بهترین قیمت کرکره برقی در تهران

کرکره برقی

کرکره برقی کهربادر

 

 قیمت کرکره برقی

همه ما قبل از خرید هر چیزی، در مورد کیفیت و قیمت آن تحقیق می کنیم. قیمت ها را مقایسه می کنیم، ویژگی های محصول را بررسی می کنیم.  این موضوع در مورد خرید لوازم فنی، مانند کرکره برقی اهمیت بیشتری دارد. باید قیمت کرکره های مختلف را بررسی کنیم. در این مقاله با تحلیل کامل قیمت کرکره با ما همراه باشید.

برای انتخاب کرکره برقی مناسب برای واحد تجاری باید نکات زیادی را مورد توجه قرار دهیم.اما از این بین امنیت کرکره اهمیت بالاتری دارد.از این رو باید تیغه مناسب و موتور مجهزی را برگزینیم. میتوانیم کرکره خود را ضد سرقت کنیم یا از کرکره معمولی بهره بریم.

قیمت کرکره برقی با توجه به نوع تیغه، عرض و ارتفاع مکان مورد نظر شما تعیین می شود. به علاوه فاکتورهایی مانند نوع موتور کرکره ، تعداد ریموت و  لوازم جانبی در قیمت کرکره برقی تاثیر دارند.

خیر محل نصب روی قیمت کرکره برقی تاثیری ندارد.

به طور کلی تیغه های فولادی گران تر از تیغه های آلومینیومی هستند. بنابراین قیمت کرکره برقی فولادی بیشتر از قیمت کرکره برقی آلومینیومی است.

خیر بازدید از مکان نصب و مشاوره هزینه ای ندارد.

کرکره برقی آلومینیومی نسبت به بقیه انواع کرکره برقی، قیمت کمتری دارد.

کرکره برقی کهربادر

تعیین قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی با توجه به نوع تیغه، عرض و ارتفاع مکان مورد نظر شما تعیین می شود. به علاوه فاکتورهایی مانند نوع موتور کرکره ، تعداد ریموت و  لوازم جانبی در قیمت کرکره برقی تاثیر دارند. موتور کرکره فروشگاه و پارکینگ در انواع تیوبلار چینی، تیوبلار چینی درجه یک، ساید چینی، ساید چینی درجه یک، ساید چینی ups دار، ساید چینی درجه یک ups دار موجود هستند.

شما می توانید لوازم جانبی کرکره برقی خود را انتخاب کنید. این لوازم کرکره شامل جاقفلی استیل، دستگیره خلاص کن سایبانی، چشم فتوسل، فلاشر، دستگاه اتوماتیک کارتی، سیم و سیم کشی چشم و فلاشر هستند. بعد از انتخاب موارد بالا، با کارشناسان ما تماس گرفته تا از قیمت کرکره خود مطلع شوید. موتور ساید کرکره برقی برای ساختمان های صنعتی و پارکینگ خانه ها مناسب است. در این سیستم ها از فنر و کاسه فنر استفاده نمی شود. بنابرایندر این موتورها شکستگی  رخ نمی دهد.

با یک تماس تلفنی با کارشناسان ما از قیمت این موتورها مطلع شوید. مهم ترین فاکتور تعیین کننده در قیمت کرکره برقی نوع تیغه است. زیرا حمل، شفت، شاسی و قوطی کشی و نصب، تقریبا قیمت یکسانی دارند. ممکن است تصور کنید که قیمت کرکره بسیار گران است. اما مطمئن باشید که با این هزینه امنیت فروشگاه، پارکینگ و خانه تان را تضمین می کنید.

قیمت کرکره برقی

عوامل تعیین کننده در قیمت کرکره

اندازه پنجره یا در ساختمان بر قیمت کرکره برقی تاثیر می گذارد. کرکره های کوچک تر ارزان تر هستند. کرکره های تجاری برای پنجره ها و درهای خیلی بزرگ مناسب هستند. نوع پروفیل بر قیمت نهایی تاثیر دارد. محصولات استاندارد برای مصارف های تجاری و خانگی مناسب هستند. کرکره برقی های سنگین برای فروشگاه ها و مجتمع تجاری ها کاربرد دارند. نوع رنگ کرکره برقی بر قیمت نهایی تاثیر دارد. برای اطلاع از تنوع رنگ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

همانطور که بیان کردیم، نوع موتور و تیغه در قیمت کرکره برقی تاثیر دارد. ولی با تغیین این دو نمی توان قیمت انواع کرکره برقی را به طور قطعی محاسبه کرد. در واقع اگر یک فرمول برای تعیین قیمت کرکره برقی در نظر بگیریم، تیغه و موتور متغیرهای این فرمول هستند. اما شفت کرکره، ریموت، رسیور، شاسی، شاسی کشی، نصب، حمل و مونتاژ نیز اعداد ثابت فرمول تعیین قیمت کرکره برقی هستند. بنابراین بعد از انتخاب دستگاه های مورد نیاز برای کرکره برقی، نوع تیغه و موتور، حتما با مشاوران ما تماس بگیرید.

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی پارکینگ

نوع کرکره در قیمت کرکره برقی پارکینگ تاثیر دارد. قیمت کرکره با تیغه های غضروف دار گران تر است. در مقابل، کرکره برقی های آلومینیومی ارزان تر هستند. کرکره برقی پلی کربنات شفاف نیز در دسته کرکره های گران هستند.  این تیغه ها ساختمان شما را زیبا می کنند. همچنین، ضد حریق، ضد ضربه و ضد گلوله هستند. رنگ کرکره برقی نیز در تعیین قیمت نهایی موثر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کرکره برقی با ما، 09125140727 تماس بگیرید.

قیمت کرکره فروشگاه

کرکره برقی فروشگاه، علاوه بر جنس های آلومینیومی، غضروف دار و پلی کربنات، در جنس های رول گیتر و فول پانچ نیز ساخته می شود. قیمت کرکره برقی رول گیر از همه گران تر است و سر و صدای زیادی تولید می کند.  در ساخت تیغه رول گیتر از مفتول های فولادی و روکش آلومینیوم استفاده شده است. این تیغه ضد برش است و با ضربات محکم شکسته نمی شود.

 از این رو، اگر صاحب طلا فروشی و یا مدیر ساختمان های تجاری هستید، پیشنهاد می شود تیغه رول گیتر را برای کرکره برقی خود انتخاب کنید. تیغه های آلومینیومی با شیشه نیز استفاده می شوند. ترکیب شیشه و آلومینیوم کرکره برقی را زیباتر می کند. اما قیمت کرکره در این حالت بالاتر است. قبل از سفارش نوع موتور را انتخاب کنید. نوع موتور در قیمت کرکره برقی تاثیر دارد. برای محاسبه قیمت کرکره برقی دلخواه  با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی موتور تیوبلار

در کرکره برقی موتور تیوبلار، متور به شکل لوله داخل رول کرکره قرار می گیرد. بنابراین نسبت به موتورهای ساید، فضای کمتری اشغال شود. قیمت کرکره برقی موتور تیوبلار پایین تر است و میزان تردد کمتری از موتورهای ساید دارد. نوع برند موتور و کشور سازنده در قیمت کرکره موتور تیوبلار تاثیر دارد. برای مثال موتور تیوبلار معمولا تحت لیسانس برندهای Somfy، Sommer و FAAC از کشورهای فرانسه، آلمان و ایتالیا هستند ولی در چین تولید می شوند. قیمت کرکره موتور تیوبلار 8 تا 20 برابر قیمت کرکره های معمولی است.

قیمت تیغه های کرکره برقی

تیغه های مختلفی برای کرکره برقی در بازار عرضه می شود. این تیغه ها قیمت های متنوعی دارند. برای مثال، تیغه فولادی از 120 تا 180 هزار تومان قیمت دارند. تیغه آلومینیومی از 150 تا 300 هزار تومان است و تیغه پلی کربنات متری 300 تا 600 هزار تومان است. تیغه آلومینیوم با قیمتی متوسط، مشتریان بیشتری دارد.

قیمت کرکره برقی

قیمت برندهای مختلف

 قیمت تیغه ها توسط کرکره برقی کهربادر تعیین نمی شود. برای مثال طبق آمارهای موجود، قیمت کرکره برقی تیغه آکرول، 115 هزار تومان، تیغه آلما 105 هزار تومان و تیغه رول گیتر 260 هزار تومان است. موتورها نیز با قیمت ها و برندهای مختلف عرضه می شوند. برای مثال موتور توبلار مکس، 600 هزار تومان، موتور توبلار بارزانته، 650 هزار تومان و موتور توبلار اسمارت، 630 هزار تومن است.

کرکره برقی ارزان

همیشه کرکره برقی ارزان قیمت همیشه به معنای خرید کرکره بی کیفیت نیست. اگر می خواهید در هزینه های خرید کرکره برقی صرفه جویی کنید، می توانید یک کرکره برقی سفید رنگ یا نما رومی سفارش دهید. کرکره های تیغه رنگی، طرح چوب و یا شفاف قیمت گران تری دارند.

قیمت کرکره برقی

قیمت موتور کرکره 

همانطور که در مقاله های پیشین گفته شد، موتور کرکره برقی نیز انواع مختلفی دارد و در برندهای مختلف عرضه می شود. موتور ساید کرکره برقی لنوکس، از موتورهایی است که برق اضطراری دارد و با قیمت یک میلیون و سیصد در بازار وجود دارد. موتور ساید بارزانته، ولتاژ جک  دارد و قیمتش بیشتر است. اگر موتور کرکره برقی تان نیاز به تعمیر دارد و یا باید تعویض اش کنید، می توانید با مشاوران کرکره برقی کهربادر در ارتباط باشید.

