دزدگیر خانه

فروش انواع دزدگیر خانه با بهترین قیمت و تنوع بالا

خانه همیشه برای ما مکانی برای آرامش و امنیت است. اما سارقین گاهی این حس را از ما گرفته و امنیت ما را به خطر می اندازند. همچنین قیمت لوازم خانه بسیار بالا رفته و ممکن است صدمات مالی جبران ناپذیری به ما وارد شود. با نصب دزدگیر خانه می توانیم سارقین را از حریم شخصی خود دور نگه داریم و در هر زمان و هر مکانی که هستیم بابت امنیت خانه خود آسوده خاطر باشیم. شرکت کهربادر همچنین نصب کرکره برقی را نیز در خدمات خود دارا میباشد برای اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کرکره برقی به سایت kerkerehbarghy.com مراجعه کنید.

دزدگیر اماکن

شکل ظاهری قطعات دزدگیر منزل

آژیر بیرونی بلندگو

آژیر بیرونی (بلندگو)

آژیر پیزو(داخلی)

آژیر پیزو(داخلی)

باطری BACK UP

باطری BACK UP

سنسور با سیم چشمی

سنسور با سیم (چشمی)

سنسور بی سیم

سنسور بی سیم

کاور بلندگو

کاور بلندگو

دستگاه کنترل مرکزی

دستگاه کنترل مرکزی

مگنت درب و پنجره

مگنت درب و پنجره

مزایای دزدگیر منزل

مزایا استفاده از دزدگیر خانه کهربادر

کاهش احتمال سرقت

کنترل از راه دور

نظارت تمام وقت

supp

برای خرید دزدگیر خانه به مشاوره نیاز دارید ؟

برای اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات دزدگیر خانه با ما تماس بگیرید.

برخی از مشتریان کهربادُر

چرا کهربادر را انتخاب کنیم؟

قیمت مناسب

کیفیت عالی محصولات و خدمات

مشاوره حضوری و تلفنی

خدمات پس از فروش عالی

توضیحاتی در مورد دزدگیر منزل

امروزه باتوجه به افزایش سرقت در مناطق مسکونی و حتی اداری نیاز به این است که امنیت آنهارا تقویت کرد تا از جان و مال خود محافظت کنیم  که این امنیت را از راه های دوربین مداربسته و دزدگیر ها می توانیم ایجاد کنیم دزدگیر های مختلف با توجه به امکاناتی که دارند سطوح امنیت متفاوتی را در اختیار ما می گذارند که باتوجه به امنیتی که هرشخص نیاز دارد دزدگیر خود را انتخاب می کند .قبل از این که به قابلیت های کنترل مرکزی دزدگیر خانه در این صفحه که توسط تیم شرکت کهربادر که نصب کننده جک درب پارکینگ نیز هست ساخته و آماده شده بپردازیم میتوانید با مراجعه به سایت این شرکت از قیمت جک پارکینگ با خبر باشید.

قابلیت های کنترل مرکزی دزدگیر خانه

 1. دارای تلفن کننده روی دستگاه (در صورت اعلام خطر به وسیله ی تلفن کننده با شماره تماس هایی که از قبل برای دستگاه تعریف شده تماس می گیرد)
 2. در صورت قطع برق دستگاه به طور اتوماتیک از باطری BACK UP استفاده می کند به این ترتیب دستگاه به هیچ عنوان خاموش و یا غیر فعال نمی شود.
 3. در صورت قطع تلفن دستگاه دزدگیر منزل به طور اتوماتیک از طریق سیم کارت به تلفن کننده وصل می شود.
 4. قابلیت کنترل از هر نقطه از دنیا بدون نیاز به اینترنت به وسیله نرم افزار برای ANDROID   و IOS
 5. اعلام ضعیف شدن باطری چشمی های بی سیم و مگنت های بی سیم بر روی نرم افزار
 6. قابلیت کنترل و برنامه ریزی توسط 1 تا 4 فرد متفاوت توسط سیستم امنیتی دزدگیر خانه
  دزدگیر خانه

قابلیت های دزدگیر خانه

در گذشته دزدگیر ها تنها با صدای آژیر بلند اعلام هشدار می کردند .این نوع هشدار دزدگیر برای زمانی که مالک یا همسایه ها متوجه صدای آژیر نمی شدند بی فایده بود . نسل بعدی دزدگیرها توانستند با شماره مشخص تماس بگیرن و اعلام هشدار کنند . اما این نوع دزدگیر و سیستم های امنیتی که دارای باطری ذخیره نیستند هم به راحتی با برق قطع  برق کارایی خود را از دست می دهند .مشکل بعدی در برخی از سیستم های امنیتی این است که در صورت به وجود آمدن مشکل برای یکی از سنسورها جریان برق دچار مشکل شد و یا زمانی که یکی از سنسور هاا علام هشدار میکند مخصوصا در فضاهای بزرگ نمی توان به صورت دقیق مشخص کرد که هشدار از کدام ناحیه است .بهترین دزدگیر ها از جمله دزدگیر خانه و دزدگیر اماکن، دزدگیری است که دارای قابلیت های هوشمند دزدگیر خانه باشد. بهترین دزدگیر منزل باید از قابلیت های زیر برخوردار باشد:

 

بی‌سیم بودن

دزدگیر خانه بی سیم محدودیتی در مکان نصب ندارند و قابلیت مخفی شدن را دارند چرا که در آن ها سیم کشی وجود ندارد اما بسیاری بر این باورند که دزدگیر های بی سیم به علت استفاده از امواج می توانند امنیت را کاهش دهند به همین منظور می توانید از دوربین هایی استفاده کنید که از امواج اختصاصی استفاده می کنند.

قابلیت کنترل از راه دور

زمانی که در خانه هستید شاید احتیاج باشد محل کار خود را چک کنید و یا در زمانی که مسافرت هستید نیاز است که خانه خود را از نظر امنیتی مورد بررسی قرار دهید. دزدگیر خانه ای که هوشمند باشد این قابلیت را به شما می دهد که از هر نقطه ای حتی بدون دسترسی به اینترنت بتوانید آن را کنترل کنید و از امنیت محل خود آگاه شوید.

داشتن باتری پشتیبان

یکی از مزایای بزرگ “دزدگیر خانه” این است که مانند درب اتوماتیک شیشه ای از باطری پشتیبان بهره می برد. در گذشته سارقین یاد گرفته بودند که زمانی که خانه ای دزدگیر خانه دارد،سیستم امنیتی به این صورت کار می کند که ابتدا برق خانه را قطع می کردند تا دزدگیر خانه از کار بیفتد و با خیال راحت به سرقت خانه بپردازند. اما امروزه با وجود باتری پشتیبان حتی اگر برق محیط هم قطع شود دزدگیر خانه تا ساعت ها آماده باش میماند.

دزدگیرخانه

 

داشتن آژیر داخلی و بیرونی

یک دزدگیر خانه خوب دارای یک بلندگو و یا آژیر بیرونی و یک آژیر داخلی و یا آژیر پیزو می باشد. این دو می توانند امنیت خانه شما را تضمین کنند. بلندگو یا آژیر بیرونی در خارج از منزل در یک نقطه دور از دسترس قرار می گیرد تا سارق نتواند به آن دسترسی داشته باشد و آن را از کار بیاندازد. از طرفی این آژیر درون یک محفظه قرار می گیرد که در اثر باران و یا حوادث دیگر آسیب نبیند. آژیر داخلی نیز کمک می کند تا در زمان سرقت در صورت فعال شدن، سارق مضطرب شود و محل را ترک کند.

داشتن کاور بیرونی

یک دزدگیر خوب و با کیفیت برای خانه باید کاور محافظ داشته باشد . در غیر این صورت ممکن است سریع خراب شده و آسیب ببیند . اما پیش از خرید دزدگیر خانه امن باید قابلیت نصب و یا وجود یک محافظ را چک کنید . یک کاور مناسب خوب می تواند طول عمر دزدگیر خانه را چند برابر کند ، و در برابر عواملی مانند رطوبت و خیس شدن و یا ضربه و شکستگی ، محافظت کرده و از آسیب دیدن دزدگیر جلوگیری کند .

داشتن سیستم تلفن کننده

همه دزدگیر ها دارای این ویژگی نیستند . تنها برخی دزدگیر ها توانایی برقراری ارتباط و تماس با شما را دارند که امروزه محبوبیت آن ها چندین برابر دزدگیر های معمولی است . این دزدگیر ها به دو صورت در بازار وجود دارند ،نوع اول آن که یکی از پر کاربرد ترین  ها است  دزدگیر های سیم کارتی  می باشد و دزدگیر هایی که به تلفن وصل می شوند دزدگیر های سیم کارتی ، دزدگیر هایی پیشرفته هستند که سارق نمیتواند باعث قطع ارتباط دزدگیر و شما شود. در صورت وصل بودن دزدگیر به تلفن ثابت سارق با قطع تلفن ارتباط دزدگیر با شما را قطع کرده و به دزدگیر این امکان را نمی دهد تا با شما تماس برقرار کند .

متصل به سنسور چشمی

داشتن سنسور چشمی از مهم ترین ویژگی های یک دزدگیر خانه خوب است. امروزه اکثر دزدگیر ها چه نوع سیم دار و چه نوع بی سیم آن ها  به سنسور چشمی متصل هستند. به طور کلی این سنسور ها هستند که با شناسایی حرکات غیر عادی اقدام به فرستادن هشدار می کنند. نکته جالب این است که نه تنها سنسور چشمی بلکه سنسور های دیگری نیز مانند سنسور شکستن شیشه و یا حتی دود نیز وجود دارد تا دزدگیر قادر باشد هر گونه خطر و مشکلی را سریعا اطلاع دهد. هرچه تعداد سنسور های یک دزدگیر بیشتر باشد ، آن دزدگیر حساس تر بوده و احتمال از دست دادن هرگونه خطری را تقریبا غیرممکن می کند

دزدگیر سیم کارتی

روز به روز آمار دزدی رو به افزایش است. برای اطمینان خاطر از امنیت محل زندگی ، دزدگیر های خانه به کمک شما آمده اند . یکی از جدید ترین و کاربردی ترین دزدگیر های خانه ، دزدگیر های سیم کارتی اند. از این رو قصد داریم تا شما را با انواع و ویژگی های آن ها بیشتر آشنا کنیم . این دزدگیر های هوشمند می توانند در هنگام فعال شدن با شماره ذخیره شده خود تماس برقرار کرده و درجا فرد را از بروز خطر آگاه کنند . جالب است بدانید این دزدگیر های سیم کارتی نیازی به پشتیبانی تلفن ثابت نداشته و میتوانید سیم کارت را در خود دزدگیر قرار دهید تا حتی در صورت قطع بودن تلفن و یا نبودن برق نیز توانایی عملکرد درست را داشته باشند . 

 نکته قابل توجه و جالب این است که بدانید سنسور های این دزدگیر تنها برای تشخیص سارق و افراد ناشناس نیست ، بلکه می تواند دود و آتش سوزی را نیز شناسایی کرده و صاحب خانه را بلافاصله مطلع کند و اهمیت زیادی در بحث حفاظت از خانه و ایجاد امنیت دارد .

قابلیت استفاده از منبع تغذیه برای دزدگیر های سیم کارتی

قطع شدن برق یک اتفاق بسیار رایج به خصوص در فصل های گرم سال است. انواع دزدگیر ها چه خانگی و چه اماکن ، با برق کار می کنند و در صورت قطع شدن برق از کار می افتند. اما با استفاده از یک منبع تغذیه می توان از برق اضطراری و ذخیره شده در منبع، مانع از کار افتادن و خاموش شدن دزدگیر شوید . دزدگیر های سیم کارتی هوشمند بوده و نصب آسانی دارند به همین دلیل نصب و متصل کردن یک منبع تغذیه که در زمان قطعی برق ، جریان برق و الکتریسیته را در اجزای مختلف دزدگیر برقرار کند ، کار دشواری نخواهد بود .

ویژگی دزدگیر سیم کارتی

دزد گیر های سیم کارتی در خانه انواع مختلفی دارند . از جدید ترین قابلیت آن ها می توان به برقراری ارتباط با چند تلفن اشاره کرد . حتی برخی از این مدل ها توانایی فرستادن پیام های مشخصی با توجه به خطر پیش آمده به صاحب خانه را نیز دارند . از مهم ترین ویژگی های دزدگیر های سیم کارتی ، قابلیت هوشمند سازی آن هاست ؛ شما می توانید با متصل کردن سنسور های حرارتی ، دوربین های مداربسته و یا نصب اعلان حریق دزدگیر سیم کارتی خود را هوشمند کنید. اگر خانه ای که دارید برای آن دزدگیر سیم کارتی تهیه می کنید در شهر دیگری است ، می توانید با قرار دادن شماره پلیس در شماره های ذخیره شده کاری کنید تا هنگام دزدی از خانه دزدگیر با پلیس تماس بگیرد . دزدگیر های خانه را می توان در دسته بندی های مختلفی قرار داد . دزدگیر های تصویری و ساده یکی از این دسته بندی هاست . اما برای سهولت تصمیم داریم تا شما را با لیستی از دیگر ویژگی های دزدگیر خانه سیم کارتی آشنا کنیم :

 1. داشتن قابلیت کنترل سنسور ها و داشتن چندین زون بی سیم
 2. توانایی اطلاع رسانی و برقراری ارتباط توسط پیامک
 3. قابلیت دسته بندی پیامک ها و تماس ها در گروه های مختلف
 4. تعریف چند نوع آلارم مختلف
 5. قابلیت اتصال به وای فای خانه

 

تفاوت های نوع سیم کارتی با نوع معمولی

دزد گیر های سیم کارتی و دزدگیر های معمولی شباهت ها و اشتراکاتی مانند سنسور تشخیص دود ، سنسور چشمی و سنسور مگنت را دارا هستند. بهتر است با تفاوت هایشان نیز آشنا شویم تا بتوانیم بهتر این دو نوع دزدگیر را با هم مقایسه کنیم. اولین و مهم ترین تفاوت این دو ، اتصال دزدگیر معمولی به خط تلفن است . دزدگیر معمولی جهت برقراری ارتباط با شما در هنگام خطر ، از خط تلفن استفاده می کند ، این موضوع به سارقان این اجازه را می دهد تا با قطع تلفن مانع از رسیدن پیام دزدگیر به شما شوند ؛ اما دزدگیر های سیم کارتی و یا هوشمند، با استفاده از سیم کارت و یا حتی وای فای اقدام به فرستادن پیام به شما می کند ، به همین دلیل سارق امکان قطع ارتباط دزدگیر سیم کارتی با شما را نخواهد داشت .

بهترین برند های دزدگیر خانه

برای پیدا کردن بهترین برند های دزدگیر خانه باید ویژگی دزدگیر خانه خوب را بدانیم.برند های دزدگیر ایرانی دارای قابلیت های مورد قبول و خوبی هستند و از نمونه های چینی موجود در بازار باکیفیت تر و با دوام ترند. نکته جالب در رابطه با خرید دزدگیر خانه ایرانی این است که علاوه بر کیفیت و کارآمدی بالا و مطلوب ، از تولیدات ملی نیز حمایت کرده اید. برند های ایرانی توانسته اند دزدگیر هایی قابل رقابت با دزدگیر های خارجی تولید کنند به صورتی که نه تنها فروش خوبی در ایران داشته اند بلکه توانسته اند در بازار های خارجی نیز جایی برای خود باز کنند.

دزدگیر منزل

شرکت کلاسیک

برند شناخته شده کلاسیک با داشتن سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه طراحی و تولید انواع دزدگیر های باکیفیت و مرغوب با به کار گیری نیروی متخصص ایرانی اقدام به تولید محصولی کاملا بومی کرده است. به طوری که نه تنها در ایران بلکه حتی در کشور ها و بازار های خارجی نیز طرفداران خود را پیدا کرده است. در  حال حاضر دزدگیر های شرکت کلاسیک با کیفیت و با تنوع بالا در حال فروش در بیش از سی نمایندگی در ایران می باشند. 

شرکت فایروال

از جمله برند های ایرانی که سابقه ای درخشان و نامی شناخته شده در زمینه تولید و خدمات دزدگیر دارد شرکت فایروال است. با توجه به پشتیبانی روزانه و پاسخگویی سریع و هم چنین گارانتی شش ماهه می توان به راحتی متوجه شد که رضایت مشتری از مهم ترین اصول کاری این شرکت است. این برند با شرکت در پروژه های بزرگ و نامی توانسته کیفیت خود را ثابت کرده و امتحان خود را پس دهد. بی شک یکی از پیشنهاد های ما در انتخاب دزدگیر خانه انتخاب دزدگیر های فایروال است.

شرکت GMK

از شرکت های نوپای ایرانی که نسبتا سابقه کمتری در زمینه ساخت و فروش انواع دزدگیر ها دارد می توان به شرکت GMK اشاره کرد. این شرکت توانست در مدت کوتاهی فروش بالایی پیدا کند و در حال حاضر نمایندگی های بسیاری در سر تا سر ایران دارد. این شرکت با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از متخصصین در خط تولید خود توانست محصولاتی با کیفیت بالا تولید کرده و در بین مصرف کنندگان محبوبیت بالایی کسب کند.

 

کلام پایانی

توضیحات کاملی در رابطه با دزدگیر خانه ،دزدگیر سیم کارتی ،ویژگی های آن و بهترین برند های آن در بالا دادیم که بتوانید با دید باز تری دزدگیر منزل خود را انتخاب کنید. همچنین امنیت خانه خود را تامین کنید.در صورتی که مطالب برای شما مفید بودند امیدواریم آن را به اشتراک بگذارید و سوالات و نظرات خود را در این صفحه با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

قبل از قرار دادن سیم کارت بر روی دستگاه آن را بر روی تلفن همراه خود تست کرده و از فعال بودن رمز پین خود اطمینان حاصل فرمایید .

بسته بودن شبکه آنتن دستگاه و یا ضربه دیدن و یا آب خوردگی و ضعیف بودن باطری می تواند از دلایل آن باشد 

خیر کیفیت و عملکرد دستگاه آژیر به ابعاد آن مربوط نیست در برخی موارد آژیر های کوچک راحت تر نیز نصب می شوند .

سوالات درباره دزدگیر خانه

37 دیدگاه

 • سلام و درود. خیر. دزدگیر خانه شامل یک باطری پشتیبان هستش که در صورت قطعی برق توسط اون باطری فعال میمونه.

  • سلام دوست عزیز. بله میشه سیستم های دزدگیر خانه ای وجود دارند که بدون اتصال به اینترنت و از طریق اپلیکیشن مخصوص آن ها می توانیم به آن ها دسترسی داشته باشیم که کهربادر دارای این نوع از دزدگیر خانه نیز می باشد. پیشنهاد می کنم برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  • سلام دوست عزیز. این اپلیکیش ها کاربری سیستم را آسان تر خواهد کرد. و با لمس چند گزینه به راحتی فرمان مورد نظر برای دستگاه ارسال خواهد شد

   فعال و غیر فعال کردن سیستم . نیمه فعال کردن سیستم . متوقف کردن هشدار دهنده های صوتی . متوقف کردن شماره گیری . کنترل میزان موجودی سیم کارت . نام گذاری زون ها و سنسور ها و نام گذاری ریموت ها . کنترل وضعیت سیستم . فعال کردن تحریک درب بازکن . افزایش شارژ سیم کارت های اعتباری . کنترل وضعیت شماره گیر سیمکارتی

 • آپارتمان ما شش واحده الان هم از سیستم ایفون صوتی استفاده می کنیم . با کلی جلسه های پی در پی و تصمیم گیری ها که جک برقی بزاریم یا آیفون تصویری مدیران ساختمان تصمیم گرفتند از آیفون تصویری برای ساختمان استفاده کنند اما یک واحد نمی خواد آیفون تصویری بزاره می خواد از گوشی صوتی قدیمی خودش استفاده کنه آیا این کار عملی است ؟

  • سلام دوست عزیز. جواب هم بله است و هم خیر . اولا از آیفون صوتی قدیمی خودش نمی تونه استفاده کنه و زمانی که پنل تصویری جای پنل صوتی نصب شود سیستم قدیم از کار می افتد زیرا که سیستم آیفون تصویری کلا با سیستم آیفون صوتی متفاوت است و دوما اینکه سیم کشی آیفون تصویری با سیم کشی آیفون صوتی باز هم متفاوت است .در همچین شرایطی آقای ناراضی می تونه یا کلا بدون آیفون بمونه یا از کلید استفاده کنه یا اینکه از آیفون صوتی همون مارک که با سیستم آیفون تصویری هم خونی داره استفاده کنه . گوشی های صوتی که با گوشی تصویری کاملا سازگاری دارند و با قیمت مناسب نیز فروخته می شوند . برای اینه اطلاعات دقیق تری داشته باشید پیشنهاد می کنم تماس بگیرید.

  • سلام ودرود دوست عزیز . درصورتیکه ریموت خیس شده و یا در آب افتاده است از زدن دکمه های آن اجتناب کنید. زیرا موجب سوختن آن میشود. دراین حالت ریموت را در جایی خشک قرار دهید تا کاملا از درون و بیرون خشک گردد سپس میتوانید از آن استفاده کنید . اگر عجله دارید میتوانید بوسیله یک آچار ساعتی قاب ریموت را باز کرده و به سادگی داخل آنرا با یک سشوار خشک کنید .

  • سلام و درود. آقای حسینی عزیز پیشنهاد می کنم برای اطلاع از اینکه چه نوع و برندی از دزدگیر خانه میتونه برای شما مناسب باشه حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با بررسی نکات مهم بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند.

  • سلام و درود. بله امکان تعمیر وجود دارد اما صرف نمی کند. پیشنهاد می کنم یک آزیر جدید جایگزین کنید. مشاورین ما می توانند برای خرید آژیر دزدگیر خانه به شما کمک می کنند کافیست تماس حاصل فرمایید .

  • سلام
   معمولا در ساخت دزدگیر ها از پلاستیک های محکم و مقاومی استفاده می شود تا در برابر ضربه و آسیب های دیگر مقاومت کافی را داشته باشند .

  • سلام
   معمولا در دزدگیر های اماکن از این کار استفاده می کنند اما در دزدگیر های خانه نیازی به این کار نیست .

  • سلام مدل ها در سایت بارگذاری شده اند. پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات دقیق تر با ما تماس بگیرید.

  • سلام همراه گرامی بله دزدگیر های خانه دارای باتری پشتیبان هستند در مواقعی که برق رفت دزدگیر همچنان فعال هست

  • سلام دوست عزیز. بله یکی از مشکلات شایع دزدگیرها هشدار کاذبه. “یکی از پرتکرار ترین عللی که باعث ایجاد این هشدار ها می شود وجود وسایل در نزدیکی ، اطراف و یا مجاورت سنسور دزدگیر است . بهتر است اطراف سنسور دزدگیر را خلوت کرده و از وسایل متحرک در آن ناحیه استفاده نکنید . از دیگر عوامل می توان به حرکات حیوانات خانگی اشاره کرد . دزدگیر ممکن است حرکات حیوان خانگی را غیر عادی شناخته و هشدار دهد . سعی کنید حیوان خانگی خود را از حرکت در آن محدوده منع کرده و جلو آن را بگیرید . در هنگام بروز این مشکل هم می توان حیوانات را از آن محدوده دور کرده و مطمعن شوید به آن محدوده یا اتاق وارد نمی شوند ، و یا از دزدگیر هایی با سنسور های پیشرفته استفاده کنید که قابلیت تشخیص حیوانات خانگی و تغییر تنطیمات را دارند تا حرکات حیوان خانگی سنسور آن را تحریک نکند . از دیگر عوامل موثر و تشدید کننده هشدار های کاذب می توان به تکات خورد وسایل سبک مانند پرده ها در هنگام باز بودن پنجره ها اشاره کرد . وسایل سبکی مانند کاغذ و یا پرده ها در اثر وزش باد شروع به حرکت کرده و برای سنسور های دزدگیر یک حرکت ناشناخته محسوب می شود به همین دلیل ممکن است اقام به ایجاد هشدار کاذب کند . علاوه بر تمامی این نکات به شما استفاده از دزدگیر های بیسیم را پیشنهاد می کنیم ، این دزدگیرها درصد خطای کم تری داشته هشدار های کاذب نمی دهند”

  • سلام همراه گرامی. همانطور که در متن گفتیم شما بدون اینترنت و با استفاده از نرم افزار IOS و اندروید میتونین درهرجایی از طریق موبایل دزدگیرتون رو کنترل کنید.

  • سلام بله یکی از بهترین و معتبر ترین دزدگیر های خانه ، دزدگیر های سیم کارتی هستند برای اطمینان بیشتر لطفا با مشاوران ما در تماس باشید تا بهترین دزدگیر خانه ممکن باتوجه به نیاز های شما بهتون معرفی بشه

  • سلام دوست عزیز ، باتری پشتیبان یکی از الزامات حیاتی هر دزدگیر خانه هست که در صورتی که برق قطع بشه یا مشکلی پیش بیاد دزدگیر شما قطع نشه و بتونه از سرقت جلوگیری کنه یا شما رو مطلع کنه.

  • سلام بله خیلی از شرکت های بیمه به اماکنی که که دارای دزدگیر خانه هستند تخفیف ویژه ای اعطا میکنه ، برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

  • این مدل از دزدگیر ها به سیم کارت متصل می شوند و می توانند در هنگام سرقت به صورت مستقیم به شما اطلاع دهند.

  • در صورت قطع برق دستگاه به طور اتوماتیک از باطری BACK UP استفاده می کند به این ترتیب دستگاه به هیچ عنوان خاموش و یا غیر فعال نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *