کرکره برقی آلومینیوم دو جداره

نصب کرکره برقی آلومینیومی دو جداره

در این ویدئو، در مورد کرکره برقی آلومینیومی دو جداره صحبت می کنیم. این نوع کرکره ها از محبوب ترین و پرمصرف ترین کرکره ها در بازار هستند. همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید، وسط این تیغه ها، از تیغه های پانچ استفاده شده است که به گردش هوا و ورود نور کمک می کند. کرکره برقی آلومینیومی دو جداره نسبت به کرکره برقی فولادی سر و صدای کمتری دارند و مقاوم تر هستند. در کرکره برقی آلومینیومی دو جداره، از بلیت استاندارد آلومینیوم استفاده می شود. همانطور که مشاهده می کنید، این کرکره ها دو جداره هستیند. کرکره های دو جداره، استحکام بیشتری دارند.

در صورت خرابی این نوع کرکره ها، تیغه های آلمونیومی به راحتی در بازار یافت می شوند. می توانید تیغه جدید برای کرکره خود خریداری و نصب کنید. در صورت لزوم، با کارشناسان کرکره برقی کهربادر برای نصب قطعه جدید تماس بگیرید. معمولا تیغه های کرکره برقی از مواد ضایعات آلومینیومی ساخته می شوند. هرچقدر آلومینیوم بیشتری در این تیغه ها استفاده شود، سنگین تر و گران تر خواهند بود. همچنین یک مزیت قابل توجه دیگر در این کرکره ها، عایق بودن آنهاست. 

دو طرف تیغه های کرکره برقی آلومینیومی دو جداره، ریل آلومینیومی وجود دارد. همچنین در این کرکره، از موتور تیوبلار استفاده شده است. موتور تیوبلار تا 120 نیوتن از این کرکره را تحمل می کند. تیغه ها به کمک پیچ درون شفت قرار گرفته است. دو تا صفحه پلاک دو طرف وجود دارد. به علاوه موتور هم به وسیله سیم داخل مدار قرار می گیرد. از مزیت های موتور تیوبلار این است که سر و صدای کمتری دارد. نسبت به موتورهای ساید، سرعت بیشتری دارد. برای مکان های کوچک از موتور تیوبلار استفاده می کنیم.

رنگ آمیزی کرکره برقی آلومینیومی دو جداره

رنگ آمیزی این نوع تیغه ها با ضخامت 7 میکرون انجام می شود. برای رنگ آمیزی این نوع تیغه ها ار رنگ های پودری استفاده می شود. به علاوه، نوع رنگ به انتخاب مشتری است، اما اکثرا این نوع تیغه ها سفید رنگ هستند.

انواع تیغه های کرکره برقی آلومینیومی دو جداره

تیغه های آلومینیومی به دسته های یک پل، دو پل و سه پل تقسیم می شوند. وظیفه این پل، اطمینان از استحکام و مقاومت تیغه هاست. اگر می خواهید کرکره برقی شما بالاترین استحکام باشد، می توانید تیغه دو پل خریداری کنید.

8 نظر

 • سلام چرا باید از این کرکره ها استفاده کنیم آیا مزیتی نسبت به کرکره های قدیمی دارند؟
  با تشکر

  شروین فوریه 27, 2019
 • خیلی خیلی خوب بود
  مرسی

  سیاوش فوریه 27, 2019
  • خوشحالیم راضی بودید

   kerkerehbarghy می 14, 2019
 • در مورد سرقت این کرکره ها تمهیداتی دارد؟

  سیاوش آباقری فوریه 27, 2019
 • سلام بر شما
  آیا گارانتی نصب دارند؟

  سیامک فوریه 27, 2019
  • سلام بله دوست عزیز

   kerkerehbarghy می 13, 2019

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعتهgoogle0b93f2bee0981e78.html