کددهی ریموت کرکره برقی چگونه انجام می شود ؟

تمام روش های کددهی کرکره برقی

کددهی ریموت کرکره برقی در این روش که بعد از نصب کرکره برقی انجام می شود، بسیار راحت است. در این حالت با فشردن دکمه لرن و کلید روی ریموت، آن را به درب مرتبط می‌کنیم. برای شروع این کار، در برد مدار کرکره برقی را باز کنید. دکمه لرن یک دکمه سیاه رنگ است.

کلید لرن را فشار می‌دهیم. بعد از این کار چراغ روی برد روشن می‌شود. سپس، کلید ریموت را فشار می‌دهیم. با این کار چراغ برد نیز روشن می‌شود. روشن شدن چراغ برد نشان دهنده ی ست شدن ریموت با در است.

در صورتی که یکی از ریموت ها گم شد و قصد داشتید که ریموت ها را حذف کنید، به روش زیر عمل کنید. در ابتدا باید کلید لرن را به مدت 10 ثانیه فشار دهید. با این کار تمام ریموت ها حذف می شود.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم؟
درب اتوماتیک شیشه ای
برای اطلاعات بیشتر در رابطه با درب اتوماتیک شیشه ای کلیک کنید
کهربادر

کددهی کرکره برقی به روش کلیدهای دیپ سوئیچ

در کددهی کرکره برقی به روش دیپ سوئیچ کلیدهای دیپ سوئیچ معمولا در موتورهای ساید استفاده می شود. برای تنظیم کردن این نوع ریموت باید در ریموت را با کنید. در پشت ریموت ها پیچ های زیر وجود دارند. این پیچ ها را پیچ گوشتی باز کنید. سپس 8 کلید ریز روی برد ریموت مشاهده می کنید. به این هشت کلید ریز، دیپ سوئیچ گفته می شود.
این دیپ سوئیچ ها در سه وضعیت بالا، پایین و وسط تنظیم می شوند.البته به جز کرکره برقی برای امنیت اماکن مختلف میتوان از درب پارکینگ که انواع مختلف آن استفاده کرد که علاوه بر زیبایی تنوع زیادی هم دارد که باتوجه به نیازهای مختلف طراحی شده اند. این کددهی برای درب اتوماتیک شیشه ای هم مناسب است.

همه چیز درباره ی کددهی ریموت کرکره برقی

اهمیت درب پارکینگ

امروز برای پارکینگ ساختمان ها از انواع درب پارکینگ استفاده می کنند که با توجه به نیاز های متفاوت و یا نمای مختلف ساختمان ها از مدل های مختلف استفاده می شود. معمولا برای محافظت و نگهداری این درب ها از زود خراب شدن از انواع جک درب پارکینگ استفاده می شود که این طولانی کار کردن درب ها بیشتر بستگی به انتخاب نوع جک نصب شده بستگی دارد. انواع مختلف این جک ها با توجه به نیاز افراد باعث شده قیمت جک پارکینگ مختلف باشد که توصیه ما به شما این است که بعد از مطالعه کافی و تحقیق با توجه به نیازتان بین جک برقی یا درب اتوماتیک انتخاب درستی داشته باشید.علاوه بر درب پارکینگ وجود دزدگیر اماکن هم اهمیت زیادی برای امنیت خانه دارد و می تواند یکی از عوامل مهم افزایش امنیت خانه شما باشد.

اهمیت درب پارکینگ

مزایای استفاده درب کرکره برقی

امروزه نصب و بکارگیری کرکره های برقی در ساختمان های نوساز یکی از مهم ترین فاکتورها برای مشتریان محسوب می شود. بسیاری از افراد نیز ترجیح می دهند کرکره برقی را با استفاده از ریموت مدیریت کنند زیرا باز و بسته کردن آن به مراتب راحت تر خواهد بود . بعد از ارائه فیلم آموزشی در خصوص کددهی ریموت کرکره برقی قصد داریم در این بخش به معرفی برخی از مهم ترین مزایای استفاده از کرکره برقی بپردازیم.

وجود فضای کافی برای باز و بسته شدن درب

قطعا برای باز و بسته شدن درب کرکره ای به فضا نیاز دارید پس علاوه بر کددهی ریموت کرکره برقی که باید انجام شود باید فضای خودتون هم دقت کنید. میزان این فضا بستگی به نوع جک درب پارکینگی و نوع موتوری که بر روی آن نصب می شود دارد. به طور مثال موتورهای توبلار در مقایسه با موتورهای ساید نیاز به فضای کمتری دارند و می توان از آن ها در هر مکانی استفاده کرد. کرکره برقی هایی که در هنگام باز و بسته شدن به سمت بالا رول می شوند به این معنی است که برای باز و بسته شدن در سمت چپ و راست نیاز به فضا ندارند. اما اگر کرکره برقی به سمت چپ و یا راست باز و بسته می شود قطعا باید فضای مورد نیاز را در اختیار داشته باشند.

وجود فضای کافی برای باز و بسته شدن درب

قیمت مناسب

قیمت کرکره برقی و اتوماتیک معمولا از مناسب هستند. البته لازم به ذکر است که این نوع از درب های اتوماتیک و مدرن دارای مدل های مختلفی هستند که هر کدام از آن ها از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشند. به طور مثال کرکره های آلومینیومی نسبت به کرکره های پلی کربنات از قیمت مناسب تری برخوردارند. زیرا کرکره های پلی کربنات از جهات زیادی مانند ضد سرقت بودن و ضد حریق بودن دارای برتری نسبت به نوع آلومینیومی خود هستند.

قیمت مناسب

وجود برق اضطراری

بر هیچکس پوشیده نیست که درب های کرکره ای و اتوماتیک از جهات زیادی مانند زیبایی ، امنیت و …. دارای مزیت رقابتی نسبت به درب های سنتی هستند کددهی ریموت کرکره برقی باید توجه زیادی شود زیرا اگر اشتباه کددهی شود ممکن است کرکره درست کار نکند. اما ممکن است سوال برای شما پیش آید که در صورت قطع شدن برق چگونه می توان از درب کرکره ای استفاده ای کرد ؟ پاسخ بسیار ساده است. در دنیای مد رن و پیشرفته امروز شاهد تولیدات شگرفی در زمینه رفاه و راحتی مشتریان هستیم. وجود برق اضطراری یا( UPS ) ( یکی از این موارد است. برق اضطراری این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در صورت نبود برق به طور دستی درب کرکره ای را باز و بسته کنید.

ضد سرقت

در سال های گذشته سارقان به راحتی به مکان وارد می شدند و وسایل ارزشمند را به سرقت می بردند. اما با وجود درب های کرکره ای شاهد افزایش ضریب امنیت هستیم. این نوع از درب ها به این دلیل که از ایمنی بالایی برخوردار هستند احتمال سرقت را نیز کمتر می کنند. زیرا درب فقط به وسیله ریموت باز و بسته می شود و باز کردن آن به وسیله افراد بیگانه امکان ناپذیر است

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
به کمک نیاز دارید؟