همین الان قیمت جک پارکینگ را ببینید و شگفت زده شوید | قیمت جک پارکینگ
کرکره برقی کهربا

قیمت جک پارکینگ کهربادر

 قیمت جک پارکینگ باید با توجه به نوع درب پارکینگ تعیین گردد. همچنین مواردی از قبیل وزن درب، متراژ دنده شانه یا … نیز می تواند تاثیرگذار باشد. شرکت کرکره برقی کهربادر ارائه دهنده انواع جک و خدمات نصب آن آماده خدمت به شما عزیزان است. برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

برخی سوالات مشتریان

در صورتی که پاسخ خود را پیدا نکردید می توانید به صورت شبانه روزی با مشاوران ما در تماس باشید.

هدف ما تامین امنیت شماست

قیمت جک پارکینگ، با توجه به اینکه تولید داخل و خارج باشد، متفاوت است. از عوامل دیگر می توان به تک لنگه بودن و یا دو لنگه بودن درب، طول هر لنگه، برند جک مورد نظر، امکانات و کیفیت جک برقی و کارایی و دوام اشاره کرد.

برخلاف کرکره برقی، برای نصب جک پارکینگ به مکان نصب آن باید توجه کرد. یک لنگه بودن یا دو لنگه بودن در و طول آن از عوامل مربوط به مکان است که در قیمت نیز تاثیر دارد.

جک های کنترلی، جک های ساخت ایتالیا، جک پروتکو، جک اتوماتیک، جک بی اف تی فوبوس، جک هیدرولیکی، جک پارکینگ تابا، جک پارکینگی سوزوکی، و جک پارکینگی یوتاب، از انواع آن هستند.

خیر بازدید از مکان نصب و مشاوره هزینه ای ندارد.

جک های پارکینگی ایرانی ارزان تر از جک های خارجی هستند.

عرض هر لنگ، وزن هر لنگ، تعداد تردد در شبانه روز

نسبت به فضای موجود کاملا متفاوت هستند انتخاب نوع بستگی به محل نصب دارد، اما به طور معمول موتور جک ریلی قوی تر از بازویی است.

نمیتوان گفت جک های تولید داخل مورد اعتماد نیستند اما عموما تولیدات خارجی با برندهای معتبر کیفیت بالاتری ارائه می دهند

عموما موتور توبولار به دلیل فضای اشغالی کم و صدای کمتر

ویدئو پیشنهادی کهربادر

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت جک پارکینگ ویدئو زیر را مشاهده نمایید.

ویدئو تهیه شده توسط تکنسین کهربادر می باشد

توضیحاتی در مورد قیمت جک پارکینگ

قیمت جک پارکینگ

آنچه در این مقاله می خوانید

تعیین قیمت جک پارکینگ

برای تعیین قیمت جک پارکینگ برای ورودی پارکینگمان ابتدا باید نوع درب را بدانیم و بتوانیم از بین جک پارکینگی بازویی و جک پارکینگی ریلی، مدل مورد نیازمان که مناسب درب باشد را انتخاب کنیم. عوامل موثر در تعیین قیمت جک پارکینگ بازویی عبارتند از عرض هر لنگه ،وزن هر لنگه و تعداد تردد در شبانه روز. با توجه به اطلاعاتی که از در دست داریم میتوانیم برای انتخاب جک پارکینگی بازویی مناسب از بین دو نوع موتور هیدرولیک و الکترومکینیکال اقدام نماییم.

موتور هیدرولیک یسیار پر قدرت بوده و همچون دیگر انواع از این موتور (مانند جک سوسماری خودرو، ترمز خودروهای سنگین، بالابر، آسانسور و … ) از فشار روغن در دو محفظه کوچک و بزرگ استفاده میکند. بدین وسیله دارای توان به مراتب بیشتری بوده و در بعضی مدلهای خاص توانایی جابجایی هر لنگه تا دو تن را دارا می باشد.

از معایب این موتور می توان به عدم ترمز مناسب در ابتدا و انتهای درب اشاره نمود. برای رفع این مشکل می توانیم برای بسته شدن کامل درب از قفل برقی استفاده کنیم. برای مشخص نمودن انتها و عدم حرکت بیش از حد درب در نقطه انتهایی می توان از استپر آهنی بهره برد. از دیگر مشکلات این موتور می توانیم به تغییر اندازه حرکت درب در ماههای گرم در مقایسه با ماههای سرد اشاره کرد. چون همانگونه که می دانیم روغن در برابر گرما رقیق تر شده و در برابر سرما غلیظ تر می گردد.

قیمت جک پارکینگ

نحوه محاسبه ی قیمت جک پارکینگ

موتورهای الکترومکانیکال جک پارکینگ بازویی دارای دو نوع هستند : 

 • 24 ولت 
 • 220 ولت 

جک پارکینگی بازویی 24 ولت نسبت به جک پارکینگی بازویی 220 ولت دارای قدرت کمتری میباشد. اما در ترددهای بالا به علت کم بودن اندازه شار الکتریکی ، کمتر داغ شده و برای دربهای سبکی که تردد زیاد دارند مناسب تر هستند.

این را نیز باید در نظر داشته باشیم که جک پارکینگی بازویی 24 ولت در زمان قطع برق توسط باطری بکاپ داخلی میتواند به فعالیت خود ادامه دهد. هزینه جک پارکینگ بازویی 24 ولت بسته به مدل و برند آن، حدود 10 الی 20 درصد گرانتر از جک پارکینگی بازویی 220 ولت می باشد.

جک پارکینگی بازویی 220 ولت در مقایسه با انواع دیگر دارای عمومیت بیشتری بوده و دارای برندهای داخلی و خارجی بسیاری است. جکهای پارکینگی داخلی نسبت به جک پارکینگی وارداتی عموما دارای قیمت پایین تری هستند. این موضوع به دلیل عوارض گمرکی و یا کیفیت بالاتر استفاده شده در محصولات خارجی است.

برندهای داخلی و خارجی جک پارکینگ

 1. برندهای ایرانی: سیماران فراز 4 اس ، سیماران فراز 4 پی (این مدل مونتاژ شده پروتکو می باشد)، سوزوکی، الکتروپیک یوتاب، تیتان MPC، تکنما محک، وی 2 کالیپسو مونتاژ
 2. برندهای خارجی: توسک اتریش، فک ایتالیا، نایس ایتالیا، لایف ایتالیا، بی اف تی ایتالیا، جنیوس ایتالیا، پروتکو ایتالیا.

گاهی عرض درب پارکینگ با وزن تناسب نداشته و نسبت به حالت معمول بلندتر است. برای حل این مشکل تعدادی از برندها اقدام به ساخت بازوهای بلندتری کرده اند و این مورد مرتفع گردیده است. گاهی نیز درب بصورت تک لنگه می باشد، که در این حالت مدار و چشمی و فلاشر همانند جک دو لنگه هستند، ولی فقط یک بازو مورد استفاده قرار می گیرد. در محاسبه قیمت نیز فقط مبلغ یک بازو از قیمت سیستم دو لنگه کسر می شود.

جک پارکینگی ریلی نسبت به توان مورد نیاز، دارای موتورهای متعددی می باشد. انتخاب این مدل جک پارکینگی نیز وابسته به وزن درب، عرض درب (برای مشخص نمودن اندازه دنده شانه) و تعداد تردد میباشد. ضمنا روان بودن درب و سلامت بلبرینگ و گیره ها باید مورد توجه قرار بگیرند.

قیمت جک پارکینگ
قیمت جک پارکینگ

عوامل موثر بر قیمت جک پارکینگ

قدرت این جکها بر حسب قابلیت توانایی در جابجایی جرم یا وزن درب طبق کیلوگرم یا نیوتن مورد بررسی قرار میگیرند. در تعیین قیمت جک پارکینگ خانه و… باید به متراژ دنده شانه مورد نیاز نیز توجه داشت. بطور کلی برای تهیه جک پارکینگی بازویی، مبلغ پرداختی شما شامل موارد زیر می باشد:

پک کامل جک (بازوها ، چشمی ها ، فلاشر ، دستکهای نگهدارنده ی ابتدا و انتهای بازو، رابط پیچی دستک و بازو ، ریموت ها  و مدار فرمان (مشتمل بر برد اصلی و خازن ها و باکس محافظ) ، سیم و سیمکشی از تجهیزات تا مدار کنترل، نصب و راه اندازی خواهد بود.

همچنین مبلغ پرداختی برای جک پارکینگی ریلی شامل موارد زیر است. پک کامل جک (محتوی موتور اصلی (مشتمل بر مدار اصلی و خازن داخلی و میکروسوییچ) ، چشمی ها، فلاشر، دستکهای اتصال به صفحه پلیت، ریموت ها ) ، صفحه پلیت فلزی (که میتوان بر حسب نیاز روی زمین یا بالای درب نصب کرد)، سیم و سیمکشی از تجهیزات تا مدار کنترل و نصب و راه اندازی  می شود.

متعلقات جک پارکینگی بازویی و جک پارکینگی ریلی 

در فرایند نصب و تعیین قیمت جک پارکینگ، ابزارهایی به کار می روند. در واقع، هر جک پارکینگی دارای 2 عدد بازو، برد مدار فرمان، باکس و ترانس، ریموت، چشمی فتوسل، فلاشر و دیگر ابزارهای نصب است. البته در مورد جک نایس و لایف، فقط به یک عدد ریموت احتیاج دارید. جک درب ریلی، شامل متعلقاتی می باشد. از جمله این متعلقات می توان به موتور ریلی، شانه فلزی، ریموت، چشمی فوتوسل، فلاشر  و دیگر ابزارهای نصب اشاره کرد.

قیمت جک پارکینگ

قیمت انواع جک پارکینگ ایرانی

برخلاف طرز فکر عموم مردم، بسیاری از کالا های تولیدی ایران بسیار با کیفیت اما با قیمیت خیلی پایینتر از محصولات رقیب خارجی خود هستند. که بسیاری از آنها فقط قطعات مونتاژ خارجی دارند و یا اینکه قطعات را به صورت وارداتی از سایر کشور های تولید کننده مثل کره و آلمان استفاده میکنند در نتیجه در هزینه ها به دلیل حذف هزینه های واردات و گمرک صرفه جویی میشود.

از نقاط قوت محصولات ایرانی میتوان به خدمات پس از فروش بسیار قوی تر آنها به نسبت محصولات مشابه خارجی اشاره کرد و موجود بودن تمام قطعات مصرفی در ایران اشاره کرد.

نظر دادن در مورد"قیمت جک پارکینگ"

 1. حنانه امیریان سپتامبر 1, 2019 پاسخ

  نرخ به روز محصولات را از کجا بگیریم؟

  • farimahgh سپتامبر 1, 2019 پاسخ

   سلام دوست عزیز به دلیل نوسانات شدید در نرخ ارز برای بدست آوردن نرخ به روز محصولات با ما تماس بگیرید.

 2. امیر سپتامبر 2, 2019 پاسخ

  کلا مگه چند مدل درب و جک پارکینگ داریم؟

  • farimahgh سپتامبر 2, 2019 پاسخ

   همان طور که در توضیحات هم گفتیم دو نوع جک بازویی و ریلی داریم.

 3. نصیریان سپتامبر 2, 2019 پاسخ

  میشه لیست قیمت بزاین روی سایت؟

  • farimahgh سپتامبر 2, 2019 پاسخ

   با سلام، بدلیل نوسانات نرخ قطعات و ارز و تغییر قیمت و همینطور تغییر قیمت در کاربری و سایز های مختلف در صورت تماس حضوری بهتر میتونیم بهتون مشاوره در خصوص قیمت بدیم همچنین با مطالعه قیمت جک پارکینگ اطلاعات مفیدی بدست خواهید آورد.

 4. موسوی سپتامبر 8, 2019 پاسخ

  پرداخت به صورتی باید انجام بشه؟

  • farimahgh سپتامبر 8, 2019 پاسخ

   با سلام دوست عزیز، هرجور که شما راحت باشید. باز برای اطلاعات بیشتر میتونین با ما تماس بگیرین.

 5. سهندی نوامبر 13, 2019 پاسخ

  اگر برق قطع شود در پارکینگ باز می شود؟

  • anna نوامبر 13, 2019 پاسخ

   اگر به باتری و یا usb وصل باشد، باز می شود وگرنه باید به صورت دستی آن را باز کنید

   • حسنی دسامبر 16, 2019 پاسخ

    ممنوم از توضیحات شما علی بود

 6. bagheri نوامبر 13, 2019 پاسخ

  آیا این درب ها هنگام باز و بسته شدن سر و صدا دارند؟

  • anna نوامبر 13, 2019 پاسخ

   خیر. این درها خیلی آرام و نرم و بدون هیچ سر و صدایی باز و سته می شوند.

 7. احمدزاده فوریه 19, 2020 پاسخ

  سلام ممنون از اطلاعاتتون. تفاوت جنس ایرانی و خارجی فقط تو قیمت هستش؟ از نظر کیفیت تفاوتی ندارند؟

  • sobhan3 فوریه 19, 2020 پاسخ

   سلام مرسی از لطف شما. در کیفیت چندان تفاوتی ندارند و گاهی حتی جنس ایرانی می تواند مرغوب تر نیز باشد. همچنین خدمات پس از فروش برای جنس ایرانی راحت تر است.

 8. اسدزاده مارس 14, 2020 پاسخ

  سلام خسته نباشید. برند های مختلف جک پارکینگ چه فرق هایی با هم دارند ؟

  • sobhan3 مارس 14, 2020 پاسخ

   سلام ممنون از شما. برند ها در دو سرعته بودن جک ها، زاویه بازشوی درب، ولتاژ مصرفی، جنس چرخ دنده ها و… با هم تفاوت دارند.

 9. فهیمی آوریل 6, 2020 پاسخ

  آیا خدمات جک پارکینگ شما با خدمات کرکره برقیتان جداگانه است ؟

  • sobhan3 آوریل 6, 2020 پاسخ

   سلام دوست عزیز بله این خدمات به طور جداگانه ارائه می شوند اما شما می توانید از هردوی آن ها نیز استفاده کنید.

 10. طاهرخانی آوریل 20, 2020 پاسخ

  سلام خسته نباشید اینکه کجا جک پارکینگ نصب بشه مهمه ؟ یا هرجایی می شود نصبش کرد ؟

  • sobhan3 آوریل 20, 2020 پاسخ

   سلام دوست عزیز ممنون از شما همانطور که در سوالات متداول هم اشاره کردیم محل نصب جک پارکینگ بسیار مهم است و به موارد زیادی بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 11. mahdyar می 4, 2020 پاسخ

  سلام خسته نباشید. آیا همانطور که برند هارو نوشتین شما هم از برند های مختلف جک پارکینگ استفاده می کنید ؟

  • sobhan می 4, 2020 پاسخ

   سلام دوست عزیز بله از برند های مختلف استفاده می شود اما تمام تلاشمان را می کنیم که از با کیفیت ترین و بروز ترین محصولات استفاده کنیم.

 12. عارف می 30, 2020 پاسخ

  سلام وزن جک در پارکینگ هم در قیمت تاثیر داره؟؟

  • Amirreza Ghaffari می 30, 2020 پاسخ

   سلام بله همینطور هست معمولا برای درب های سنگین تر ، جک سنگین تر هم نیاز هست.

ارسال نظر

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09125140727