مشکلات کرکره برقی

مشکلات کرکره برقی

پس از بررسی مواردی در خصوص مشکلات کرکره برقی نوبت به بررسی جوانب دیگری از این وسیله رفاهی می رسد. بهتر است قبل از انتخاب و خرید هر محصولی مزایا و معایب آن را بررسی کنید. واقعیت این است که معایب کرکره برقی در برابر مزایای آن بسیار ناچیز است. به نحوی که می توان تنها عیب آن را هزینه بالاتر نسبت به درب های قدیمی و سنتی دانست. پس مزایای کرکره برقی به حدی زیاد است که تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش امنیت و همچنین زیبایی منازل شده است.
از کرکره های برقی نه تنها به عنوان درب منازل و پارکینگ ها می توان استفاده کرد بلکه قابل نصب در مکان هایی مانند مجتمع های تفریحی و سوله های صنعتی نیز هستند. اگر قصد دارید از کرکره برقی در مکان هایی استفاده کنید که ابعاد درب آن ها زیاد است باید مطالعه ای در خصوص  انواع موتور کرکره برقی داشته باشید. زیرا این نوع از درب های مدرن دارای موتورهایی با قدرت های مختلف هستند. در ادامه به بررسی مزایای کرکره برقی اشاره می کنیم.

مشکلات کرکره برقی

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

دزدگیر اماکن
برای اطلاع از قیمت دزدگیر اماکن بر روی دکمه زیر کلیک کنید
کهربادر

مشکلات کرکره برقی چیست؟

قبل از نصب کرکره برقی بهتر از با مشکلات آن بیشتر آشنا شوید.

 1. منبع تغذیه: قبل از هرچیزی، منبع تغذیه کرکره برقی را بررسی کنید.
  آیا منبع تغذیه روشن است؟ آیا چراغ ها روشن هستند؟
 2. زنجیره اضطراری: زنجیره اضطراری را بکشید و ببینید درها کار می کنند.
 3. ریل ها/زنجیرها: ممکن است روی زنجیرها، گرد و غبار و کثیفی نشسته باشد.
  اگر گرد و غبار روی زنجیرها است، آنرا تمیز کنید.
 4. گرمای بیش از حد: آیا معمولا کرکره خود را به سرعت باز و بسته می کنید؟
  ممکن است موتور کرکره برقی بیش از حد گرم شده باشد.
 5. سنسور مجاورت: اگر در کرکره برقی به صورت نیمه باز می شود.
  ممکن است سنسورها کثیف شده باشند و یا آسیب دیده باشند. آنها را تمیز کنید.
 6. ساختار درها: قلاب ها و گیره درها را بررسی کنید.
  در بعضی از موارد، می توانید یک ضربه کوچک به درها بزنید.
  اگر مشکل جدی است، با کارشناسان کهربادر تماس بگیرید.
 7. برخورد دستورالعمل ها: یکی از مشکلات رایج کرکره برقی،
 8. تشابه دستورالعمل ها و کدهای دو کرکره برقی مجاور است.
 9. ریموت کرکره برقی: با استفاده از ریموت، در کرکره برقی را باز و بسته می کنید.
  اگر ریموت دچار مشکل شده باشد و یا باتری اش کار نکند، کرکره برقی شما کار نخواهد کرد.

برای تعمیر و رفع مشکلات کرکره برقی، فقط کافیست با متخصصین ما تماس بگیرید. تیم حرفه ای کهربادر آماده ی خدمت گذاری به شما است.

مشکلات کرکره برقی چیست؟

دوام و ماندگاری در برابر شرایط محیطی

پس از اینکه به مشکلات کرکره برقی اشاره کردیم نوبت به این می رسد که شما را با مزایای بی شمار آن آشنا کنیم. در واقع یکی از مهم ترین جنبه ها و مزایای کرکره برقی مقاومت و دوام آن در برابر عوامل محیطی مانند بارش نزولات آسمانی ، طوفان ، تابش مستقیم نور خورشید و … است. این مساله می تواند مزیت این درب ها را نسبت به درب های سنتی نشان دهد.

قابل استفاده برای افراد معلول

افرادی که دچار معلولیت جسمی هستند توانایی استفاده از درب های معمولی را ندارند زیرا آن ها برای باز و بسته شدن به کلید نیاز دارند. کرکره های برقی توسط ریموت باز و بسته می شوند و فرد معلول می تواند از راه دور با فشار دادن یک دکمه به راحتی درب را باز و بسته کند. این مزیت نه تنها برای افراد معلول بلکه برای افراد سالم نیز کارآیی زیادی دارد. زیرا باعث افزایش رفاه آن ها می شود.

تنوع و زیبایی

تنوع و زیبایی از دیگر مزایا و ویژگی های درب های کرکره ای محسوب می شوند. بسیاری از افراد به زیبایی محل زندگی ومحیط کار خود اهمیت می دهند به نحوی که حاضرند میلیون ها تومان خرج کنند تا دکوراسیون داخلی و خارجی مناسبی را طراحی کنند. کرکره های برقی با هزینه ای پایین و مقرون بصرفه می تواند زیبایی به خانه و محل کار شما ببخشد. جهت اطلاع از قیمت کرکره برقی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قابل نصب بر روی تمام ابعاد درب

کرکره های برقی هیچ محدودیتی در خصوص نصب بر روی ابعاد مختلف درب ندارند. به نحوی که شما می توانید از آن ها در کوچکترین ابعاد مانند پنجره تا بزرگ ترین ابعاد مانند سوله های صنعتی استفاده کنید. این مزیت موجب شده تا همواره استقبال از درب های کرکره ای نسبت به درب های سنتی بیشتر باشد. اما قطعا نصب آن ها بر روی درب هایی با ابعاد بالا هزینه بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
به کمک نیاز دارید؟