قیمت کرکره برقی پنجره

در کرکره برقی پنجره، مواردی مانند زیبایی و هماهنگی ظاهر کرکره برقی با نمای ساختمان، امنیت تیغه کرکره برقی، و عایق بودن کرکره نسبت به نور، سرما، گرما و صدای محیط اهمیت دارد. قیمت کرکره برقی پنجره نیز با توجه به جنس موتور و تیغه تعیین می شود. به طور کلی قیمت کرکره برقی پنجره پایین است.

 

کرکره برقی

قیمت کرکره برقی شیشه ای

قیمت کرکره برقی شیشه ای یا کرکره برقی پلی کربنات، از کرکره برقی های فولادی بیشتر است. این نوع کرکره برقی ها بیشتر برای درب های چند منظوره، کنترل دسترسی، و پنجره ها استفاده می شوند. از طرف دیگر، این نوع کرکره ها بیشتر برای مصارف امنیتی استفاده می شوند. برای مثال اگر به ساختمان بانک ها یا صرافی ها نگاه کرده باشید. متوجه می شوید که از کرکره برقی شیشه ای یا پلی کربنات استفاده کرده اند. نکته جالب در مورد این کرکره برقی، ضریب ایمنی بالا است. همچنین کرکره برقی های شیشه ای یا پلی کربنات، با شفافیت ها و ضخامت های مختلف در بازار عرضه می شوند.

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی فولادی

یکی از متداول ترین نوع کرکره برقی، کرکره برقی فولادی است. قیمت کرکره برقی فولادی معمولا بیشتر از انواع دیگر کرکره است. جالب است بدانید که اولین کرکره برقی ها، کرکره های فولادی یا گالوانیزه بودند. قیمت بالای این نوع کرکره، کیفیت و مقاومت بالای آن است. بنابراین اگر به دنبال یک کرکره برقی خوب و امن هستید، حتما یک کرکره فولادی تهیه کنید. برای اینکه قیمت کرکره برقی فولادی را محاسبه کنید، باید ابعاد آن را اندازه گیری کنید.

نکات مهم در خرید کرکره برقی

به طور کلی، همانطور که قبلا ذکر کردیم، کرکره برقی انواع مختلفی دارد. بنابراین قیمت ها نیز متفاوت هستند. برای اینکه با توجه به بودجه ای که دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید، تا از قیمت دقیق اطلاع پیدا کنید. لازم به ذکر است که در هنگام خرید قطعات، حتما از استاندارد و گارانتی آنها مطلع شوید.

۱۵ نظر

 • برای یک فروشگاه بزرگ چه نوع کرکره برقی مناسب است

  نسیم بهمن ۱۷, ۱۳۹۷
  • کرکره ضد سرقت

   خشایار خدایاری بهمن ۲۹, ۱۳۹۷
 • حتما باید برای پنجره ها هم کرکره برقی سفارش داد

  مریم بهمن ۱۷, ۱۳۹۷
  • ما برای بنجره در هر نوع سایزی سفارش قبول میکنیم

   خشایار خدایاری بهمن ۲۴, ۱۳۹۷
 • کرکره برقی های شفاف خیلی گرونن؟

  مریم بهمن ۱۷, ۱۳۹۷
  • بنا بر کشور سازنده قیمتها متفاوت میباشد

   خشایار خدایاری بهمن ۲۴, ۱۳۹۷
 • برای سوله ها و کارخانه ها قیمت نصب کرکره چند است؟

  مریم بهمن ۱۷, ۱۳۹۷
  • برای اطلاع از قیمت ها میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید

   خشایار خدایاری بهمن ۲۴, ۱۳۹۷
 • من تو نمونه هاتون کرکره برقی عسلی رنگ دیدم. قیمت اون چقده

  نسترن اسفند ۱۵, ۱۳۹۷
 • نوع کرکره برقی روی قیمت اش تاثیر داره؟

  مسعود اسفند ۱۵, ۱۳۹۷
  • دوست عزیز نوع کرکره برقی در قیمت تاثیری مستقیمی دارد

   خشایار خدایاری اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸
 • یه کرکره برقی مناسب حدودا قیمتش چنده؟

  مهران اسفند ۱۵, ۱۳۹۷
  • دوست عزیز میتوانید با مشاورین ما در خصوص این موضوع صحبت کنید

   خشایار خدایاری اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸
 • در مورد کرکره برقی ضد حریق توضیح می دهید

  صبا اسفند ۱۵, ۱۳۹۷
  • در مقالات بعدی حتما به این موضوع میپردازیم

   خشایار خدایاری اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعتهgoogle0b93f2bee0981e78.html