نصب کرکره برقی آلومینیومی دو جداره

نصب کرکره برقی آلومینیومی دو جداره

کرکره برقی آلومینیومی دو جداره از محبوب ترین و پرمصرف ترین کرکره ها در بازار هستند. همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید، وسط این تیغه ها، از تیغه های پانچ استفاده شده است که به گردش هوا و ورود نور کمک می کند. این کرکره ها نسبت به کرکره برقی فولادی سر و صدای کمتری دارند و مقاوم تر هستند. در کرکره برقی ، از بلیت استاندارد آلومینیوم استفاده می شود. همانطور که مشاهده می کنید، این کرکره ها دو جداره هستیند. کرکره های دو جداره، استحکام بیشتری دارند.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟
دزدگیر اماکن
برای مشاهده دزدگیر اماکن روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید
کهربادر

نصب و رنگ آمیزی کرکره برقی آلومینیومی دو جداره

در صورت خرابی این نوع کرکره ها، تیغه های آلونیومی به راحتی در بازار یافت می شوند. می توانید تیغه جدید برای کرکره خود خریداری و نصب کنید. در صورت لزوم، با کارشناسان کرکره برقی کهربادر برای نصب قطعه جدید تماس بگیرید. معمولا تیغه های کرکره برقی از مواد ضایعات آلومینیومی ساخته می شوند. هرچقدر آلومینیوم بیشتری در این تیغه ها استفاده شود، سنگین تر و گران تر خواهند بود. همچنین یک مزیت قابل توجه دیگر در این کرکره ها، عایق بودن آنهاست.

دو طرف تیغه های کرکره برقی آلومینیومی دو جداره، ریل آلومینیومی وجود دارد. همچنین در این کرکره، از موتور تیوبلار استفاده شده است. موتور تیوبلار تا 120 نیوتن از این کرکره را تحمل می کند. تیغه ها به کمک پیچ درون شفت قرار گرفته است. دو تا صفحه پلاک دو طرف وجود دارد. به علاوه موتور هم به وسیله سیم داخل مدار قرار می گیرد. از مزیت های موتور تیوبلار این است که سر و صدای کمتری دارد. نسبت به موتورهای ساید، سرعت بیشتری دارد. برای مکان های کوچک از موتور تیوبلار استفاده می کنیم. رنگ آمیزی این نوع تیغه ها با ضخامت 7 میکرون انجام می شود. برای رنگ آمیزی این نوع تیغه ها ار رنگ های پودری استفاده می شود. به علاوه، نوع رنگ به انتخاب مشتری است، اما اکثرا این نوع تیغه ها سفید رنگ هستند.از آلومینیوم در درب اتوماتیک شیشه ای هم استفاده می شود.علاوه بر موارد بالا که در امنیت خانه تاثیر بالایی دارد دزدگیر اماکن هم بسیار در امنیت خانه موثر است.

نصب و رنگ آمیزی کرکره برقی آلومینیومی دو جداره

همه چیز درباره کرکره برقی آلومینیومی دو جداره

بهترین روش برای رنگ آمیزی کرکره های آلومینیومی

کرکره برقی آلومینیومی دو جداره از رایح ترین انواع کرکره برقی محسوب می شود که نه تنها در کشور ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان از جایگاه خوبی در این صنعت برخوردار است. تیغه های کرکره برقی آلومینیومی توسط آلومینیوم و در قالب های مخصوص ساخته می شود. رنگ آمیزی آن ها نیز توسط رنگ های الکترواستاتیک انجام می شود. رنگ های الکترواستاتیک مزایای بسیار ویژه ای در مقابل رنگ های معمولی دارند که دوام و ماندگاری کرکره برقی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.دزدگیر خانه هم میتواند مکمل امنیتی مناسبی برای کرکره برقی در محل نصب شما باشد.

بهترین روش برای رنگ آمیزی کرکره های آلومینیومی

ویژگی های بخصوص کرکره برقی آلومینیومی دو جداره

حفظ درخشش و زیبایی تیغه هایی که با رنگ های الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شوند در سال های طولانی درخشش و زیبایی خود را حفظ می کنند. زیرا ساختار آن ها به نحوی است که دچار پوسیدگی و تخریب در مرور زمان نمی شوند.

جلوگیری از پوسیدگی تیغه یکی دیگر از مزایای استفاده از رنگ های الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی “کرکره برقی آلومینیومی دو جداره” جلوگیری از پوسیدگی و تخریب است عوامل زیادی در پوسیدگی تیغه ها موثر است که می توان به رطوبت و عوامل محیطی اشاره کرد.

ضد اشعه مضر خورشید نور خورشید دارای اشعه هایی است که می تواند باعث آسیب زدن به  کرکره برقی آلومینیومی دو جداره شود. اما رنگ های الکترواستاتیک به دلیل ترکیباتی که دارند ضد اشعه مضر خورشید هستند و می توانند در نگهداری و مراقبت از تیغه ها موثر باشند. به همین دلیل در سال های اخیر استفاده از این رنگ ها رواج زیادی پیدا کرده است.

انواع تیغه ها آلومینیومی

تیغه های آلومینیومی به دسته های یک پل، دو پل و سه پل تقسیم می شوند. وظیفه این پل، اطمینان از استحکام و مقاومت تیغه هاست. اگر می خواهید کرکره برقی شما بالاترین استحکام باشد، می توانید تیغه دو پل خریداری کنید در زیر با انواع سایز تیغه های کرکره برقی آلومینیومی دو جداره آشنا می شوید

سایز 60

تیغه های کرکره برقی سایز 60 جزو باریک ترین و نازک ترین تیغه ها محسوب می شود. به همین دلیل نمی توان از آن ها در مکان هایی مانند درب پارکینگ استفاده کرد. مناسب ترین مکان برای نصب تیغه هایی با سایز 60 پنجره است. معمولا کرکره های پنجره ای دارای ابعادی حداکثر 5 متر در 5 متر هستند و فشار زیادی در هنگام باز و بسته شدن به تیغه وارد نخواهد شد.

سایز 60

سایز 80

به جرات می توان گفت تیغه های سایز 80 جزو پر استفاده ترین و پرکاربردترین نوع تیغه های کرکره برقی آلومینیومی به شمار می رود. زیرا از نظر مقاومت، دوام و امنیت در جایگاه بسیار مناسبی قرار دارد. تیغه هایی با این سایز دارای دو نوع دو پل و تک پل هستند که طبیعتا نوع دو پل آن مقاوم تر می باشد و می تواند به عنوان درب پارکینگ مورد استفاده قرار بگیرد.  بیشتری ابعادی که می توان برای نصب این تیغه ها در نظر گرفت 6 متر در 5.5 متر است. استفاده از طراحان گرافیک است.

سایز 80

سایز 100 

سایز 100 نسبت به سایزهایی که قبلا اشاره کردیم مقاوم تر است و می تواند به عنوان درب سوله های صنعتی نیز استفاده شود. درب هایی که دارای دهنه بزرگی هستند و ابعادی حداکثر 7 متر در 7 متر دارند گزینه مناسبی برای بکارگیری از تیغه های سایز 100 می باشند.

سایز 145 

فروشگاه هایی با ابعاد بسیار بزرگ و همچنین سوله های صنعتی بزرگ برای نصب کرکره برقی می توانند از تیغه هایی با سایز 145 استفاده کنند. ابعادی که برای نصب تیغه های سایز 145 مناسب است حداکثر 12 متر در 12 متر می باشد.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
به کمک نیاز دارید؟