مزایای داشتن کرکره برقی

مزایای کرکره برقی چیست؟و کجا استفاده میشود

امروزه افراد به دنبال آسایش هرچه تمام تر و بهتر هستند و این آسایش را در تمامی چیزهایی که کار آنها را آسوده و راحت تر بکند میبینند. کرکره برقی یکی از مواردی است که افراد امروزه به دنبال نصب کرکره برقی برای درب منازل، آپارتمان های مسکونی، مغازه ها و. .. هستند که به نحوی کار خود را برای بازکردن درب ها راحت تر میکنند. در ادامه مزایای کرکره برقی که باعث برتری کرکره برقی میشود:

مزایای کرکره برقی چیست؟و کجا استفاده میشود

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟
دزدگیر خانه
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
کهربادر

فواید و مزایای کرکره برقی

فضای بسیار کمی را اشغال کرده و به راحتی بالا و پایین میرود
روان و کم صدا بودن در هنگام استفاده
با کدهای امنیتی تعریف شده از سرقت جلوگیری میکند
مقاوم در برابر عوامل جوی مثل برف ، باد، باران و…
دارای تنوع رنگی و حتی رنگ بندی خاص برای مشتری
دارای کنترل از راه دور
دارای شاستی برای دسترسی دستی در هنگام رفتن برق یا برای ذخیره انرژی
دارای گارانتی و خدمات پس از فروش
دارای سرویس های مشتری در صورت تمایل مشتری
اینها تنها تعداد معدودی از مزایا و برتری های کرکره برقی نسبت به درب های معمولی میباشد. اگر از مشاوره خوبی برخوردار شوید به راحتی میتوانید با خریداری کرکره برقی با تیغه خوب و مرغوب چندین و چندسال از ان استفاده کنید. برای دریافت مشاوره با مشاورین کرکره برقی کهربا در کلیک کنید.

همانطور که گفته شد درب های کرکره برقی آلودگی صوتی کمی ایجاد میکنند و این مزیت باعث آن میشود که محیطی ساکت و آرام در اختیار شما قرار گیرد.

مزیت دیگر آسانی آن برای باز کردن در تمامی سنین میباشد و تنها با فشار یک دگمه به راحتی درب باز یا بسته میشود.تمام تکنولوژی و علم دنیا برای راحتی و آسودگی انسان ها میباشد و بهتر است از آنها استفاده کنیم.دزدگیر اماکن هم مثل کرکره برقی می تواند امنیت زیادی را برای خانه ی شما فراهم کند

فواید و مزایای کرکره برقی

بهترین موتور ها برای کرکره برقی

بهترین نوع موتور برای کرکره برقی

پس از اینکه به مزایای کرکره برقی یا Electric shutters اشاره کردیم نوبت به این می رسد که شما را با بهترین نوع موتور برای آن آشنا کنیم. موتور از مهم ترین و حیاتی ترین قسمت های کرکره برقی محسوب می شود که انتخاب صحیح آن می تواند علاوه بر طول عمر به افزایش راندمان و عملکرد کرکره های اتوماتیک نیز کمک کند. حتما می دانید که هر کدام از موتورهای ساید و توبلار دارای ظرفیت های مشخصی هستند و باید در جای مناسب از آن ها استفاده کرد.مانند این موتور ها برای درب اتوماتیک شیشه ای هم استفاده می شود

بهترین نوع موتور برای کرکره برقی

موتور ساید و توبلار

موتورهای ساید و توبلار دو نوع از موتورهایی هستند که نصب آن ها در کرکره برقی بر اساس فاکتورهای مختلفی صورت می گیرد. موتورهای ساید از قدرت بیشتری نسبت به موتورهای توبلار برخوردار هستند و طبیعتا از آن ها در مکان های پر تردد استفاده می شود. مکان هایی که تعداد باز و بسته شدن درب در طول روز زیاد است و دارای درب هایی با ابعاد بزرگ هستند گزینه مناسبی برای نصب موتورهای ساید به شمار می روند. اما در مقابل می توان به موتورهای توبلار نیز اشاره کرد. این موتورها از قدرت پایین تری برخوردارند و اغلب از آن ها در منازل مسکونی استفاده می شود. زیرا این مکان ها دارای درب هایی با ابعاد کوچک تر هستند و در طول روز به دفعات کم باز و بسته می شوند.
کرکره های اتوماتیک توسط ریموت کنترل باز و بسته می شوند و این امکان باعث افزایش امنیت و همچنین آسایش افراد شده است. زیرا برای گشودن و بستن درب نیازی به پیاده شدن از ماشین نیست. ریموت هایی که برای کرکره ها استفاده می شون معمولا به روش دیپ سوئیچ تنظیم می گردند که در مطالب پیشین به آن اشاره کردیم موتور های کرکره برقی هم جزو مزایای کرکره برقی هستند زیرا بسیار آن را سریع و قدرتمن کردند.دزدگیر خانه ، آیفون تصویری ، جک در و … امثال این محصولا تر تکمیل امنیت خانه شما بسیار موثر است.

موتور ساید و توبلار

انواع مدل موتورهای ساید

موتورهای ساید به این دلیل که بسیار پرکاربرد هستند و از قدرت بالایی برخوردار می باشند در اغلب مکان های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. سوله های صنعتی از پر استفاده ترین مکان ها در نصب این نوع از موتورها هستند. مورتوهای ساید در مدل های مختلفی تولید می شود که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند.
مهم ترین مدل هایی که برای ساخت موتورهای ساید وجود دارد می توان به اس دی سی ، بارزانته ، لیفت توربور و اتومات اشاره کرد. اگر قصد دارید از موتور ساید برای کرکره برقی استفاده کنید از تیم مشاوره حرفه ای ما کمک بگیرید.

انواع مدل موتورهای ساید

مهم ترین ویژگی های موتور ساید

موتورهای ساید به دلیل ویژگی ها و مزایای منحصر به فردی که دارند از محبوبیت بالایی نیز برخوردارند. به طور مثال صدای آن ها نسبت به موتورهای توبلار به مراتب کمتر است و به جرات می توان گفت که در هنگام باز و بسته شدن درب هیچ صدایی از آن شنیده نمی شود. این مساله باعث شده که در مکان های مسکونی نیز برای آسایش ساکنین از این موتورها استفاده شود.
از دیگر مزایای کرکره برقی و موتور ساید نداشتن محدودیت در خصوص وزن است. شما می توانید این موتورهای قدرتمند را در هر ابعادی نصب کنید و از عملکرد آن لذت ببرید.
نکاتی که در خصوص نصب موتورهای ساید وجود دارد زمان بیشتر برای باز و بسته شدن و فضای بیشتر برای نصب است. این موتورها برای نصب به فضای بیشتری نسبت به موتورهای توبلار نیاز دارند و اگر دکوراسیون داخلی برای شما اهمیت چندانی ندارد می توانید این موتور را برای کرکره نصب کنید و از مزایای کرکره برقی و موتورهای ساید به طور همزمان استفاده کنید و لذت ببرید.

به کمک نیاز دارید؟