قیمت جک پارکینگ

لیست قیمت جک پارکینگ کهربادر

 قیمت جک پارکینگ باید با توجه به نوع کاربرد و امکانات جک تعیین گردد. همچنین مواردی از قبیل وزن، متراژ دنده شانه یا … نیز می تواند بر قیمت جک پارکینگ تاثیرگذار باشد. شرکت کرکره برقی کهربادر ارائه دهنده انواع جک درب پارکینگ و خدمات نصب آن آماده خدمت به شما عزیزان است. برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت جک پارکینگ

مزایای جک درب پارکینگ

مزایا استفاده از درب پارکینگ کهربادر

file_type_nsri

ایمنی ساکنین

افزایش امنیت

صرفه جویی در زمان

مراحل ثبت سفارش جک پارکینگ در کهربادر

contract
contract
supp

برای خرید جک درب پارکینگ به مشاوره نیاز دارید ؟

برای اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات جک درب پارکینگ با ما تماس بگیرید.

برخی از مشتریان کهربادُر

چرا کهربادر را انتخاب کنیم؟

قیمت مناسب

کیفیت عالی محصولات و خدمات

مشاوره حضوری و تلفنی

خدمات پس از فروش عالی

توضیحاتی در مورد قیمت جک پارکینگ

تعیین قیمت جک پارکینگ

برای تعیین قیمت جک پارکینگ برای ورودی پارکینگ مان ابتدا باید نوع در را بدانیم و بتوانیم از بین جک بازویی و جک ریلی، مدل مورد نیازمان که مناسب درب باشد را انتخاب کنیم. عوامل موثر در تعیین قیمت جک پارکینگ بازویی عبارتند از عرض هر لنگه ، وزن هر لنگه و تعداد تردد در شبانه روز. با توجه به اطلاعاتی که از در دست داریم میتوانیم برای انتخاب جک درب پارکینگی بازویی مناسب، از بین دو نوع موتور هیدرولیک و الکترو مکانیکال اقدام نماییم. سیستم های هیدرولیک از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند و در بازار فروش بالاتری را دارند.

موتور هیدرولیک بسیار پر قدرت بوده و همچون دیگر انواع از این موتور (مانند جک سوسماری خودرو، ترمز خودروهای سنگین، بالابر، آسانسور و … ) از فشار روغن در دو محفظه کوچک و بزرگ استفاده میکند. بدین وسیله دارای توان به مراتب بیشتری بوده و در بعضی مدلهای خاص توانایی جابجایی هر لنگه تا دو تن را دارا می باشد.

از معایب این موتور می توان به عدم ترمز مناسب در ابتدا و انتهای درب اشاره نمود. برای رفع این مشکل می توانیم برای بسته شدن کامل درب از قفل برقی استفاده کنیم. برای مشخص نمودن انتها و عدم حرکت بیش از حد درب در نقطه انتهایی می توان از استپر آهنی بهره برد. از دیگر مشکلات این موتور می توانیم به تغییر اندازه حرکت درب در ماههای گرم در مقایسه با ماههای سرد اشاره کرد. چون همانگونه که می دانیم روغن در برابر گرما رقیق تر شده و در برابر سرما غلیظ تر می گردد.برای انتخاب دقیق تر می توانید با مشاوران ما در کهربادر در تماس باشید.

نحوه محاسبه ی قیمت جک پارکینگ

موتورهای الکترومکانیکال جک پارکینگ بازویی دارای دو نوع هستند : 
24 ولت 
220 ولت 
جک پارکینگی بازویی 24 ولت نسبت به جک پارکینگی بازویی 220 ولت دارای قدرت کمتری میباشد. اما در ترددهای بالا به علت کم بودن اندازه شار الکتریکی ، کمتر داغ شده و برای دربهای سبکی که تردد زیاد دارند مناسب تر هستند.
این را نیز باید در نظر داشته باشیم که جک پارکینگی بازویی 24 ولت در زمان قطع برق توسط باطری بکاپ داخلی میتواند به فعالیت خود ادامه دهد. هزینه جک پارکینگ بازویی 24 ولت بسته به مدل و برند آن، حدود 10 الی 20 درصد گرانتر از جک پارکینگی بازویی 220 ولت می باشد.
جک پارکینگی بازویی 220 ولت در مقایسه با قیمت جک پارکینگ دیگر دارای عمومیت بیشتری بوده و دارای برندهای داخلی و خارجی بسیاری است. جکهای پارکینگی داخلی نسبت به جک پارکینگی وارداتی عموما دارای قیمت پایین تری هستند. این موضوع به دلیل عوارض گمرکی و یا کیفیت بالاتر استفاده شده در محصولات خارجی است.

برندهای داخلی و خارجی جک پارکینگ

برندهای ایرانی: سیماران فراز 4 اس ، سیماران فراز 4 پی (این مدل مونتاژ شده پروتکو می باشد)، سوزوکی، الکتروپیک یوتاب، تیتان MPC، تکنما محک، وی 2 کالیپسو مونتاژ
برندهای خارجی: توسک اتریش، فک ایتالیا، نایس ایتالیا، لایف ایتالیا، بی اف تی ایتالیا، جنیوس ایتالیا، پروتکو ایتالیا.
گاهی عرض درب پارکینگ با وزن تناسب نداشته و نسبت به حالت معمول بلندتر است. برای حل این مشکل تعدادی از برندها اقدام به ساخت بازوهای بلندتری کرده اند و این مورد مرتفع گردیده است. گاهی نیز درب  اتوماتیک بصورت تک لنگه می باشد، که در این حالت مدار و چشمی و فلاشر همانند جک دو لنگه هستند، ولی فقط یک بازو مورد استفاده قرار می گیرد. در محاسبه قیمت نیز فقط مبلغ یک بازو از قیمت سیستم دو لنگه کسر می شود.


جک پارکینگی ریلی نسبت به توان مورد نیاز، دارای موتورهای متعددی می ‌باشد. انتخاب این مدل جک پارکینگی نیز وابسته به وزن درب، عرض درب (برای مشخص نمودن اندازه دنده شانه) و تعداد تردد می‌باشد. ضمنا یکی  دیگر از مهم ترین موارد توجه به روان بودن درب و سلامت بلبرینگ و گیره‌ها بایدباشد.

عوامل موثر بر قیمت جک پارکینگ

قدرت این جکها بر حسب قابلیت توانایی در جابجایی جرم یا وزن درب طبق کیلوگرم یا نیوتن مورد بررسی قرار میگیرند. در تعیین قیمت جک پارکینگ خانه و… باید به متراژ دنده شانه مورد نیاز نیز توجه داشت. بطور کلی برای تهیه جک پارکینگی بازویی، مبلغ پرداختی شما شامل موارد زیر می باشد:
پک کامل جک (بازوها، چشمی ها، فلاشر، دستگاه‌های نگهدارنده‌ی ابتدا و انتهای بازو، رابط پیچی دستک و بازو، ریموت‌ها  و مدار فرمان (مشتمل بر برد اصلی و خازن‌ها و باکس محافظ)، سیم و سیم کشی از تجهیزات تا مدار کنترل، نصب و راه اندازی خواهد بود.همچنین مبلغ پرداختی برای جک پارکینگی ریلی شامل موارد زیر است. پک کامل جک (محتوی موتور اصلی (مشتمل بر مدار اصلی و خازن داخلی و میکروسوئیچ)، چشمی ها، فلاشر، دستگاه های اتصال به صفحه پلیت، ریموت ها ) ، صفحه پلیت فلزی (که میتوان بر حسب نیاز روی زمین یا بالای درب نصب کرد)، سیم و سیم کشی از تجهیزات تا مدار کنترل و نصب و راه اندازی  می شود.
و اما مهم ترین و تاثیر گذار ترین عامل تاثیر گذار بر “قیمت جک پارکینگ” ، نوع جک است. جک ها انواع گوناگونی دارند که با توجه به ویژگی های منحصر به فردشان دارای قیمت ها و هم چنین کاربرد های گوناگونی هستند. از انواع جک های پرکاربرد می توان به جک های بازویی، جک دریلی ،جک برقی ، جک هیدرولیکی و یا جک های الکترو مکانیکی اشاره کرد. 

متعلقات جک پارکینگی بازویی و جک پارکینگی ریلی

قدرت این جک ها بر حسب قابلیت توانایی در جابجایی جرم یا وزن درب طبق کیلوگرم یا نیوتن مورد بررسی قرار میگیرند. در تعیین قیمت جک پارکینگ خانه و… باید به متراژ دنده شانه مورد نیاز نیز توجه داشت. بطور کلی برای تهیه جک پارکینگی بازویی، مبلغ پرداختی شما شامل موارد زیر می باشد: 
پک کامل جک (بازوها، چشمی ها، فلاشر، دستگاه‌های نگهدارنده‌ی ابتدا و انتهای بازو، رابط پیچی دستک و بازو، ریموت‌ها  و مدار فرمان (مشتمل بر برد اصلی و خازن‌ها و باکس محافظ)، سیم و سیم کشی از تجهیزات تا مدار کنترل، نصب و راه اندازی خواهد بود.
همچنین مبلغ پرداختی برای جک پارکینگی ریلی شامل موارد زیر است. پک کامل جک (محتوی موتور اصلی (مشتمل بر مدار اصلی و خازن داخلی و میکروسوئیچ)، چشمی ها، فلاشر، دستگاه های اتصال به صفحه پلیت، ریموت ها ) ، صفحه پلیت فلزی (که میتوان بر حسب نیاز روی زمین یا بالای درب نصب کرد)، سیم و سیم کشی از تجهیزات تا مدار کنترل و نصب و راه اندازی  می شود.
و اما مهم ترین و تاثیر گذار ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت جک درب پارکینگ ، نوع جک است. جک ها انواع گوناگونی دارند که با توجه به ویژگی های منحصر به فردشان دارای قیمت ها و همچنین کاربرد های گوناگونی هستند. از انواع جک های پرکاربرد می توان به جک های بازویی، جک دریلی ،جک برقی ، جک هیدرولیکی و یا جک های الکترومکانیکی اشاره کرد. 

قیمت انواع جک پارکینگ ایرانی

قدرت این جکها بر حسب قابلیت توانایی در جابجایی جرم یا وزن درب طبق کیلوگرم یا نیوتن مورد بررسی قرار میگیرند. در تعیین قیمت جک پارکینگ خانه و… باید به متراژ دنده شانه مورد نیاز نیز توجه داشت. بطور کلی برای تهیه جک پارکینگی بازویی، مبلغ پرداختی شما شامل موارد زیر می باشد:
پک کامل جک (بازوها، چشمی ها، فلاشر، دستگاه‌های نگهدارنده‌ی ابتدا و انتهای بازو، رابط پیچی دستک و بازو، ریموت‌ها  و مدار فرمان (مشتمل بر برد اصلی و خازن‌ها و باکس محافظ)، سیم و سیم کشی از تجهیزات تا مدار کنترل، نصب و راه اندازی خواهد بود.
همچنین مبلغ پرداختی برای جک پارکینگی ریلی شامل موارد زیر است. پک کامل جک (محتوی موتور اصلی (مشتمل بر مدار اصلی و خازن داخلی و میکروسوئیچ)، چشمی ها، فلاشر، دستگاه های اتصال به صفحه پلیت، ریموت ها ) ، صفحه پلیت فلزی (که میتوان بر حسب نیاز روی زمین یا بالای درب نصب کرد)، سیم و سیم کشی از تجهیزات تا مدار کنترل و نصب و راه اندازی  می شود.
و اما مهم ترین و تاثیر گذار ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت جک پارکینگ ، نوع جک است. جک ها انواع گوناگونی دارند که با توجه به ویژگی های منحصر به فردشان دارای قیمت ها و همچنین کاربرد های گوناگونی هستند. از انواع جک های پرکاربرد می توان به جک های بازویی، جک دریلی ،جک برقی ، جک هیدرولیکی و یا جک های الکترو مکانیکی اشاره کرد. 

مشکلاتی که ممکن است هنگام استفاده از جک درب پارکینگ به آن برخورد کنید

نصب جک درب پارکینگ چندان آسان نیست و قبل از نصب جک پارکینگی باید یک سری اطلاعات درباره محل نصب و موقعیت درب خود در اختیار نصاب و فروشنده جک قرار دهید تا آنها بتوانند جک پارکینگی  مناسب درب را برای شما پیشنهاد دهند. حال اگر بعد از نصب جک درب شما به مشکل برخوردید چه کارهایی میتوانید انجام دهید.

1- جک درب پارکینگ کار نمیکند و یا هنگام کار کردن صدای زیادی ایجاد کند

زمانی که جک درب پارکینگ شما دچار مشکل شده باشد کار نکند و یا صدای زیادی ایجاد کند،  می توانید قبل از تماس با یک نصاب خودتان ایراد را با چند نکته ساده بررسی کنید.
در مرحله اول به سراغ ریموت کنترل رفته و باتری آن را چک کنید،  ممکن است باتری ضعیف و یا تمام شده باشد. اگر کمی فنی تر هستید می توانید مدار ریموت را هم چک کنید تا مطمئن شوید قطعه ای در آن نسوخته باشد. در مرحله بعد سیم کشی ها و محل اتصال برق مانند پریزها را چک کنید تا مشکلی در آنها نبوده باشد.

2- درب پارکینگ در زمان مشخص بسته نمی شود

دو عامل وجود دارد که جک درب پارکینگ در تایم مشخص بسته نشود،  زمانی که با این دو مشکل مواجه شدید قبل از تماس و یا آوردن یک متخصص خودتان می توانید مشکل را برطرف کنید.  بعضی از جنگ ها دارای میکروسوئیچ  می باشند،  گاهی میکرو سوئیچ ها تنظیم نیستند تا درب بتواند در زمان معینی بسته شود پس باید در ابتدا میکرو سوئیچ ها را تنظیم کنید. بعضی از جک های پارکینگ دارای تایمر برای بسته شدن هستند و ممکن است در زمان بسته شدن تایم در نظر گرفته زودتر از وقت خود تمام شود و در باز بماند، بنابراین شما می‌توانید تایم جک پارکینگ خود را تنظیم کنید تا به موقع درب شما بسته شود.

3-درب پارکینگ باز نمی شود

زمانی که درب پارکینگ باز نمی شود در اقدام اول ریموت کنترل های خود را چک کنید ممکن است سیگنال ضعیف شده باشد و ریموت نتواند درب را باز کند، بنابراین شما می‌توانید با گذاشتن یک آنتن در سر راه مدار فرمان جک پارکینگی این مشکل را برطرف کنید و ریموت های خود را تقویت کنید.احتمال این مسئله وجود دارد که یک منبع رادیویی قوی مانند دکل مخابراتی و بی‌سیم های پلیسی در نزدیکی شما وجود داشته باشد که در فرکانس ریموت و مدار شما اختلال ایجاد کند.

4- درب پارکینگ بسته نمی‌شود

در مواجهه با این مشکل شما می توانید چک کنید که مانع و یا جسمی زیر درب گیر کرده است یا نه و یا چک کنید قطعه ای در جک پارکینگ و یا خود درب نشکسته  باشد و یا شل نشده شده باشد. سنسورهای چشمی، photo eye  بررسی کنید که هیچ عاملی مانع از ارسال سیگنال آنها نشده باشد و ضربه به این سنسور وارد نشده باشد.

مزیت های جک درب پارکینگ

از مزیت‌های جک پارکینگی این است که دیگر نیازی نیست به طور دستی درب را باز و بسته کنید و این عمل به طور اتوماتیک انجام می‌شود.این جک ها دارای موتور قدرتمندی هستند و همینطور بدون سر و صدا هستند. همچنین شما می توانید هم با ریموت و هم به صورت دستی این درب ها را باز و بسته کنید. از مزیت های بسیار مهم این درب ها امنیت آن ها می باشد. این درب ها کاملا مطمئن هستند و احتمال سرقت در صورت باز بودن درب را ندارند. این جک ها مجهز به قطعات هوشمند هستند و همین طور مقاومت و دوام بسیار بالایی دارند.
همچنین از مزیت‌های دیگر آن، قیمت مناسب جک پارکینگی است که باعث شده است استقبال خوبی از آن شود. بنابراین تمام افراد می توانند به راحتی آن را تهیه کنند.

قیمت مناسب جک پارکینگی، گارانتی و خدمات پس از فروش، کیفیت محصول و عمر مفید طولانی آن ؛ از عواملی هستند که سبب می شوند این محصول بتواند جایگاه خود را در بازارهای داخلی و جهانی باز کند و به کشورهای مختلف نیز عرضه شود.
جک پارکینگی می‌توانند حتی با اکسس کنترل ها ادغام شوند و توسط کارت و تگ و یا اثر انگشت درب پارکینگ باز شود، که این مورد از لحاظ ایمنی بسیار عالی است. شما محدودیتی در انتخاب جک درب پارکینگ ندارید، امروزه در بازار انواع جک های اتوماتیک وجود دارد، فقط کافی است مشخصات درب خود را به یک کارشناس حرفه‌ای بدهید تا مناسب ترین جک را از لحاظ کیفیت و قیمت به شما معرفی کند.

جک های پارکینگی دارای ریموت کنترل با فرکانس های متفاوت می باشد که می توان از فاصله های کم یا زیاد درب را باز کند اما بهتر است شما آن را از فاصله نزدیک استفاده نمایید تا از لحاظ ایمنی دچار مشکل نشوید زیرا ممکن است از راه دور درب را باز کنید و تا زمانی که خودرو شما به درب برسد شخص بیگانه و یا سارق از درب وارد ساختمان شود. همچنین می توانید از ریموت های غیر قابل کپی استفاده نمایید تا در صورت گم شدن و یا دادن ریموت خود به  شخصی نتوانند از آن کپی بگیرند .

دسته بندی جک های پارکینگ

جک های الکترومکانیکی پارکینگی

به طور کلی، سه نوع جک الکترومکانیکی وجود دارد: جک های با محور پیچی (ماردون) ، اپراتورهای بازویی (تلسکوپی)  و جک های کشویی ( مخصوص درب های ریلی) ، بطوریکه برای فرمان پذیری از طریق ریموت کنترل از راه دور یا یک شستی طراحی و برنامه ریزی شده اند.همچنین می توان از پانل های خورشیدی برای عملکرد این جک ها استفاده نمود.بسیاری از تولید کنندگان از باتری جهت پشتیبان گیری استفاده می کنند که هنگام نبودن برق میتوان از آن بهره جست.

جک های الکتروهیدرولیک پارکینگی

همانگونه که از نام این نوع از جک ها پیداست در داخل آن مایعات هیدرولیکی وجود دارد که با فشار و جابجایی آن طبق قوانین فیزیک ،منجر به جابجایی بازو و در نهایت حرکت درب جهت باز و بست خواهد بود.به طور معمول جک های هیدرولیکی قطعات کمتری نسبت به جک های الکترومکانیکی دارند.

بهترین برند های جک درب پارکینگ کدام اند ؟

بررسی برند ها مارک های جک درب پارکینگ می تواند به شما در هنگام خرید به شما کمک کند تا انتخابی درست داشته و جنسی با کیفیت تهیه کنید . در حالت عادی چک کردن و شناخت جک درب پارکینگی کاری دشوار است اما با استفاده از شناخت  برند های برتر و اعتماد به سابقه درخشانشان می توان به راحتی و با خیالی آسوده اقدام به خرید جک درب پارکینگ خود کنید . از این رو قصد داریم تا شما را با برند های معتبر در این زمینه آشنا کنیم .

جک درب سیماران

سیماران از برند های با تجربه و با کیفیتی است که سال هاست در تهران در حال فعالیت بوده و کالایی با کیفیت تولید و به بازار عرضه کرده است . این شرکت توانسته با به کار گیری تکنولوژی های نوین در خط تولید خود جک هایی مشابه با جک های ایتالیایی پرتکو تولید و وارد بازار کند . بعد از به وجود آمدن نوسانات قیمت و بالا رفتن محصولات خارجی فروش جک های پارکینگ این برند بسیار افزایش یافت .

برخی سوالات مشتریان

قیمت جک پارکینگ به اینکه تولید داخل یا خارج باشد، متفاوت است. از عوامل دیگر می توان به تک لنگه بودن و یا دو لنگه بودن درب، طول هر لنگه، برند جک مورد نظر، امکانات و کیفیت جک برقی و کارایی و دوام اشاره کرد.

خیر محل نصب کرکره روی هزینه نصب تاثیری ندارد.

جک های کنترلی، جک های ساخت ایتالیا، جک پروتکو، جک اتوماتیک، جک بی اف تی فوبوس، جک هیدرولیکی، جک پارکینگ تابا، جک پارکینگی سوزوکی، و جک پارکینگی یوتاب، از انواع جک درب پارکینگ هستند.

خیر بازدید از مکان نصب و مشاوره هزینه ای ندارد.

جک های پارکینگی ایرانی ارزان تر از جک های خارجی هستند.

 

عرض هر لنگ، وزن هر لنگ، تعداد تردد در شبانه روز

 

نمیتوان گفت جک های تولید داخل مورد اعتماد نیستند اما عموما تولیدات خارجی با برندهای معتبر کیفیت بالاتری ارائه می دهند

 

عموما موتور توبولار به دلیل فضای اشغالی کم و صدای کمتر

 

نسبت به فضای موجود کاملا متفاوت هستند انتخاب نوع بستگی به محل نصب دارد، اما به طور معمول موتور جک ریلی قوی تر از بازویی است.

 
 
FAQ

138 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *