پرده هوا انتخابی مناسب و هوشمندانه برای جلوگیری از ورود گرد و غبار

پرده هوا

پرده هوا وسیله ای است که اغلب در بالای درب های ورودی و خروجی نصب میشود که با بیرون دادن هوا با شدت و فشار بالا هوای دو محیط پشت دستگاه و رو به رو دستگاه را از هم جدا میکند و از ورود هوای خارجی، گرد وغبارو، بوی ناطبوع و حشرات به داخل جلوگیری میکند و به عنوان سیستم تهویه هوا خنک کننده و گرم کننده نیز استفاده میشود.

پرده هوا یا ایر جت (air jet) دستگاهی برای جلوگیری از جابجا شدن هوا در دو طرف درب ورودی است.

این دستگاه در بالای درب نصب شده و توسط فشاری که هوا را به پایین پرتاب میکند و دستگاه های بکار رفته در درون این دستگاه به قدری قدرتمند عمل میکنند که یک جت پرفشار از هوا ایجاد کند به طوری که جریان فشرده ی هوا تا زمین ادامه داشته باشد ، بعلاوه سبب جلوگیری از هدر رفتن انرژی و کاهش هزینه های عمومی میشود و از وارد شدن حشرات موذی به داخل نیز جلوگیری میکند. بطور کلی این را میتوانیم بگوییم که پرده هوا با کاهش هزینه های برق فروشگاه براحتی هزینه نصب خود را در کوتاه مدت و طی چند قبض ، و اضافه شدن عمر سیستمهای گرمایشی – سرمایشی فروشگاهمان جبران میکند.

دارای سنسور بوده و زمانی که در بالای درب اتوماتیک شیشه ای نصب میشود ، این امکان را دارد که همزمان با باز شدن درب روشن گردد.

همچنین دارای تنظیمات مختلف سرعت، تعیین زاویه پرتاب باد ، ریموت کنترل و کلیدهای کنترلی روی دستگاه اصلی نیز میباشد.

استفاده همزمان از پرده هوا و کرکره برقی

سوالی که پیش می آید این است که آیا امکان نصب کرکره برقی و پرده هوا با همیدیگر وجود دارد؟

در برخی از منازل و فقط برای پنجره هایی که از کرکره استفاده می کنند این امکان وجود دارد و به این گونه کار می کند که زمانی که کرکره جمع می شود و پنجره باز می شود، پرده ی مربوطه کار خود را انجام می دهد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09125140727