دزدگیر فورنت

یکی از محصولاتی که بسیار برای امنیت منزل یا محل کار شما لازم است دزدگیر فورنت است. این نوع دزدگیر جزوی از نسل جدید دزدگیر ها به حساب می آید که علاوه بر تضمین کننده امنیت اموال شما، امکانات بسیار جذاب دیگری هم دارد که در این مقاله قصد داریم به آن ها بپردازیم. قبل از هرچیز اول این دزدگیر را به شما معرفی خواهیم کرد، سپس به سراغ ویژگی ها مشخصات آن می رویم تا شما مطمئن شوید که با یک دزدگیر حرفه ای و پیشرفته طرف هستید. پس با ما همراه باشید.

نیاز به امنیت

از دیرباز تا به امروز  همیشه مسئله امنیت یکی از مسائل اساسی و مهم بشریت به شمار رفته و می رود. ابراهام مزلو روانشناس معروف، امنیت را جزوی از نیاز های ثانویه انسان بیان کرده است؛ به این معنا که فقط درجه اولویت آن، یک درجه از نیاز هایی مثل خواب، غذا و دیگر نیاز های حیاتی پایین تر است. انسان در طول تاریخ تلاش کرده است که روش های نوینی برای حفاظت از جان و مال خود ابداع کند تا آن ها را از خطرات مختلف مسون نگه دارد. دزدگیر اماکن یکی از مهم ترین و پر مخاطب ترین وسایل حفظ امنیت است.

اگر امنیت مسئله مهمی برای انسان نبود ما هرگز چیزی به نام سیستم هشدار نداشتیم و در حال حاضر هم در حال بررسی دزدگیر های پیشرفته مانند دزدگیر فورنت نبودیم. دزدگیر فورنت از آن دزدگیر هایی هستش که می خواهد به هر قیمتی که شده از اموال و اماکن شما محافظت کند و با روش های مختلف، شما را از وجود خطر آگاه کند.
امروزه دزدگیر هایی ساخته شده اند که به محض اینکه یکی از سنسور های آن ها فعال شود، سریعا اعلام وضعیت هشدار را به تمام شماره های ذخیره شده در دستگاه می فرستد و کاربران را از وجود خطر با خبر می کند. حال تصور کنید که مدلی از این دستگاه وجود داشته باشد که به علاوه این کار بدیهی، چندین امکانات دیگر را هم در اختیار شما قرار دهد تا نه تنها سطح ایمنی بالا برود، بلکه دست مصرف کننده نیز برای استفاده از دزدگیر بازتر باشد. دزدگیر فورنت از همین نوع دزدگیر ها به شمار می رود.

آشنایی بیشتر با دزدگیر فورنت

شرکت فورنت یکی از پیشگامان در طراحی و برنامه نویسی سیستم های امنتی/حفاظتی هوشمند می باشد. همچنین این شرکت به تازگی دزدگیر سیم کارتی B500 را به بازار عرضه کرده که یکی از بهترین و کاربردی ترین سیستم های هشدار به حساب می آید.
دزدگیر فورنت علاوه بر سیستم دزدگیر اماکن مرکزی، دارای تلفن کننده با خط تلفن ثابت و سیم کارت نیز می باشد. در این صورت زمانی که هرکدام از سنسور های با سیم و بی سیم دستگاه تحریک شوند، فورا از طریق خط ثابت یا سیمکارت با شماره های ذخیره شده در حافظه تماس می گیرد و پیغام از پیش ثبت شده شما را پخش می نماید. علاوه بر این، این دستگاه قادر است از طریق پیام کوتاه، وقوع خطر را به صاحب مکان یا مدیران تعریف شده در سیستم اطلاع دهد.

نگران این هستید که ممکن است سارق یا سارقان خط تلفن ثابت شما را قطع کنند؟ لازم نیست نگران این موضوع باشید زیرا دزدگیر فورنت هم از طریق سیم کارت و هم از طریق SMS نیز وقوع سرقت را به شما اطلاع می دهد. با وجود همه این ها شما می توانید علاوه بر کنترل دستگاه با ریموت، از طریق پیام کوتاه یا اپلیکیشن نصب شده بر روی گوشی تلفن همراهتان دستگاه را کنترل نموده و ان را فعال یا غیر فعال کنید یا تنظیمات خاص خودتان را بر روی آن اعمال کنید. کنرل آسان این دستگاه باعث شده بسیاری آنرا بعنوان دزدگیر خانه خود انتخاب کنند تا آرامش خیالی دائمی داشته باشند.

آشنایی بیشتر با دزدگیر فورنت 

مشخصات فنی دزدگیر

در اینجا می خواهیم به طور اختصاصی دزدگیر فورنت مدل B500 را بررسی کنیم و کمی با مشخصات فنی آن بیشتر آشنا بشویم. این نوع دزدگیر یک دستگاه مرکزی با 9 زون دارد که از این تعداد زون 3 تای آن بی سیم و 6 تای دیگر با سیم هستند. هرکدام از این زون ها مکان اتصال انواع چشمی و سنسور ها هستند. در این دستگاه مرکزی شما می توانید هر زون را به صورت جدا انتخاب کنید و محدودیتی هم برای آن وجود ندارد که خواه این زون 24 ساعته باشد یا Normally Open، Normally Close و یا زون فوری باشد.
یکی از قابلیت های جالب و منحصر به فرد این سیستم امنیتی خاص این است که شما می توانید به صورت صوتی برای هر منطقه یا زون اسمی جداگانه انتخاب کنید. به این صورت که وقتی سنسور های یک منطقه تحریک می شود، شماره آن منطقه با تماس به کاربر اطلاع داده می شود و پیغام ضبط شده مخصوص به هر زون برای مدیر یا مدیران پخش می شود. حال اگر شما برای آن نامی هم تعریف کرده باشید، در هنگام هشدار نام زون مورد نظر نیز گفته می شود تا شما دقیق تر بدانید که منبع خطر دقیقا از کجاست.

مشخصات فنی دزدگیر

مزایا و ویژگی های سیستم هشدار فورنت

-کنترل توسط دو عدد دیپ سوئیچ صدای بلندگوی خارجی
-امکان کنترل دستگاه از راه دور با ارسال پیامک، اپلیکیشن موبایل و تماس صوتی
-قابلیت شخصی سازی صدا
-استفاده از تلفن کننده دوگانه سیمکارتی خط ثابت هوشمند و سخنگو
-قابلیت فعال و عیر فعال کردن اعلام قطع و وصلی
-در کشور ما این دستگاه به دو زبان فارسی و انگلیسی پیام ارسال می کند و برای این دستگاه محدودیت زبانی وجود ندارد.
-توانایی قطع و وصل تجهیزات الکتریکی دستگاه توسط 5 خروجی متفاوت
-قابلیت استراق سمع محرمانه که با وارد کردن رمز و سپس کد مربوطه به شما اجازه می دهد 10 ثانیه صدای محیط را بشنوید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *