راهنمای جامع خرید کرکره برقی

راهنمای جامع خرید کرکره برقی

نکات جامع خرید کرکره برقی ، همانطور که در مقالات قبلی بیان کردیم، خرید کرکره برقی یکی از مراحل لازم الاجرا در تامین امنیت خانه، فروشگاه و پارکینگ است. قبل از خرید هر چیزی به تحقیق و نکات جامع خرید کرکره برقی احتیاج دارید. این مسئله به خصوص در تجهیزات ساختمانی و فنی، از جمله خرید کرکره برقی، بیشتر مشاهده می شود.

بنابراین قبل از خرید کرکره برقی، با متخصصین امر مشورت کنید. می توانید در این خصوص با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان کرکره برقی کهربادر به تمام سوالات شما در مورد خرید کرکره برقی مناسب پاسخ می دهند.

نکات جامع خرید کرکره برقی

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

قیمت جک پارکینگ
برای اطلاع از قیمت جک پارکینگ بر روی دکمه زیر کلیک کنید
کهربادر

امنیت کرکره برقی

قبل از هر چیز اگر شما به نکات جامع خرید کرکره برقی دقت کنید و تصمیم برای خرید کرکره برقی قطعی است، باید بگوییم که انتخاب درستی کرده اید، زیرا برای حفظ امنیت خانه، فروشگاه و بانک، به یک کرکره برقی مناسب احتیاج دارید. از طرفی سیستم های امنیتی قدیمی مانند کرکره های دستی نمی توانند به خوبی امنیت فروشگاه یا مکان شما را تضمین کنند.

بنابراین برای اطمینان از امنیت فروشگاه، پارکینگ یا خانه خود به یک کرکره برقی خوب احتیاج دارید. از طرف دیگر، همانطور که در مقالات پیشین بیان شده است، کرکره برقی علاوه بر حفظ امنیت مکان، در برابر باد و باران نیز به عنوان یک حفاظ عمل می کند. علاوه بر حفظ امنیت، کرکره برقی به زیبایی مکان شما نیز کمک می کند.برای مثال، اگر صاحب یک فروشگاه هستید و می خواهید اجناس داخل فروشگاه شما نیز دیده شوند، می توانید از کرکره برقی های شفاف استفاده کنید. همچنین شما میتواید برای دیدن انواع درب اتوماتیک شیشه ای و دزدگیر اماکن وارد بخش فروشگاه سایت کهربادر شوید.

همه چیز درباره خرید کرکره برقی

اجزای کرکره برقی

یکی از نکات جامع خرید کرکره برقی ، تیغه کرکره برقی است. این تیغه ها هستند که کنار هم قرار می گیرند و نمای ظاهری کرکره برقی را تشکیل می دهند. تیغه کرکره در رنگ ها و جنس های متنوعی عرضه می شود. بالا و پایین رفتن کرکره برقی با موتور الکتریکی آن انجام می شود. در واقع، مانند تمام وسایل برقی، نیروی برق در کرکره جریان می یابد و آن را به بالا و پایین هدایت می کند. جنس ریل ها معمولا آهن و آلومینیوم هستند. اگر به دنبال قیمت جک پارکینگ هستید میتوانید در این باره با ما تماس بگیرید.

برای محافظت بیشتر از کرکره برقی، از یک جاقفلی استفاده می کنند. البته همه کرکره برقی ها جا قفلی ندارند. چرخش رول کرکره توسط شفت انجام می شود. شفت لوله ای است که تیغه کرکره روی آن قرار می گیرد و در سایزهای مختلف ارائه می شود. برخی از کرکره ها، روی موتورشان یک کاور دارند. این کاور برای زیبایی و محافظت از بارش باران و برف استفاده می شود. به علاوه، معمولا موتورهای ساید هستند که به کاور احتیاج دارند.

اجزای کرکره برقی

اجزای جانبی کرکره برقی

یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی، یو پی اس است. به یو پی اس، برق پشتیبان یا اضطراری نیز می گویند. البته در هنگام قطع برق، می توانید کرکره را به صورت دستی بالا و پایین ببرید. اما اگر کرکره تان مجهز به UPS باشد، یو پی اس برق موتور را درون خود ذخیره می کند و در هنگام قطع برق، به کمک شما می آید.

نکات قبل از خرید کرکره برقی

قبل از خرید کرکره برقی، باید نکات جامع خرید کرکره برقی اطلاع پیدا کنید. کرکره برقی در انواع، اندازه و شکل های مختلفی ارائه می شود. در مقاله انواع کرکره برقی به این مسئله کامل تر پرداخته ایم. با توجه به بودجه ای که دارید، نوع کرکره برقی مناسب تان را انتخاب کنید. مشاوران ما نیز در کرکره برقی کهربادر به شما در انتخاب کرکره برقی مناسب کمک می کنند.

انتخاب رنگ کرکره برقی

یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی ، رنگ آن است. برای انتخاب رنگ کرکره برقی، بهتر است به رنگ نمای ساختمان نیز توجه کنید. کرکره برقی های غیرشفاف با رنگ الکترو استاتیک رنگ آمیزی می شوند، رنگ الکترو استاتیک رنگ مورد استفاده در رنگ آمیزی خودرو و لوازم خانگی است. این نوع رنگ آمیزی کیفیت بالایی دارد.

متخصصین کرکره برقی کهربادر بعد از انجام تحقیقات محیطی و نظر سنجی از بین مشتریان به این نتیجه رسیده اند که رنگ سفید محبوبیت زیادی بین مشتریان کرکره برقی دارد. از آنجایی که این کرکره به مقدار زیادی به فروش می رسد، قیمت تیغه های سفید رنگ نیز در مقایسه با دیگر تیغه ها کمتر است.

بعد از تیغه های سفید رنگ، تیغه های کرم رنگ قرار دارند. اگر به ساختمان های نما روی دقت کرده باشید، متوجه می شوید که اکثر آنها از تیغه های کرم رنگ استفاده کرده اند. به علاوه، ساختمان هایی که از سنگ تراورتن و سایر سنگ های کرم رنگ ساخته شده اند، از تیغه کرم رنگ استفاده می کنند.

انتخاب رنگ کرکره برقی

تیغه های رنگی کرکره برقی

علاوه بر تیغه های سفید و کرم، تیغه های رنگی نیز در شرکت کرکره برقی کهربادر موجود هستند. می توانید نمونه تیغه های رنگی را در بخش نمونه کارها مشاهده کنید. از جمله تیغه های رنگی کار شده در کرکره برقی کهربادر، تیغه عسلی رنگ می باشد. در هنگام خرید کرکره برقی، حتما درستی تمام اجزای آن را بررسی کنید. این هم یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی بود که گفته شد.

می توانید برای انتخاب کرکره برقی مناسب، با کارشناسان ما مشورت کنید. علاوه بر رنگ و بررسی اجزای تشکیل دهنده، عرض و ارتفاع محل نصب کرکره برقی را اندازه گیری کنید.

قیمت کرکره برقی

حالا یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی در مورد قیمت کرکره برقی، مقاله مجزایی وجود دارد. مسلما قبل از خرید کرکره برقی، باید به قیمت آن نیز توجه کنید. حالا باید به این سوال پاسخ دهیم که چه عواملی در هزینه کرکره برقی تاثیر می گذارند؟

نوع تیغه، اندازه کرکره، ابعاد کرکره، جنس تیغه در قیمت نهایی تاثیرگذار هستند. هنگامی که دو کرکره برقی ابعاد یکسانی دارند، چیزی که قیمت آنها را از یکدیگر متمایز می کند، قیمت موتور آن است. اما هنگامی که از کرکره بزرگتر و تیغه بیشتری استفاده می کنیم. قیمت کرکره برقی بیشتر می شود. اگر یک تیغه خاص برای کرکره برقی خود سفارش دهید، در نتیجه به بودجه بیشتری نیز نیاز دارید. این هم یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی بود که گفته شد.

قیمت تیغه کرکره برقی

یکی از نکات جامع خرید کرکره برقی که باید به آن دقت کنید، نوع تیغه و قیمت آن است. به طور کلی 3 نوع تیغه در بازار تولید کرکره برقی وجود دارد: 1)تیغه کرکره آلومینیوم، 2) تیغه کرکره پلی کربنات، و  3) تیغه کرکره فولادی. حدود قیمت این تیغه ها به وزن و ضخامت تیغه، و آلیاژ و مواد اولیه بستگی دارد.

تیغه گالوانیزه

ارزان ترین تیغه، تیغه گالوانیزه یا فولادی است. تیغه گالوانیزه با خم کردن ورقه گالوانیزه تولید می شود. این نوع ورقه ها را با دستگاه مخصوص نورد تولید می کنند. همچنین از فوم پلی یورتان نیز برای حالت دهی تیغه استفاده می شود. تیغه های گالوانیزه به صورت محدب دوجداره عرضه می شوند. برای تشخیص تیغه گالوانیزه از یک آهنربا استفاده کنید.

به علاوه، این نوع تیغه ها در رنگ های متنوعی عرضه می شوند. می توانید با توجه به نمای ساختمان خود از رنگ بندی های متنوع استفاده کنید. ویژگی منحصر به فرد تیغه گالوانیزه کرکره برقی، مقاومت در برابر ضربه، باد، نور آفتاب، گرما و سرما است. این نوع تیغه ها وزن بالایی دارند و ضد زنگ هستند. این هم یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی بود که گفته شد.

تیغه پلی کربنات شفاف

گران ترین تیغه، تیغه پلی کربنات شفاف یا شیشه ای است. این نوع تیغه ها بسیار خاص و شیک هستند. اگر در خرید کرکره برقی به زیبایی آن اهمیت می دهید، از این نوع تیغه ها استفاده کنید. از طرف دیگر محل تولید پلی کربنات نیز در قیمت تیغه پلی کربنات تاثیر دارد. پلی کربنات تولید آلمان گران تر از پلی کربنات تولید ایران است.

با توجه به نکات جامع خرید کرکره برقی این نوع تیغه ها مقاومت بالایی دارند، و از لوله های استیل یا آلومینیوم در فواصل آنها استفاده می شود. همین موضوع امنیت این نوع تیغه ها را بیشتر کرده است. ویژگی قابل توجه دیگر این نوع تیغه ها، خاصیت ضد شعله ور بودن آن است. این نوع تیغه ها از سرایت آتش جلوگیری می کنند.

به علاوه نکات جامع خرید کرکره برقی ، تیغه های شفاف، ضد اشعه ماورا بنفش نیز عمل می کنند. رنگ تیغه های شفاف بسیار متنوع است. می توانید قبل از خرید کرکره برقی، رنگ های بزنی، یاقوتی، مسی، آبی دودی را برای کرکره خود سفارش دهید. گاهی اوقات، صاحبان مشاغل و فروشگاه ها می خواهند، اجناس و کالاهشان از پشت ویترین نمایش داده شود.

به علاوه، باجه های پذیرش، شعبات بانک ها، جداسازی قسمت های داخلی ساختمان از موارد استفاده کرکره برقی شفاف هستند. با وجود اینکه کرکره برقی فولادی از همه ارزان تر است، حتما تصور می کنید که فروش بیشتری نیز دارد. اما علاوه بر جنس کرکره، ویژگی های فنی آن نیز مهم هستند. از آنجایی که کرکره آلومینیومی خرابی کمتر و مقاومت بیشتری دارد، فروش آن نیز بیشتر است. توجه داشتید که نکات جامع خرید کرکره برقی را باید به دقت در نظر داشته باشید.

قیمت موتور کرکره برقی

در صنعت کرکره برقی، دو نوع موتور اصلی وجود دارد: موتور ساید و موتور تیوبلار. هنگام نصب کرکره برقی موتور تیوبلار داخل روز کرکره برقی نصب می شود و قیمت پایین تری دارد. نکته ای که در خرید کرکره برقی اهمیت دارد این است که اگر وزن کرکره برقی کم است و کمتر از آن استفاده می کنید، موتور تیوبلار مناسب ساختمان شماست. اما اگر فرد پر رفت و آمدی هستید و کرکره برقی تا سنگین است، توصیه ما به شما خرید کرکره برقی ساید است. این هم یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی بود که گفته شد.

انواع موتورهای کرکره برقی

موتورهای ساید در دو نوع آلمانی و چینی در بازار عرضه می شوند. اجزای موتور ساید آلمانی عبارتند از یاتاقان، میل ترانس پولکی، پایه و غیره. هر یک از این اجزا باید به صورت جداگانه خریداری شوند. در حالی که موتورهای چینی، به صورت یک پک کامل فروخته می شوند. یعنی اجزای تشکیل دهنده آن در خورد بسته بندی وجود دارد. یک مزیت دیگر موتورهای آلمانی نسبت به موتورهای چینی، سرعت بالای باز و بسته شدن و صدای پایین این موتورها است. این هم یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی بود که گفته شد.

کاربری های کرکره برقی یا انواع آن

کرکره برقی در موارد مختلفی استفاده می شود و انواع گوناگونی دارد. پارکینگ، مغازه، پنجره، بالکن، سوله و درب ضد سرقت از موارد کاربرد کرکره برقی هستند. در خرید کرکره برقی پارکینگ، می توانید آن را به عنوان در اول یا در دوم پارکینگ سفارش دهید. در مورد خرید کرکره برقی برای مغازه، به نوع تیغه توجه کنید. معمولا، مغازه داران از تیغه های آلومینیومی و پلی کربنات استفاده می کنند. معمولا در ویلاها، برای پنجره ها از کرکره برقی استفاده می کنند. این هم یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی بود که گفته شد.

دلیل خرید کرکره برقی برای پنجره ها و نکات جامع خرید کرکره برقی کاهش مصرف انرژی و زیبایی بیشتر به مکان است. کرکره برقی پنجره نقش یک عایق صدا، حرارت و گرد و غبار را ایفا می کند. اگر کاهش آلودگی صوتی و جلوگیری از ورود گرد و غبار به محل کار یا منزلتان اهمیت دارد، می توانید برای پنجره های کرکره برقی سفارش دهید.

در مطالب بالا سعی کردیم که اطلاعات جامع و خوبی برای خرید کرکره برقی به شما ارائه دهیم ولی برای امنیت مکان مورد نظر خود می توانید از موارد دیگر هم استفاده کنید مانند درب پارکینگ که بوسیله جک درب پارکینگ امنیت آن فراهم می شود همچنین هزینه های جانبی اش بسیار کمتر از کرکره برقی است و زیبایی بیشتری نسبت به کرکره برقی دارد همینطور قیمت جک پارکینگ بسیار مناسب است و شما با یکبار هزینه خیال خود را از هزینه های جانبی دیگر راحت می کنید. امید وارم مطالب بالا بتواند شما را در خریدتان کمک کند و از نکات جامع خرید کرکره برقی استفاده کنید.

کاربرد کرکره برقی چیست ؟

پس از اینکه به بررسی نکات جامع خرید کرکره برقی پرداختیم به سراغ کاربرد آن می رویم. کرکره های برقی می توانند به عنوان یکی از ایمن ترین درب ها برای محافظت از اماکن مختلف مانند ساختمان های مسکونی ، فروشگاه ها ، مغازه ها و … محسوب شوند. زیرا در برابر سرقت و ورود افراد غریبه به مکان مورد نظر از مقاومت کافی برخوردار هستند. همین موضوع سبب می شود تا روز به روز افراد بیشتری اقدام به خرید کرکره برقی و نصب آن در محل کنند. اگر در سطح شهر قدم بزنید مغازه ها و فروشگاه های متعددی را شاهد خواهید بود که از این امکان برای محافظت از دارایی های خود استفاده می کنند.

مهم ترین کاربردهای کرکره برقی چیست ؟

در بخش نکات جامع خرید کرکره برقی که کرکره برقی نوعی عایق در برابر گرد و خاک و آلودگی های مختلف است. جالب است بدانید که تنوع طرح و رنگ در این درب جدید باعث شده که سازگاری و هماهنگی زیادی با انواع نمای ساختمان داشته باشد. امروزه ساختمان ها از سنگ های مختلف مانند تراورتن ، گرانیت و … برای زیباسازی استفاده می کنند.

درب های نسل قدیم مشکلات عدیده ای داشتند که مهم ترین آن ها زنگ زدگی و رنگ پریدگی بود که عملکرد آن ها را نیز تحت تاثیر قرار می داد. اما امروزه می توان از کرکره های برقی در اقلیم های مختلف و بدون توجه به عواملی مانند زنگ زدگی ، پوسیدگی ، رنگ رفتگی و … استفاده کرد. طول عمر بالای کرکره های برقی یکی از موثرترین عوامل در خرید آن ها به شمار می رود. این هم یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی بود که گفته شد.

کرکره برقی خانگی

اغلب افراد بعد از اطلاع از ویژگی های کرکره برقی تصمیم می گیرند تا از آن به عنوان درب ورودی خانه استفاده کنند. اغلب کرکره برقی خانگی از نوع آلومینیوم هستند که توسط فوم مخصوص پر می شوند. تزریق این فوم به درون لایه های کرکره سبب ایجاد خواصی مانند عایق خواهد شد و از ورود آلودگی های صوتی جلوگیری می کند. این نوع از کرکره ها معمولا ساده هستند و وزن زیادی ندارند. اگر صاحب خانه ویلایی یا مجتمع های مسکونی هستید انتخاب این نوع درب های نسل جدید برای شما مناسب است. این هم یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی بود که گفته شد.

کرکره برقی پارکینگ

کرکره هایی که برای پارکینگ تولید می شوند نسبت به کرکره های خانگی از استحکام و دوام بیشتری برخوردار هستند. این نوع از کرکره ها دارای ریموت هستند و برای باز و بسته کردن درب پارکینگ نیازی به پیاده شدن از ماشین ندارید.

فقط کافی است دکمه مربوطه را بر روی ریموت فشار دهید. این نوع از درب ها توسط آلومینیوم و فولاد تهیه می شوند و در برابر ضربه از مقاومت کافی برخوردار هستند. مقاومت آن ها در برابر تغییرات آب و هوایی یکی دیگر از دلایل خرید آن ها به شمار می رود. در خرید کرکره برقی پارکینگی توجه داشته باشید که نوع موتور آن ها توبلار است که عملکرد خوبی دارد. این هم یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی بود که گفته شد.

کرکره برقی پنجره

اگر در اقلیمی زندگی می کنید که از شرایط نامساعد جوی رنج می برید توصیه می کنیم از کرکره برقی پنجره استفاده کنید. زیرا این نوع از پنجره ها در برابر شرایط نامطلوب جوی نوعی عایق محسوب می شوند و علاوه بر آن می توانند از ورود سارقین و افراد متجاوز به حریم خصوصی شما جلوگیری کنند. انتخاب رنگ ها و طرح های جذاب برای پنجره باعث افزایش زیبایی در نمای ساختمان نیز می شود. این هم یکی دیگر از نکات جامع خرید کرکره برقی بود که گفته شد.

نتیجه گیری در مورد نکات جامع خرید کرکره برقی

به طور کلی کرکره برقی شامل اجزای زیادی میباشد که در هنگام خرید باید به آن ها دقت کرد اما مسئله دیگری که وجود دارد این است که هنگام خرید محصولی که خریداری میشود باید دارای ضمانت و خدمات پس از فروش باشید که شما میتوانید تمامی این خدمات و پشتیبانی محصول را از سایت کهربادر که سالهاست مشتریان زیادی داشته است دریافت کنید، امیدوارم که از مقاله نکات جامع خرید کرکره برقی رضایت کامل داشته باشید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
به کمک نیاز دارید؟