسخ

   سلام و درود. خیر. دزدگیر خانه شامل یک باطری پشتیبان هستش که در صورت قطعی برق توسط اون باطری فعال میمونه.

 2. کامران سپتامبر 18, 2021 پاسخ

  دزدگیر ها به گوشی وصل میشن اونوقت اگه اینترنت نداشته باشیم بازم میشه چک کرد؟

  • Reza Golchin سپتامبر 18, 2021 پاسخ

   سلام دوست عزیز. بله میشه سیستم های دزدگیر خانه ای وجود دارند که بدون اتصال به اینترنت و از طریق اپلیکیشن مخصوص آن ها می توانیم به آن ها دسترسی داشته باشیم که کهربادر دارای این نوع از دزدگیر خانه نیز می باشد. پیشنهاد می کنم برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 3. حامی سپتامبر 25, 2021 پاسخ

  سلام ببخشید یه سوال داشتم. کاربرد اپلیکیشن موبایل اندرویدی و ios در دزدگیر های سیم کارتی چیه؟

  • Reza Golchin سپتامبر 25, 2021 پاسخ

   سلام دوست عزیز. این اپلیکیش ها کاربری سیستم را آسان تر خواهد کرد. و با لمس چند گزینه به راحتی فرمان مورد نظر برای دستگاه ارسال خواهد شد

   فعال و غیر فعال کردن سیستم . نیمه فعال کردن سیستم . متوقف کردن هشدار دهنده های صوتی . متوقف کردن شماره گیری . کنترل میزان موجودی سیم کارت . نام گذاری زون ها و سنسور ها و نام گذاری ریموت ها . کنترل وضعیت سیستم . فعال کردن تحریک درب بازکن . افزایش شارژ سیم کارت های اعتباری . کنترل وضعیت شماره گیر سیمکارتی

 4. محمد سپتامبر 26, 2021 پاسخ

  آپارتمان ما شش واحده الان هم از سیستم ایفون صوتی استفاده می کنیم . با کلی جلسه های پی در پی و تصمیم گیری ها که جک برقی بزاریم یا آیفون تصویری مدیران ساختمان تصمیم گرفتند از آیفون تصویری برای ساختمان استفاده کنند اما یک واحد نمی خواد آیفون تصویری بزاره می خواد از گوشی صوتی قدیمی خودش استفاده کنه آیا این کار عملی است ؟

  • Reza Golchin اکتبر 2, 2021 پاسخ

   سلام دوست عزیز. جواب هم بله است و هم خیر . اولا از آیفون صوتی قدیمی خودش نمی تونه استفاده کنه و زمانی که پنل تصویری جای پنل صوتی نصب شود سیستم قدیم از کار می افتد زیرا که سیستم آیفون تصویری کلا با سیستم آیفون صوتی متفاوت است و دوما اینکه سیم کشی آیفون تصویری با سیم کشی آیفون صوتی باز هم متفاوت است .در همچین شرایطی آقای ناراضی می تونه یا کلا بدون آیفون بمونه یا از کلید استفاده کنه یا اینکه از آیفون صوتی همون مارک که با سیستم آیفون تصویری هم خونی داره استفاده کنه . گوشی های صوتی که با گوشی تصویری کاملا سازگاری دارند و با قیمت مناسب نیز فروخته می شوند . برای اینه اطلاعات دقیق تری داشته باشید پیشنهاد می کنم تماس بگیرید.

 5. مهرداد سپتامبر 28, 2021 پاسخ

  ریموت کنترل در آب افتاده و خیس شده ، چیکار باید بکنم؟

  • Reza Golchin سپتامبر 28, 2021 پاسخ

   سلام ودرود دوست عزیز . درصورتیکه ریموت خیس شده و یا در آب افتاده است از زدن دکمه های آن اجتناب کنید. زیرا موجب سوختن آن میشود. دراین حالت ریموت را در جایی خشک قرار دهید تا کاملا از درون و بیرون خشک گردد سپس میتوانید از آن استفاده کنید . اگر عجله دارید میتوانید بوسیله یک آچار ساعتی قاب ریموت را باز کرده و به سادگی داخل آنرا با یک سشوار خشک کنید .

 6. حسینی اکتبر 2, 2021 پاسخ

  کدوم برند دزدگیر خانه بهتره خریداری کنیم؟

  • Reza Golchin اکتبر 2, 2021 پاسخ

   سلام و درود. آقای حسینی عزیز پیشنهاد می کنم برای اطلاع از اینکه چه نوع و برندی از دزدگیر خانه میتونه برای شما مناسب باشه حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با بررسی نکات مهم بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند.

 7. Moein اکتبر 9, 2021 پاسخ

  سلام آژیرمون سوخته میشه تعمیرش کنیم؟

  • Reza Golchin اکتبر 9, 2021 پاسخ

   سلام و درود. بله امکان تعمیر وجود دارد اما صرف نمی کند. پیشنهاد می کنم یک آزیر جدید جایگزین کنید. مشاورین ما می توانند برای خرید آژیر دزدگیر خانه به شما کمک می کنند کافیست تماس حاصل فرمایید .

 8. رامين نوامبر 21, 2021 پاسخ

  جنس بدنه دزدگر ها چيه ؟

  • Shaghayegh Taak نوامبر 21, 2021 پاسخ

   سلام
   معمولا در ساخت دزدگیر ها از پلاستیک های محکم و مقاومی استفاده می شود تا در برابر ضربه و آسیب های دیگر مقاومت کافی را داشته باشند .

 9. اميرضا دسامبر 7, 2021 پاسخ

  منظور از زون چيه ؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 7, 2021 پاسخ

   سلام منظور از zone سنسور های به کار رفته در محل مورد نظر است .

 10. پيرمرادي دسامبر 12, 2021 پاسخ

  ميشه چندتا آژير رو به يك دستگاه متصل كرد ؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 12, 2021 پاسخ

   سلام
   معمولا در دزدگیر های اماکن از این کار استفاده می کنند اما در دزدگیر های خانه نیازی به این کار نیست .

 11. ايرجي دسامبر 21, 2021 پاسخ

  همه مدل هاي دزدگير GMK رو داريد؟

  • Shaghayegh Taak دسامبر 21, 2021 پاسخ

   سلام مدل ها در سایت بارگذاری شده اند. پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات دقیق تر با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09125140727