جدول قیمت هر متر مربع کرکره برقی در سال 99 | مناسب ترین قیمت کرکره برقی

کرکره برقی کهربا

قیمت کرکره برقی کهربادر

قیمت کرکره برقی

یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام انتخاب کرکره برقی اهمیت دارد، قیمت آن است. قیمت کرکره برقی با توجه به جنس و نوع آن متفاوت است. شما می توانید اطلاعات کافی درباره ی قیمت کرکره برقی را در اینجا مشاهده کنید.

قیمت کرکره برقی

برخی سوالات مشتریان

در صورتی که جواب خود را پیدا نکردید می توانید به صورت 24 ساعته با مشاوران ما در ارتباط باشید.

هدف ما تامین امنیت شماست

با توجه به نوع تیغه، عرض و ارتفاع مکان مورد نظر شما تعیین می شود. به علاوه فاکتورهایی مانند نوع موتور کرکره ، تعداد ریموت و  لوازم جانبی در قیمت تاثیر دارند. همچنین جنس تیغه و کرکره برقی انتخاب شده نیز بر قیمت تاثیر می گذارد.

خیر، محل نصب کرکره برقی و موقعیت مکانی آن هیچ گونه تاثیری بر روی قیمت ندارد.

به طور کلی تیغه های فولادی گران تر از تیغه های آلومینیومی هستند. بنابراین کرکره برقی فولادی قیمت بالاتری از کرکره برقی آلومینیومی دارند.

خیر برای بازدید اولیه و مشخص شدن محل نصب هیچ هزینه ای دریافت نمی شود و تنها مشاوره ای برای چگونگی نصب و برآورد هزینه ها داده می شود.

کرکره برقی آلومینیومی نسبت به بقیه انواع کرکره برقی، قیمت کمتری دارد.

تیغه ای که در برابر ضربه، فشار، آتش سوزی و برش ایمن تر باشد را تیغه امنیتی می نامند و تیغه پلی کربنات دارای امنیت بالاتری نسبت به سایرین است.

ویدئو پیشنهادی کهربادر

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ویدئو زیر را مشاهده نمایید.

ویدئو تهیه شده توسط تکنسین کهربادر می باشد.

نحوه ی محاسبه ی قیمت هر متر مربع کرکره برقی

ابتدا به بررسی نحوه محاسبه هزینه نهایی می پردازیم و در نهایت به معرفی تک تک عوامل موثر در این محاسبه را شرح می دهیم و لیست قیمت محصولات را برای شما قرار میدهیم. دوستان گرامی، خواهشمندیم جهت بررسی دقیق بدلیل نوسانات قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت کرکره = هزینه تیغه کرکره برقی + هزینه موتور کرکره برقی + هزینه شفت + هزینه نصب و آهنکشی + هزینه آهن + کرایه حمل تا پروژه


هزینه تیغه کرکره برقی = هزینه روز تیغه کرکره برقی x مساحت دهنه

قیمت روز تیغه = وزن تیغه در هر متر مربع و قیمت روز انواع تیغه و کیفیت آلیاژ در هر نوع تیغه

مساحت دهنه = عرض دهنه x ( ارتفاع + 30 سانتی متر )

قیمت موتور کرکره برقی = وزن تیغه در مساحت کل و نوع موتور کرکره برقی

قیمت نوع موتور کرکره برقی = مدل کلی موتور و نوع ولتاژ و جنس سیم پیچ و اندازه روتر و نوع گیربکس

قیمت شفت = نوع لوله ( 8 یا 11 ) و ( قیمت روز لوله در هر متر طول x عرض دهنه )

قیمت نصب و آهن کشی = اندازه دهنه x قیمت و نصب انواع مختلف تیغه در هر متر مربع

هزینه آهن کشی = قیمت روز آهن و قوطی آهنی یا دیگر متعلقات

چه عواملی در قیمت کرکره برقی تاثیرگذار هستند؟

 

    1. نوع موتور

 

یکی از عوامل موثر بر قیمت کرکره برقی نوع موتور آن است. موتورهای کرکره برقی به دو نوع تقسیم می شوند. موتور ساید و موتور توبولار

موتور توبولار برای کرکره های سبک وزن و کوچک کاربرد دارد. این موتورها از قیمت پایین تری نسبت به موتورهای ساید برخوردار هستند ولی میزان تردد مجاز آن ها نیز کمتر از موتورهای ساید می باشد. همچنین این موتورهای برقی دارای برق اضطراری نیستند و در زمان قطعی برق از خلاص کن دستی استفاده می کنند.

یکی دیگر از خصوصیات این نوع موتور کرکره برقی این است که این موتورها نسبت به موتور ساید فضای کمتری اشغال می کنند و درون رول کرکره برقی قرار می گیرند. اگر کرکره برقی شما نیاز به تردد بالا داشته باشد این نوع موتور کرکره برقی مناسب نمی باشد. همچنین این نوع موتور برای کرکره برقی با نهایتا وزن 140 کیلوگرم کاربرد دارد و برای کرکره برقی سنگین وزن مناسب نمی باشد. در صورت خرابی این نوع موتور کرکره برقی نیاز به تعویض موتور است و این نوع موتورها قابل تعمیر نیستند. همچنین در صورت خرابی و خلاص شدن گیربکس فاقد سیستم پاراشوت جهت جلوگیری از سقوط کرکره برقی هستند.

قیمت کرکره برقی

موتورهای ساید قوی ترین نوع موتور کرکره برقی هستند و برای کرکره برقی با وزن بالا کاربرد دارند. همچنین این موتورها برای مکان هایی که نیاز به تردد بالای کرکره برقی است کاربرد دارند و در شرایط قطعی برق دارای برق اضطراری هستند. این نوع موتور کرکره برقی معمولا برای کرکره برقی سوله ها، مغازه ها و پارکینگ ها تولید می شوند. این موتورها در صورت خرابی امکان تعمیر بدون دستکاری در سایر تجهیزات کرکره برقی را دارند . تعمیر آنها با سرعت بیشتری نسبت به موتورهای توبولار انجام می شود. این موتورها مناسب برای کرکره برقی های سنگین تا نهایتا وزن 1500 کیلوگرم هستند. این موتورها خارج از رول نصب می شوند و فضای بیشتری را نسبت به موتورهای توبولار اشغال می کنند. ایرادی که از این نوع موتور کرکره برقی می توان گرفت سرعت پایین آنها هنگام باز و بسته شدن است.

  2. نوع تیغه

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در قیمت کرکره برقی نوع تیغه است. نوع عایق، اندازه، جنس و رنگ تعیین کننده میزان قیمت تیغه کرکره برقی هستند. جنس تیغه کرکره برقی انواع مختلفی دارد. معمولا پرکاربردترین آنها فولاد، پلی کربنات و آلومنیوم است.

تیغه های آلومینیومی از بیلت آلومنیوم تهیه می شوند. این نوع تیغه ضد خش است و مناسب برای استفاده در سوله ها، مغازه ها و اماکن صنعتی هستند و به دلیل توخالی بودن برای استفاده در منازل مناسب نمی باشند. این نوع تیغه کرکره برقی در حال حاضر سهم زیادی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است. از مزایای این نوع تیغه می توان به سبک بودن آن اشاره کرد که باعث شده است امکان استفاده از موتورهای سبک تر را فراهم نماید. سبک بودن وزن تیغه در بالا رفتن عمر موتور کرکره برقی می تواند تاثیرگذار باشد. روش تهیه این نوع تیغه نسبت به سایر انواع آن راحتتر است و کیفیت آن نسبت به قیمت مقرون به صرفه است. این نوع تیغه به دلیل ضد زنگ بودن مناسب برای استفاده مناطق شرجی نیز هستند.

تیغه های گالوانیزه از استحکام بالاتری نسبت به تیغه های آلومنیومی برخوردار هستند. اما این نوع تیغه ها ضد خس نیستند و در صورت خش برداشتن امکان زنگ زدن آنها نیز وجود دارد. کیفیت این نوع تیغه ها به نوع ساخت و رنگی که در آن استفاده می شود می تواند متفاوت باشد. از این نوع تیغه ها برای استفاده در ساختمان های مسکونی و پارکینگ ها استفاده می شوند.

تیغه های گالوانیزه از استحکام بالاتری نسبت به تیغه های آلومنیومی برخوردار هستند. اما این نوع تیغه ها ضد خش نیستند و در صورت خش برداشتن امکان زنگ زدن آنها نیز وجود دارد. کیفیت این نوع تیغه ها به نوع ساخت و رنگی که در آن استفاده می شود می تواند متفاوت باشد. از این نوع تیغه ها برای استفاده در ساختمان های مسکونی و پارکینگ ها کاربرد دارند.

از تیغه های شفاف یا پلی کربنات به دلیل مقاومت بالای آن معمولا در امکان امنیتی استفاده می شوند. این نوع تیغه ها ضد زنگ، ضد خش و ضد آتش سوزی هستند و در رنگ های مختلفی ساخته می شوند و دارای طرح های جذاب و زیبایی ارائه می شوند. به دلیل کیفیت بالا در ساخت این نوع تیغه، قیمت آن نیز از سایر انواع بالاتر می باشد.

قیمت کرکره برقی
قیمت کرکره برقی

چرا باید از کرکره برقی استفاده کنیم؟

 

 امنیت بالا – محافظت از دیوار به دیوار برای دهانه های کوچک تا بزرگ

غلتک رو به پایین برای حرکت آسان

اقتصادی – کم هزینه

استفاده آسان

عایق صدا و حرارت برای جلوگیری از اتلاف انرژی

مناسب برای مصارف صنعتی و تجاری برای درها و پنجره ها

ساخته شده از فولاد گالوانیزه و ضد آب و هوا و ضد زنگ

از درها و پنجره ها در مقابل فضای باز محافظت می کند

ایده آل برای فروشگاه ها ، انبارها و املاک تجاری و کارخانه ها

نصب و راه اندازی سریع و کارآمد بدون مشکل توسط تیم های مجرب

چرا امروزه استفاده از درب های کرکره برقی توصیه می شود

درب های کرکره ای برقی نوعی از درب است که می تواند از آن ها برای مصارف مسکونی یا تجاری استفاده شود. بیشتر درب های کرکره ای برقی صنعتی یا درب های گاراژ غلتکی برای نصب سریع و آسان و نیازهای کم مصرف طراحی شده اند. آنها بسیار قوی و ماندگار هستند و برخلاف درهای تاشو که در گاراژهای مسکونی و واحدهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند در استفاده مداوم، مقاومت کنند. همچنین به دلیل وزن کمتر و سهولت جابجایی جایگزین بسیار مناسبی برای کرکره های فلزی سنگین وزن که باعث امراضی مانند دیسک کمر میشدند هستند. همین طور هزینه کرکره برقی نیز مناسب است.

فروشگا های  تجاری معمولا اهداف سارقین هستند. اگر صاحب فروشگاه یا رستوران هستید ، طبیعتاً می خواهید از حداکثر امنیت در محل کار خود اطمینان حاصل کنید. درها و کرکره های برقی سطح امنیت مورد نیاز را فراهم می کند. ویژگی های امنیتی آن که درز درها ، شیشه ها و دیوارها را می پوشاند،  محافظت بیشتری را ایجاد می کند. جدای از سارقین ، درهای کرکره برقی از دفتر یا فروشگاه شما در برابر آب و هوا  و ورود گرد و غبار به داخل ساختمان محافظت می کنند.

قیمت کرکره برقی

کرکره ها و درهای برقی بصورت استاندارد طراحی شده اند و نصب آنها بسیار ساده است. با این حال ، ابعاد متفاوت و در بعضی موارد طرح ها متناسب با نیازهای فردی تولید می شود. همچنین ممکن است این کرکره ها و درها با توجه به انتخاب شما طراحی شوند. حتی می توانید نام تجاری یا لوگوی خود را روی دیافراگم یا درب بچسبانید ، به طوری که آرم یا نام بیزینس شما بر روی آن نشان داده شود. این کار به عنوان یک هدف موثر برای بازاریابی شغل شما ، که حتی در ساعات خارج از کار برای شما تاثیرگذار خواهد بود ، عمل می کند.

همانطور که گفته شد کرکره و درهای امنیتی از محل شما در برابر صدمات ناشی از باد، طوفان، باران و برف محافظت می کند. در هوای طوفانی ، می توانید درب و کرکره برقی خود را به پایین بکشید تا محل کار خود را از هر چیزی که ممکن است به محل کار شما آسیب بزند ، محافظت کنید. درهای کرکره برقی و درهای فلزی در صورتی که دفتر یا فروشگاه شما به طور کلی از جنس شیشه باشد ، که در مقابل شکستگی و صدمه دیدن آسیب پذیر است ، گزینه مناسبی خواهد بود.

قیمت کرکره برقی

تعمیر و نگهداری درب های کرکره های برقی

یک نکته عالی در مورد بیشتر کرکره های برقی این است که آنها به تعمیر و نگهداری زیادی احتیاج ندارند. معمولا در فصل سرما برای بهبود کارایی موتور درب کرکره برقی قطعات متحرک آن را روغن کاری می کنند. همچنین شما میتوانید با تراز کردن کرکره برقی خود به طوری که فشار ناشی از بالا و پایین رفتن کرکره برقی بر روی موتور به حداقل برسد و با اینکار طول عمر موتور کرکره را افزایش می دهید.

کرکره و درب امنیتی برقی باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. با این حال، درب و کرکره ای که به صورت دستی کار می کنند ارزان تر هستند و ممکن است گزینه عملی تری برای مشاغل کوچک باشد.

درب های کرکره ای  با برق کار می کنند یا به صورت دستی باز و بسته می شوند. مانند هر درب، مواد تشکیل دهنده محصول بسته به نیاز ممکن است تا حد زیادی متفاوت باشد. شما باید دربی را انتخاب کنید که پاسخگوی نیازهای امنیتی شما باشد،  همچنین یک ظاهر جذاب داشته باشد.

قیمت درب های کرکره برقی

شما می توانید اطمینان حاصل کنید که درب های کرکره برقی از کیفیت بالایی برخوردار است و برخی از بادوام ترین درب ها در بازار است. اگر به دنبال نصب درب های کرکره برقی برای محل کار یا خانه خود هستید، برای دانستن قیمت درب های کرکره برقی با ما تماس بگیرید. قیمت درب های کرکره برقی بسته به نوع و جنس آن تفاوت قیمتی دارد.

بهترین راه نصب صحیح درب های کرکره برقی

بهترین راه برای اطمینان از نصب صحیح درب های کرکره برقی این است که  شما از طریق خدمات یک شرکت نصب کننده حرفه ای استفاده کنید. اگر تجربه نصب کرکره های برقی را دارید، می توانید کرکره جدید را خودتان نصب کنید. دفترچه راهنمای نصب برای کمک به شما طراحی شده اند، این دفترچه  با ارائه دستورالعمل و مشاوره کمک می کند که درب ها را صحیح نصب کنید به گونه ای که دیافراگم رول شما تا حد امکان ایمن باشد.

نصب صحیح برای عملکرد و امنیت شاتر غلتکی شما مهم است. اگر غلتک در جای مناسب و صحیح قرار نگیرد، یا قدرت غلتک تضعیف شود  منجر  به خطرات جبران ناپذیری  می شود.

قیمت کرکره برقی
قیمت کرکره برقی

دفترچه های راهنمای نصب چیست؟

این دفترچه راهنما به شما اطمینان می دهد که چگونه می توانید درب های کرکره برقی خود را به درستی و مطابق با قوانین نصب کنید.

شاید شما هم بپرسید:

 

 

استحکام کدام تیغه از سایرین بیشتر است؟

تیغه پلی کربنات، سپس فولادی و در آخر آلومنیوم.

نمیتوان گفت جک های تولید داخل مورد اعتماد نیستند اما عموما تولیدات خارجی با برندهای معتبر کیفیت بالاتری ارائه می دهند.

 

امنیت درب اتوماتیک شیشه ای در چه حدی است؟

بسته به سفارش مشتری با ضد ضربه کردن شیشه ها با قفل مکانیکال و الکتیکال می توان حتی تایید پلیس امنیت را نیز گرفت.

 

دزد گیر بهتر است یا دوربین؟

دوربین بیشتر بازدارنده است در صورتی که فرد مورد نظر چهره خود را پوشانده باشد دوربین کمکی نخواهد کرد. اما دزدگیر برای اعلام خطر سرقت مناسبتر است و در کل دوربین و دزدگیر تکمیل کننده هم هستند.

 

درب اتوماتیک شیشه ای می تواند در روز چند بار باز و بسته شود؟

بستگی به مدل اپراتور دارد. در بعضی برندها تردد نامحدود وجود دارد.

 

بالاترین کیفیت دوربین های موجود چیست؟

در حال حاضر دوربین IP 4 Mega Pixel موجود است.

 

دوربین دیجیتال بهتر است یا آنالوگ؟

قطعا دوربین IP دارای کیفیت بالاتری است و قیمت بالاتری نسب به دوربین های آنالوگ دارد. ولی دوربین های جدید AHD دارای کیفیت قابل قبول و قیمت مناسبتری هستند.

 

جنس قاب درب اتومات شیشه ای چیست؟

عموما فریم آلومنیومی است.

 

پرده هوا چیست؟

پرده هوا یا همان ایرجت در بالای درب ورودی نصب شده و از جا به جایی هوای داخل و بیرون جلوگیری می کند.

نظر دادن در مورد"قیمت کرکره برقی"

 1. توحیدی سپتامبر 1, 2019 پاسخ

  قیمت جک درب پارکینک به چه صورت هست؟

  • farimahgh سپتامبر 1, 2019 پاسخ

   سلام دوست عزیز رنج مختلفی با توجه به جنس و کاربری دارد میتوانید پاسخ خود را به صورت کامل تر در قیمت جک پارکینگ بدست آورید

 2. رضا سپتامبر 2, 2019 پاسخ

  تیغه های کرکره برقی به چه صورت باید نصب بشه در پلیت؟

  • farimahgh سپتامبر 8, 2019 پاسخ

   سلام دوست عزیز، اصول روش ثات است، اما باتوجه به مدل های مختلف ممکنه تفاوت داشته باشه، میتونین به صفحه نصب کرکره برقی برای اطلاعات بیشتر رجوع کنین یا با مشاوران ما تماس بگیرید

 3. آهنگری سپتامبر 2, 2019 پاسخ

  قیمت کرکره برقی های ساخت ایران هم در مقایسه با خارجی اینقدر نوسان داره؟

  • farimahgh سپتامبر 2, 2019 پاسخ

   با سلام نه در حد محصولات خارجی، اما در بسیاری از مدل ها از قطعات خارجی استفاده میشود و با همان کیفیت محصول خارجی اما با قیمت نازلتر نسبت به آن. قیمت محصول با توجه به کاربری و اندازه آن متفاوت است.

 4. masoud سپتامبر 7, 2019 پاسخ

  salam, bbakhshid dasoorat darkhast nasb, barae bazdid mahl hazine joda gerefte mishe?

  • farimahgh سپتامبر 8, 2019 پاسخ

   سلام دوست عزیز خیر شامل هیچ هزینه ای نمیشود

 5. رضا دانش سپتامبر 7, 2019 پاسخ

  من میخوام بدونم برای نصب چه قطعاتی باید جدا خریداری بشه؟

 6. amir سپتامبر 8, 2019 پاسخ

  جک درب پارکینگ چی هست؟

  • farimahgh سپتامبر 8, 2019 پاسخ

   سلام دوست عزیز عامل حرکت درب های دو لنگه یا تک لنگه خصوصا برای پارکینگ و حیاط مورد استفاده هستند برای اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه جک درب پارکینگ رجوع کنید

 7. amirhosein سپتامبر 8, 2019 پاسخ

  به این کرکره هایی خودش جمع میشه بالا چی میگن؟

  • farimahgh سپتامبر 8, 2019 پاسخ

   سلام دوست عزیز کرکره های پوش آپ

 8. نیما محمدی نوامبر 13, 2019 پاسخ

  استفاده از کرکره برقی برای ویلا و پنجره از لحاظ امنیت مشکل ایجاد نمی کند؟

  • anna نوامبر 13, 2019 پاسخ

   سلام
   خیر دوست عزیز. اتفاقا استفاده از کرکره امنیت را بالا می برد و فرد سارق خیلی سخت تر می تواند وارد شود. و یا کندن و خراب کرد کرکره هم خیلی سخت تر از بریدن میله هست که عموما در ویلاها استفاده می شود.

 9. مهسا کرمی نوامبر 13, 2019 پاسخ

  سلام
  آیا استفاده از کرکره برقی در ویلا امکان سرقت ندارد؟ قیمت کرکره برقی مناسب برای ویلا از دیگر کرکره برقی ها گران تر ست؟

  • anna نوامبر 13, 2019 پاسخ

   خیر احتمال سرقت آن کمتر است و امنیت بالایی دارد.
   بستگی به کرکره برقی دارد که انتخاب می کنید و قیمت هر کدام فرق می کند

 10. فرهاد پیکری نوامبر 13, 2019 پاسخ

  با سلام
  قیمت های ارائه شده با هزینه ی نصب محاسبه شده است و یا هزینه ی نصب جداگانه حساب می شود؟

  • anna نوامبر 13, 2019 پاسخ

   هزینه ی نصب به عوامل مختلف مثل مسیر دسترسی، کرکره انتخاب شده، متراژ و تعداد بستگی دارد که به صورت جداگانه محاسبه می شود

 11. ستاره نوامبر 26, 2019 پاسخ

  سلام
  در مورد نصب کرکره برقی برای پنجره ها محدودیتی داریم؟

  • mostafa safari نوامبر 26, 2019 پاسخ

   با سلام و وقت بخیر،
   برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان ما در تماس باشید یا به صفحه نصب کرکره برقی مراجعه کنید.

 12. احمد ژانویه 12, 2020 پاسخ

  سلام برای یک کسب و کار کوچک کر کره برقی با هزینه پایین چه گزینه هایی رو دارین

  • sarabyt فوریه 2, 2020 پاسخ

   سلام وقتتون بخیر، کارشناسان ما پیشنهاد های خوبی برای شما دارند.
   لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید.

 13. شهناز ژانویه 19, 2020 پاسخ

  بهترین و اقتصادی ترین نوع تیغه و موتور برای مشاغلی که حساسیت کمتری از بابت امنیت محل دارند کدام ها هستند؟

  • sarabyt فوریه 2, 2020 پاسخ

   سلام وقتتون بخیر، انواع تیغه و موتور بستگی به نوع درخواست شما دارد. برای تشخیص درست با کارشناسان ما در تماس باشید.

 14. محمد بهرامی فوریه 3, 2020 پاسخ

  مرسی واقعا توضیحات کامل بود

  • sarabyt فوریه 3, 2020 پاسخ

   سلام وقتون بخیر
   ممنونیم برای وقتی که گذاشتین.

 15. سرمدی فوریه 25, 2020 پاسخ

  سلام خیلی ممنون از اطلاعات خوبتون و توضیح جامع و کامل

  • sobhan3 فوریه 25, 2020 پاسخ

   درود بر شما ممنون از لطفتون

 16. ناشناس مارس 6, 2020 پاسخ

  چوخ گوزل خلاصه ومفیدیدی ساغ اولون اللروز وار اولسون

  • sobhan3 آوریل 20, 2020 پاسخ

   ممنون از لطف شما عزیز گرانقدر.

 17. دکتر خیرالهی مارس 6, 2020 پاسخ

  چوخ گوزل خلاصه ومفیدیدی ساغ اولون اللروز وار اولسون

  • sobhan3 آوریل 4, 2020 پاسخ

   ممنون از شما آقای خیراللعی دوست عزیز و گل.

 18. امید مارس 11, 2020 پاسخ

  ممنون از توضیحات کامل و خوبتون. برای اطلاع از قیمت های دقیق چه کاری باید انجام بدیم؟

  • sobhan3 مارس 11, 2020 پاسخ

   سلام مرسی از لطف شما. برای اطلاعات بیشتر از قیمت ها شما می توانید در بخش تماس با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 19. ناشناس مارس 26, 2020 پاسخ

  سلام من یه کره کره برقی میخوام ۱۶منر تیغه رام رو موتور نوبل سیم پیچ مس میشه بمن قیمتشو بگید متشکرم

  • sobhan3 آوریل 4, 2020 پاسخ

   سلام دوست عزیز. برای اطلاعات از خرید و قیمت ها شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 20. مسعود آوریل 3, 2020 پاسخ

  سلام بامی به ابعاد ۴×۱۰.۵ دارم و می خواستم سقف آن را به نحوی پوشش دهم که جمع شونده باشد .می خواستم بدانم از این کرکره ها می شود استفاده کرد؟
  ممنون

  • sobhan3 آوریل 4, 2020 پاسخ

   سلام دوست عزیز بله می شه استفاده کرد اما شما می توانید برای اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما اط طریق صفحه تماس با ما تماس بگیرید.

 21. ساداتی آوریل 24, 2020 پاسخ

  درب کرکره ای معازه میخواهیم بزنیم ۳۶۰در۴۵۰باورق آلومینیومی متوسط چقدر در میاد؟

  • sobhan آوریل 25, 2020 پاسخ

   سلام آقای ساداتی عزیز. شما می توانید برای این اطلاعات بیشتر و دقیق تر از این موارد با کارشناسان ما تماس بگیرید. اگر درباره این موارد سوالی دارید می توانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 22. احمد آوریل 28, 2020 پاسخ

  تولرانس طول تیغه ها نسبت به فاصله ریل ها ازهم چقدر است ؟ منظور خلاصی تیغه ها در داخل ریل ها است.

  • anna آوریل 30, 2020 پاسخ

   سلام احمد عزیز
   این اندازه بستگی به نوع تیغه داره. به طور تقریبی میشه گفت از هر طرف 2 تا 2 ونیم سانتی متر.

 23. رضا حسنی پور می 2, 2020 پاسخ

  سلام قیمت درب پارکینگ آهن کشی آماده به ابعاو ۲۱۰ارتفاع ۲۹۰افقی با بهترین جنس و موتور و دوسال گارانتی چقدر میشه؟؟؟ممنون میشم بهم پاسخ بدین

  • sobhan می 3, 2020 پاسخ

   سلام دوست عزیز و گرامی آقا رضای عزیز. این اطلاعات دقیق را شما باید با کارشناسان ما تماس بگیرید و بپرسید. از طریق صفحه تماس با ما در بالای صفحه اقدام کنید. شماره های پشتیبانی در صفحه تماس با ما قرار دارند.

 24. علی اکبر می 17, 2020 پاسخ

  سلام شما کرکره برقی ضد گلوله هم دارید؟ قیمتش در چه رنج هست؟

  • Amirreza Ghaffari می 17, 2020 پاسخ

   سلام بله ارائه کرکره برقی ضد گلوله توسط تیم ما انجام میشود برای اطلاع از قیمت میتونید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09125140727